Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AWT] Czarna A4 z US. (Nowe gadżety zamontowane)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto kupione kilka dni temu.

Mały problem z przeglądem przez czerwone migacze z tyłu.

Zapalonym checku. :thumbdown:

Tym że wolniejsze od innego mojega auta. :wink4:

http://212.87.229.90/vu/dzialy/klubow/zdjecia/klubowicze/czowa39.jpg

Więcej nie narzekam. :wink4::a4fan:

Kilka fotek.

Gleba będzie jak nic, bo tam można 2 głowy wsadzić.:)

ab056b3f252d27ffm.jpg

1004605587530f13m.jpg

4c74cb077889f5d9m.jpg

5a072554f8c840ecm.jpg

Miał być manual, ale jest Tiptronic na szczęście ze zmianą w kierownicy.

40f5944e4137efdfm.jpg

A tu dla czujących bluesa.

4 buty i wiatrak na wydechu. ;)

aa52fa5df72b5da1m.jpg

dd4bc342f793a369m.jpg

Opublikowano

kolor jak najbardziej na "+", na "+" również quattro i "wiatraczek w wydechu" ( :D ). na "-" rozmiar felgi i, jak mówisz, zawias - musi pójść w dół :) no i cipka by się przydała :P

Opublikowano

Ładne autko :quattro: i ładna konsola środkowa :th: łatwiej o navi :cool:

Opublikowano

wolniejsze, bo pewno coś się dzieje z silnikiem :) check.... :P

masz dział "inne marki" więc swoje c20xe może tam przedstawić :)

Te be-piątki potrafią być szybkie

I zapraszamy na spoty trójmiejskie

Opublikowano

I zapraszamy na spoty trójmiejskie

już moja w tym głowa Przemciu ;)

a 1.8T zacność :P ladnie utrzymany egzmemplarz (miałem przyjemność oglądać osobiście ;) ) a u Czowy długo seryjną nie zostanie :wink4: na tyle go znam... :P

Opublikowano

Bardzo ładne A4 , kolor piękny no i skórka . Obszyj sobie jeszcze skórka perforowaną kierownice i bedzie :th:

Czarne szybki , gleba ...hmm :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

wolniejsze, bo pewno coś się dzieje z silnikiem :) check.... :P

masz dział "inne marki" więc swoje c20xe może tam przedstawić :)

Te be-piątki potrafią być szybkie

I zapraszamy na spoty trójmiejskie

Nie ma takiej opcji.

Wolniejsze i basta. :wink4:

Check był w pamięci (spadł kilka dni temu wąż pompy wtórnego nadmuchu)

...Co do spotów wpadnę.

Audik jak zauważył Daras.

Nie może zostać seryjny. :a4fan:

Gleba, program, lifting delikatny jak w poprzednich autach.

:quattro:

Opublikowano

Autko gitara, dobrze wyposażone :quattro: :oklaski:. Mi od zawsze się podobały te reflektory soczewkowe ze stanów z tymi obrysówkami :) A te felgi wyglądają o wiele wiele lepiej jak są srebrne. ;)

Opublikowano

mydlo

A te felgi wyglądają o wiele wiele lepiej jak są srebrne.

nawet daj sobie na razie siana z zawiasem ale zmień kolor tych felg na ori bo od tych to można dostać palpitacji serca :decayed: poza tym A4 bardzo ładna i dobrze wyposażona (ale to ten plus auta z USA), szerokości i przyczepności no i oczywiście do zobaczenia na spotach trójmiejskich ! :a4fan:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie.

No i niunia dostała kilka nowych gadżetów. :a4fan:

Grillek od FK.

dde2d5f9b4b48fb8.jpg

Czarne lampeczki od InPro.

c2e389981ebec76a.jpg

Wywalone wszystkie oznaczenia.

Niedługo ulubione OOOO na forum też wyleci ;)

A znaczki quattro przeniesione na przednie drzwi pod listwę.

Następny krok -30mm od Weiteca.

Gdy się ociepli. :)

Przy okazji pytanie.

Bo trochę grzebałem ale nie znalazłem.

Czy A4, potrzebuje montażu jakiś elementów jak (np.tuleje w Vectrze A Turbo 4x4 >> http://www.dorfbrunnen-garage.ch/englisch/zubehoer.htm) aby nie wysilać napędu Quattro?

:quattro:

Opublikowano

lampki musiałeś zmienić i tak bo migawki czerwone ale fajnie że na ciemne ;)

a grillek fajny, od razu lepiej auto sie prezentuje.

ale auto to już mogłeś umyć kurde :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.