Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem jakie jest podejście ludzi z forum do tego typu gadżetów, ale np tak jak Guardian miał mi się w miare podobało, tylko te ledy za daleko od siebie są. No bo w sumie to mówicie, że z S6 fajne, a czym one by się różniły od tak samo ułożonych i o takim samym kolorze ledów tylko za 20 zł a nie za 700? Podejrzewam, że jakby znalazł dobry wzór i ładnie umieścił w lampie to by wyglądało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejmij sie misji :good: sprobowac mozesz, moze efekt bedzie super jak to sie mowi kto nie ryzykuje ten nie ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się pobawić, boję się tylko rozklejania tej lampy, ale mam zapasową jedną to ją najpierw spróbuje rozkleić i zobaczę jak pójdzie. Musicie mi tylko teraz pomóc dobrać diody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się pobawić, boję się tylko rozklejania tej lampy, ale mam zapasową jedną to ją najpierw spróbuje rozkleić i zobaczę jak pójdzie. Musicie mi tylko teraz pomóc dobrać diody

moze to ci pomoze ,--->http://audiforum.us/b7-platform/9868-a4-s4-led-retrofit-headlights-tail-lights.html

jak wykonam u siebie to podesle foty pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany powiedzcie czy kupując do b6 kompletny przedni zderzak s-line bez spryskiwaczy reflektorów możliwe jest przełożenie samej górnej części nakładki przedniego zderzaka ze spryskiwaczami ze zderzaka ori ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany powiedzcie czy kupując do b6 kompletny przedni zderzak s-line bez spryskiwaczy reflektorów możliwe jest przełożenie samej górnej części nakładki przedniego zderzaka ze spryskiwaczami ze zderzaka ori ? :hi:

tak możliwe tylko trzeba trochę ciąć :cool1:

z tego co piszesz to bardziej opłaca ci się kupić samą dokładkę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany powiedzcie czy kupując do b6 kompletny przedni zderzak s-line bez spryskiwaczy reflektorów możliwe jest przełożenie samej górnej części nakładki przedniego zderzaka ze spryskiwaczami ze zderzaka ori ? :hi:

tak możliwe tylko trzeba trochę ciąć :cool1:

z tego co piszesz to bardziej opłaca ci się kupić samą dokładkę :gwizdanie:

Nie wiem jktóre rozwiazanie lepsze :confused4: ?

Po rezaniu samej dokładki podobno kratki mają luzy.

Podpowiesz coś więcej na temat opcji pierwszej ? Gdzie i jak ciąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie teraz zabiłeś :doh1:

przecież jak kupisz cały zderzak i przełożysz ze swojego górną część to będzie to samo jak byś kupił samą dokładkę i dołożył do swojego zderzaka :kox:

jedynie za zderzak zapłacisz z 500-600zł bez kratek a za dokładkę 100-200zł :gwizdanie:

ty masz http://www.audizine.com/forum/showthread.php?122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper co jak ciąć :)

dużo ludzi dołożyło samą dokładkę w tym ja i nie słyszałem co by ktoś płakał ze kratki wylatują :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz niedokładnie i bedzie odstawała dokladka to moze ci odpadnie ;p

ma ktoś zdjecie takich ledów z s6 w zderzaki s4 z halogenami ? nie pogryzie sie to za mocno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Kolegów, dziś zakończyłem montaż dokładki przód s-line do zwykłego zderzaka, ogólnie bazowałem na linku z audizine.com, ale fotka przedstawiająca jak dociąć plastiki wokół halogenów jest wg mnie niewyraźna, więc dla przyszłych rezaczy wrzucam fotkę jak mi to wyszło:

zdjcie0106g.jpg

i efekt końcowy:

dscn4345.th.jpg

dscn4342.th.jpg

dscn4341z.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniłem info dot. pakietu S-Line w B6 - teraz mamy już przekrój przez wszystkie roczniki. Nic nowego - gimela jak zwykle ;)

http://www.a4-klub.pl/smf/stylizacja_i_tuning_optyczny/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html;msg1176643

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietna robota :oklaski: teraz jest lepiej i ladnie podzielone :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s pierwsza klasa wszystko jasne i przejrzyste :good: [br]Dopisany: 19 Maj 2010, 22:19_________________________________________________Norbi super robota :good: mnie to czeka za parę dni ;(

[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 22:22_________________________________________________przegladal ktos ta strone http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/FAQ_Appearance.html :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace kierownicy Sline pikowanej do B6. Chodzi oczywiscie o trojramienna, bo innej chyba nie bylo. Mianowicie czy byly tylko kierownice pikowane "gładkie", czy może były też pikowane tróramienne, ale ze znaczkiem na dole "s line". Jest tcyh kierownic mnostwo i fajniejsze sa te ze znaczkiem, ale jak seria to seria. Z tego co widze, to ze znaczkiem sa z reguly od s'ek. Ma ktos moze numer kiery s line pikowanej bez i ze znaczkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wladca_pierscieni ja pare razy ogladalem strone a4.mods.com i troche sie na niej wzoruje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...