Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Podłokietnik


menthol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukałem na forum ale nikt wcześniej nie poruszał tego tematu.

Chcę zamontować podłokietnik w moim aucie ale nie bardzo wiem czy jest taka opcja, stąd pytanie:

Czy montuje się go w miejscu popielniczki czy muszę wymienić tunel środkowy?

Może ktoś orientuje się w temacie?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam (znam opis, nie montowałem sam), to wystarczy powycinać odpowiednie otwory. Nawet w serwisówce są podane rozmiary i miejsca gdzie to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlokietnikrt7.jpg

wycięcie na środkowy podłokietnik -

- należy wyciąć konsolę środkową jak pokazano na rysunku.

Linia kreskowa w przypadku wymiaru -B- jest linią pomocniczą.

Wycięcie ma długość 64 mm.

A - 9 mm

B - 5 mm

C - 39 mm

D - 31 mm

E - 15 mm

F - 16 mm

G - 9 mm

H - 43 mm

podlokietnik1dy5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem tez uniwersalne podlokietniki,poszukaj na allegro,czy ebayu,sa prostrze w instalowaniu bo maja regulacje(poniewaz sa uniwersalne) no chyba ze chcesz oryginal :audi:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2008, 00:49 _________________________________________________a tak z ciekawosci zapytam jezdzisz b6 2002 ,czy one nie mialy podlokietnikow w standarcie? :mysli: pytam bo moj koles ma b6 2001 i on ma pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłokietnik był opcją w B6. większośc wydaje sie byc w niego wyposazona. jednak widzialem niejedno B6 bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moją B6-stka nie ma, te uniwersalne są beznadziejne, kolega kupił do A6 i jest raczej uciążliwy, a powinien być wygodą.

Myślę tylko o oryginalnym, ale właśnie nie wiem czy przy montażu oryginalnego też trzeba wycinać otwory w tunelu środkowym?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to co tobie zamiescilem to jest wlasnie zaczerpniete z serwisowki B6 :wallbash: podlokietnik to jest opcja ktora uzupelniaja rowniez ASO.

sadzisz ze koncern VAG robilby grzecznosc producentom podrobek? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj kolego na allegro.pl , tam za niewielkie pieniądze dostaniesz podłokietnik z tunelem.

:

Aleś kotleta odgrzał - odpowiadasz na post z 2008r. :blink:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj kolego na allegro.pl , tam za niewielkie pieniądze dostaniesz podłokietnik z tunelem.

:

Aleś kotleta odgrzał - odpowiadasz na post z 2008r. :blink:

--

Pozdrawiam.

Sławek

:gwizdanie: ciekawe czy autor wątku znalazł juz podłoknietnik i go zamontował :mysli: czy ma jeszcze ta b6? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega 89pawel89 chyba stuka liczbę postów bo w wątku z kanapą dzieloną tez sie udzielił nie błyskając wiedzą a watek tez z przed 2 tyg :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega 89pawel89 chyba stuka liczbę postów bo w wątku z kanapą dzieloną tez sie udzielił nie błyskając wiedzą a watek tez z przed 2 tyg :disgust:

Chyba tak, bo w dziale Silniki Diesla właśnie odpowiedział na post z 2006r. :thumbdown:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega 89pawel89 chyba stuka liczbę postów bo w wątku z kanapą dzieloną tez sie udzielił nie błyskając wiedzą a watek tez z przed 2 tyg :disgust:

Chyba tak, bo w dziale Silniki Diesla właśnie odpowiedział na post z 2006r. :thumbdown:

--

Pozdrawiam.

Sławek

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kabaret normalnie :nabijasie::heat: [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 12:06_________________________________________________coraz więcej postów z radosna twórczością kolegi :polew:

Aby patrzec jak pojawi się wątek sprzedam części lub coś w tym stylu :przebiegly::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jedyny pozytywny aspekt :przebiegly:

I kolega jest wszechstronnie uzdolniony ma coś do powiedzenia prawie w kazdym dziale na kazdy temat :przebiegly:

A najlepiej idzie tam gdzie odpowiedź już jest nie potrzebna bo autor zapomniał o watku że kiedykolwiek taki był :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: też zauważyłem że kolega 89pawel89nabija posty nie zawszę nawet prawidłowo i sory za :ot:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy orze jak może,chlop ma kilka maneli do opchnięcia to posty nabija, a może wystawił podłokietnik z tunelem na allegro ? :polew: A prawdą jest, że uniwersalny podłokietnik to straszna lipa, to tak aby było prawie bez OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...