Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***


Murdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki śliczne kolego :hi:

Dopisany: 13 Listopad 2011, 19:06

Panowie, co powiecie na kierunki amerykańskie? Przymierzam się lekko do założenia takowych, nie chce zmieniać lamp na polifty, przeraża mnie cięcie błotników a brak przeciwmgłowych w Valeo wkur$%# mnie najbardziej :wallbash: Dlatego chciałem coś takiego ogarnąć... Jak myślicie, warto się w to pakować?

Takie foto podglądowe:

W aukcji --> Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz ciąć błotników to kup lampy od audi s4. Wyglądają prawie jak lampy poliftowe a różnica jest taka że te są dzielone.

Mówie o takich lampach:

http://allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-s4-b5-95-depo-komplet-soczewka-i1938664047.html

Są dosyć drogie, ale jest soczewka więc można wtedy też ksenony władować.No i nowe lampy będą świeciły całkiem inaczej a depo to dosyć dobra firma.Myślę że można je taniej wyrwać więc pomyśl o tym :) Ogólnie auto super, felgi jakieś większe i będzie bajka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kolego, że są takie lampki. Kiedyś się przymierzałem nawet do ich zakupu. Jedna rzecz mi tylko przeszkadza - brak halogenów :kwasny: Nie lubię, kiedy w aucie nie działa mi jakiekolwiek wyposażenie. A pozbywać się czegoś, co mam i co jest bardzo funkcjonalne tylko i wyłącznie na rzecz wyglądu to chyba nie dla mnie... Ale nie mówię nie :mysli:

Dopisany: 17 Listopad 2011, 22:31

Dzisiaj kupiłem ręczny w skórce :dance2: Mały mod a cieszy :naughty: Jak tylko dojdzie, to wrzucam fotki :)

Dopisany: 18 Listopad 2011, 15:25

Na półce czekają:

- uchwyt na kubki

- tempomat

A już w drodze do mnie:

- wyświetlacz temperatury

- no i właśnie owe felgi...

Jutro zakupy - nowe wycieraczki - pytanie, jakie polecacie na zimę za rozsądną cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie lampy dzielone :naughty: Fakt brak halogenu, ale zawsze można zamontować je w zderzaku :P Lampy świecą o niebo lepiej niż zwykłe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dużo latam, często wożę sporo rzeczy w bagażniku i pasażerów w kabinie - dlatego gleba odpada, 17 na niskim profilu też. A 16 to idealny kompromis pomiędzy komfortem i wyglądem jak dla mnie. No, może na jakieś sprężyny -30mm się skuszę w przyszłości :) Poza tym, za niecałe 400zł to chyba warto takie 16 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wycieraczki to tanie a dobre (i ładnie wyglądające tzn. banany) ma firma "alca".

Moim zdaniem ładniejsze od valeo compact revolution, które miałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mają być wytrzymałe i dobrze zbierające, a wygląd to akurat drugorzędna sprawa. U nas są 53 i 50 cm, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam ale chyba są dwie takie same :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jeszcze się nie wybrałem po nie :naughty: Tak jak pisałem wcześniej, 53 i 50? Żebym z siebie durnia nie zrobił w sklepie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w zwykłych jest różnica, w płaskich obydwie są takie same.

530mm tj. 21 cali :gwizdanie:

P1000932.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wczoraj kupiłem i założyłem Valeo Compact, w sumie na zimę szkoda mi było coś lepszego dawać. Dzisiaj dotarły do mnie felgi. Są niesamowicie brudne i lakier już odchodzi, ale w sumie to dobrze, bo i tak polerować je będę. Najbardziej mnie zaskoczyły parametry: 8J, 16 cali i ET38... Kupowałem trochę w ciemno, ale w sumie jestem zadowolony. Ten model jest od W211 320 CDI i 350 benzin :naughty:

Dopisany: 14 Grudzień 2011, 18:03

Panowie, a na te felgi mogę założyć 205/50 R16? Czy nie bardzo? W sumie szerokie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to 205/55/16 aby nie było przekłamania :wink4:

a co do "wyglądu" to dla mnie za małe, ale wzór mi osobiście się podoba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór mi się cholernie podoba. Ja nie mogę ani 17 ani 18 wrzucić, bo za dużo latam :confused4: Dlatego chciałem coś ładnego za rozsądną kasę.

Dopisany: 14 Grudzień 2011, 18:23

Umyłem z grubsza felgi i się okazało, że ET wynosi 36... Czyli od moich słoneczek są równe 5cm szersze na samej feldze :kox: Będzie ładnie z nadkolem stało? Nie będzie tarło? :polew: W ogóle, na 8J idzie nałożyć 205/55?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancki egzemplarz :) skrzynie zeswapuj jeszcze tylko :decayed:

jak wypolerujesz kółka to ładuj gwint i oponki to 205/40/16 :kox: :kox: :kox: :kox:

http://www.tyrestretch.com/8_205_40_R16/8_205_40_R16_Falken.jpg.php

:facepalm::tongue4: junior...i sankami po asfalcie szurac i Murdzi bylby pierwszy co by takie coś zrobił :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O panowie, widzę ze oponki na bogato mi proponujecie :decayed: Chyba jednak będzie profil 55, ale i tak przy szerokości 8J to lekki naciąg będzie, nie?

Dopisany: 15 Grudzień 2011, 17:54

No i stało się - kupiłem Navi Plus :naughty: Tyle tylko, że będę chciał rezać je do tunelu przedliftowego, bo z przekładką na polifta za dużo kombinacji i sam tego za cholerę nie ogarnę. A dodatkowo mam grzane stołki, to już w ogóle problem z podłączeniem... Ponadto mam możliwość pomalowania proszkowo tych felg, które kupiłem, za jakieś 160zł... Warto? I na jaki kolor jeśli tak? Czy jednak lepiej uderzać w polerkę? Doradźcie koledzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...