Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze. Czy jest możliwość przełożenia kratek ze zwykłego zderzaka do S-Line? Chyba nie...

A w serii gdzie masz kratki ? :shocked:

Musisz do Zderzaka S-line kupić nowe kratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Czy jest możliwość przełożenia kratek ze zwykłego zderzaka do S-Line? Chyba nie...

A w serii gdzie masz kratki ? :shocked:

Musisz do Zderzaka S-line kupić nowe kratki.

Szczerze Ci powiem Cuber, że ja nie wiem co chciałem pisząc to!!! :wallbash: :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje do twojego auta :confused4: to jest z B7 :wink4:

panowie ja szykam ori s4 tyl do b6 jak by ktos widzial dajcie znac

umiesc ogloszenia w dziale kupie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Szukałem na forum i nie mogłem znaleźć, przeglądałem tematy i nic..

A więc chce zmienić przedni zderzak w Audi A4 Avant B6 ze zwykłego na wersje S-Line.

1. Czy zderzak S-line podejdzie pod zwykłą belkę ? Wyczytałem, że tak, ale prosiłbym o potwierdzenie

2. Muszę kupić kratki na halogeny bo kratki są inne niż w standardzie, i teraz pytanie czy muszę kupować inne halogeny czy podchodzą te ze standardu.

Z góry dzięki za pomoc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie. Waszym zdaniem za goły zderzak bez dolnego grilla i bez kratek na halogeny dobra cena to - ?

Nie chcę przepłacić. Kratki pod halogeny to 80 zł za szt w ASO z tego co się orientowałem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o co pytasz jest w szczegółach opisane ale co tam...

można zmienić sam dół, ja tak mam.

Dokładka wyszła mnie 200 pln.

cały zderzak s-line bez kratek sprzedałem za 500 czy cóś koło tego.

To są dobre ceny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mogę zmienić sam dół, ale nie chcę tego robić, bo po 1 trzeba rezać, po 2 nie mam gdzie tego zrobić. Są osoby które decydują się na taką opcję, jak Ty i są osoby które chcą kupić zderzak w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mogę zmienić sam dół, ale nie chcę tego robić, bo po 1 trzeba rezać, po 2 nie mam gdzie tego zrobić. Są osoby które decydują się na taką opcję, jak Ty i są osoby które chcą kupić zderzak w całości.

Nie wiem po co ta Twoja riposta.Podałem tylko dwie możliwe opcje w właściwie odpowiedziałem na pytanie.. Zakładałem ,że nic nie przeczytałeś bo wcześniejsze pytania o tym dobitnie świadczyły. Więcej nic nie mówię.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

z racji tego, że mój zderzak w czasie jazdy już praktycznie ciągnę po asfalcie, musiałem znaleźć coś na szybko. Jedyny zderzak, który znalazłem w rozsądnych pieniądzach ma niestety przecięty środek:

imag0673.jpg

Na ile jest to istotny element ? Środkowej kratki nie montujemy bezpośrednio do tego, ale czy brak usztywnienia w tym miejscu nie doprowadzi do jej odpadnięcia ? Jak ewentualnie widzielibyście naprawę tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, korci mnie założenie dokładki s-line z dziurami na dwie końcówki tłumika ale znaleźć taką dokładke na allegro to jak wygrać w totka a nowa w ASO to koszt około tysiaka.

Teraz jeszcze jedno pytanko jak wygląda sprawa tłumików, posiadam teraz dwa ale są schowane pod zderzakiem, co trzeba zrobić aby po założeniu dokładki z dziurami na tłumik?? Trzeba dospawać końcówki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz końcówki zagięte w dół więc trzeba je odciąć i przyspawać (najlepiej) nowe końcówki. Ja Ci polecam ultera 90 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz końcówki zagięte w dół więc trzeba je odciąć i przyspawać (najlepiej) nowe końcówki. Ja Ci polecam ultera 90 :good:

...albo nie spawać i jeździć jak rasowy TDIQ z rurami w dół :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, korci mnie założenie dokładki s-line z dziurami na dwie końcówki tłumika ale znaleźć taką dokładke na allegro to jak wygrać w totka a nowa w ASO to koszt około tysiaka.

Teraz jeszcze jedno pytanko jak wygląda sprawa tłumików, posiadam teraz dwa ale są schowane pod zderzakiem, co trzeba zrobić aby po założeniu dokładki z dziurami na tłumik?? Trzeba dospawać końcówki??

ja w aso zapłaciłem za nową 730zł, a na alledrogo cenią sie za uzywke około tysiaka wiec jak juz sie decydowac to ja uwazam ze serwis, gotowa do malowania i naklejka matowa jest ori w komplecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...