Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***


Murdzi

Rekomendowane odpowiedzi

kolorek ten sam co moja a4.a ja mam pytanie.mam obnizony przód na samych sprezynach i seryjnych amorach.i czy jak załoze amory o skróconym skoku to przud sie jeszcze obnizy?bedzie twardszy?

11348475066518867063_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym trafił te amerykańce, byłoby sympatycznie.

Co do obniżenia, myślę, że będzie na pewno inna charakterystyka zawieszenia, ori amor na obniżonej sprężynie nie pracuje w pełnym zakresie, pisali już o tym chłopacy. Natomiast jeżeli chodzi o obniżenie, to wydaje mi się, że nie powinien niżej siąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie chce załozyc amory o skróconym skoku ale jak siadzie chocby 0,5 cm nizej to bedzie ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to sa za springi.jakies czerwone.dosyc sporo na nich siadł przód.amory mam serie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic się w temacie nie działo, głównie przez poświęcanie czasu A6. Powoli jednak zaczyna ona wyglądać, więc wracamy do rezania B5. Na pierwszy ogień poszło uszczelnienie pompy. Ciągle do wymiany szyba czołowa, hamulce z przodu muszę rozebrać i złożyć na nowo, bo mimo, że nówki, to cholernie piszczą :facepalm: Ponadto trzeba zrezać lampki w drzwiach, bo leżą już naprawdę od długiego czasu... Słowem, majówka pracowita.

---------- Post dopisany 20-05-2013 at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 23:39 ----------

Generalnie dawno nie pisałem w temacie, bo sporo czasu poświęciłem na drugie autko. Poprawione/wymienione zostało to, co jeszcze nie było ruszane - doszła nowa szyba, pomalowane zaciski, nowe lampki w boczkach, emblematy z tyłu wyleciały... Zostało kilka dupereli do ogarnięcia, m.in. rezanie nowego wyglądu konsoli środkowej i termometr między zegarami. Ciągle szukam kierunkowskazów USA w dobrej cenie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, czemu? Normalne polifty, może tak na zdjęciu wyszło :) Kierunki pseudo USA wpadną mam nadzieję już w ten weekend, marzy się jeszcze klapa US...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z przodu lampy będę chciał okleić jak to jest w USA :) A tył polifty w wersji USA chciał ktoś w Koszalinie sprzedać, tylko ceni sobie za nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił od forumowicza z Koszalina auto, nawet na forum się zarejestrował aby dać ogłoszenie że ma te lampy na sprzedaż :grin: Teraz 300zł za nie ceni :wink: A co tam z konsolą chcesz modzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast alcantary przydzie czarny fortepian, taką mam wizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią zmieniłbym na aluminium. Całych w czarnym fortepianie nie chce robić, bo będzie chyba za ciemno.

Piszesz się na moje dekory? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewna z konsoli już nie mam, poszło za 50zł :decayed: Mam tylko komplet dekorów na drzwi i deskę w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :hi: Powoli to wszystko zaczyna wyglądać jak trzeba...

---------- Post dopisany 25-05-2013 at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 21:05 ----------

Wpadły wyrezane USy. Na żywo wygląda całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest idealny niestety ten drugi :kwasny: Dorwałem na Lubiatowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...