Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Fotele S Line?


alan11x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pozsiadam foteliki typu sport regulacja duzo lepsza pompowane ledzwie.Dobre podparcie boczne mozliwosc regulacji siedzenia w wielu plaszczyznach pozwala wygodnie podrozowac.Wysowana czesc pod kolanami i podgrzewanie.Nie zamienilbym ich na nalesniki chocby w skorze. :hi:

Zapomnialem jeszcze o siatce na oparciu na rozne drobiazgi i schowek pod fotelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem skórę z alcantarą sportowe bardziej twarde wg bardziej wygodne s-line nie podoba mi się góra foteli zbyt masywna do niezbyt dużego wnętrza a4 ale to wg gustu poprzednie naleśniki też były wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiąc temu wymieniłem zwykłe naleśniki,aczkolwiek grzane i z regulacją lędźwi na pólskórę z alcantrą sport z pełnym zakresem regulacji i dopiero teraz można odpocząć podczas jazdy-same plusy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzinwe pytanie bo chyba odpowiedź jest jenda... Po prostu S-Line czy pakiet Sport są wygodniejsze. Co do regulacji to wszystko zależy w jakiej wersji masz kubły? Pełna leketryka, schowki, siateczki etc. Podgrzewane itp. Sam miałem zwykłe taborety i zmieniłem na kubły skóra + alcantara i to jeden z najlepszych modów. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to nr.1 wśród modów przynajmniej moich,podtrzymywania swoich ud chyba nic nie zastąpi tylko dobre fotele :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie za szybką odpowiedź. Pytam ponieważ mam w tej chwili zwykłe fotele i niestety nie miałem możliwośći ich porównać z pozostałą opcją. Znajomy ma w niemczech cały pakiet sport do sprzedania tzn. fotele, kierownice i bodajże listwy w naprawde niewielkiej sumie, także po waszych postach nie będe sie długo zastanawiał i każe mu to przywieść przy najbliższej okazji. Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłaca się zmienić na s-line o wiele lepsze wykonanie i jazda w nich przyjemniejsza siedzenia ja wymieniłem i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz, a jak skora z alacantra to tym bardziej

mam i polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu . A jak to wygląda sprawa wymiany foteli z Audi A4 B7 ze standardowych na S Line czy coś trzeba przerabiać ? I chciał bym zrobić podgrzewanie foteli bo w standardzie nie mam( pod warunkiem że pasuję S line) . Pewnie wiązkę trzeba po prowadzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasują bez przeróbek co do grzanych siedzeń zobacz w podłodze czy masz gniazdo zielone jeśli nie musisz ciągnąć wiązkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...