Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Podłokietnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mijają 3 lata ja nadal szukam... :polew: :polew: :polew: ale teraz zajrzę na Allegro :naughty:

śmiejecie się a kolega miał dobre chęci, może te 3 lata myślał nad odpowiedzią :wink4:

( kupiłem oryginał i tylko takie polecam ) :)

:wink4::good:

jak to mówią lepiej późno niż wcale?

Opublikowano

Odgrzany temat ale na czasie :decayed: Bo nie musiałem używać opcji szukaj :naughty: Właśnie mam już podłokietnik i tylko czeka na zamontowanie więc rysunki z wymiarami otworu się przydają :kox: Kolego menthol powiedz jak Ci poszło? Nie trzeba w ogóle tunelu odkręcać żeby zamontować "łapę" podłokietnika? :mysli:

Opublikowano

nie musisz demontować wyjmiesz tylną popielniczkę i zaślepkę tak są dwie śruby ,a trzecia pod schowkiem tunela

Opublikowano

Tu masz

Odgrzany temat ale na czasie :decayed: Bo nie musiałem używać opcji szukaj :naughty: Właśnie mam już podłokietnik i tylko czeka na zamontowanie więc rysunki z wymiarami otworu się przydają :kox: Kolego menthol powiedz jak Ci poszło? Nie trzeba w ogóle tunelu odkręcać żeby zamontować "łapę" podłokietnika? :mysli:

proszę rysunek z otworami :kox: :kox:

armrest.jpg

Przyjemnego rezania. Polecam pozaznaczać nakreślić potrzebne wymiary i powiercić małym wiertełkiem jedną dziurę przy drugiej i wszystko ładnie pójdzie. a na koniec szlif i zakładać podłokietnik

Opublikowano

proszę rysunek z otworami :kox: :kox:

armrest.jpg

A teraz sprawdź, co Musashi wstawił na pierwszej stronie tego wątku... :gwizdanie:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Zdejmował ktoś obicie od podłokietnika potrzebuję się dostać do rączki od zamykania schowka

Opublikowano
  • Autor

Odgrzany temat ale na czasie :decayed: Bo nie musiałem używać opcji szukaj :naughty: Właśnie mam już podłokietnik i tylko czeka na zamontowanie więc rysunki z wymiarami otworu się przydają :kox: Kolego menthol powiedz jak Ci poszło? Nie trzeba w ogóle tunelu odkręcać żeby zamontować "łapę" podłokietnika? :mysli:

musiałem tylko dziurę wyciąć żeby ustrojstwo zamontować... żadnego odkręcania tunelu! stosuj się do obrazków z pierwszej strony wątku i będzie OK :) powodzenia

Opublikowano

Zdejmował ktoś obicie od podłokietnika potrzebuję się dostać do rączki od zamykania schowka

Obicie jest przyklejone do klapy w kilku punktach, trzyma się dosyć mocno, ale da się je odkleić bez uszkodzeń.

Trzeba wcisnąć wkrętak o szerokim grocie pomiędzy sklejone części jak najbliżej punktu klejenia i obrócić go, tak żeby grot wkrętaka zaczął rozpychać sklejone elementy klej powinien puścić. Tak postępujemy z każdym punktem klejenia.

Rozkleiłem w ten sposób dwa podłokietniki.

Opublikowano

Próbowałem tak robić, ale bałem się, że coś uszkodzę dzięki za odpowiedź :hi:

Opublikowano

to na Allegro można kupić podłokietnik :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

to na Allegro można kupić podłokietnik :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

też się niedawno dowiedziałem :)

Opublikowano

Tak tylko zakrywają popielniczkę pasażera dlatego lepszy jest ORI

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.