Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Koszt wymiany turbiny w ASO?


grabol79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktos orientuje sie ile kosztuje w serwisie audi wymiana turbiny. Wczoraj padla mi na autostradzie we francji. Zostalem scholowany do serwisu daleko od domu bo az 200 km i to bylo jedyne wyjscie poniewaz nie posiadam tutaj zaufanych mechanikow. Posiadam audi a4 2005 2.0 tdi blb. Pomozcie choc koszt w przyblizeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś widziałem cena nowej turbinki to ok. 2500 PLN = 625 Euro + robocizna pewnie też z 200 euro czyli 1000 Euro przygotuj

tu nawet jest taniej

http://allegro.pl/turbosprezarka-vw-seat-skoda-nowa-03l145701e-i1564998351.html

ale w serwisie może nawet kosztować tyle co w aukcji X2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze sie przeslyszalem , to byla rozmowa przez telefon. czy to mozliwe ze to taka cena ?? jak odbiore samochod to napisze jaki byl koszt.

Czuje ze koszty beda spore :confused4: jak cos padlo z pompa oleju ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wygląda na stałą bolączkę BLB czyli felerny imbusik i wałki wyrównoważające :confused4:

wspołczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...było lepiej brać lawetę i auto przytargać do polski... :cool1:

jak oni Ci zaczną rozbierać naprawiać i przy tym się z niczym nie spieszą a godzinę roboczą potrafią policzyć i to słono.... :kwasny:

Ps...w jakiej części Francji klęknęło Ci auto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm 2200 E ? :D czlowieku nie rob tego holuj do polski za 1000 E to Ci z niego zrobia eSke :DD Polak POTRAFI ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja bym wolał holować do Polski i na miejscu naprawiać, chociaż sama laweta w 2 strony licząc też wyniesie nie mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jeszcze poszukał kogoś innego w twoich stronach na tą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z Belgii do polski jest możliwość przywieść auto za 300-400 euro zależy tylko w jakie rejon polski ... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam renegeracji turbiny :thumbdown:

Ja renegerowałem,podobno u fachowca,ale i tak nie potrafi naprawić mojej.Mam już od niego założoną czwartą turbinę i jest pupa.Za pierwszym razem mi padła tak że auto holowałem na lawecie,a te 3 następne wyją jak sk***ysyn.Więc nie mam wyboru albo nowa albo używana.Używana z tego co się dowiedziałem że jak będzie pewna to też trochę polata :)

Więc nie polecam renegeracji ja już wtopiłem 2800 zł. Cena za renegerację dogania nową turbinę :gwizdanie:

A cena za nową do mojego BPW z montażem i wymianą oleju-czyli wszystko= 4600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sorki ze tak dlugo sie nie odzywalem. Calkowity koszt wyniosl : 2890 E Nie bylo latwo.

:shocked: :shocked: :shocked:

Ooo ja pier....dziu, toś chłopie lepszy ode mnie :facepalm:(ok.1500€).Co tam właściwie ci nawaliło ze tyle kosztowało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...