Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***


Murdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Na temat ceny nie chcę rozmawiać, jest jaka jest. Wiem, że wysoka, ale nie mam parcia na sprzedaż. Nie pójdzie, to zostanie ze mną dalej - mam parę fantów przygotowanych na 2014 rok, będzie wyglądać lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automat i cena przynajmniej o polowe za wysoka

To ma sprzedać za 6k ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończmy temat zanim się jeszcze zaczął - za 6000zł to się dobrej B4 nie kupi. Auto nie było uderzone, jedyna malowana rzecz to tylny zderzak, wszystko mam sprawne, do wymiany został mi filtr kabinowy, wycieraczki i sprężyny. Nie będę nikomu robił prezentu, dostałem kilka propozycji sprzedaży za 9500-10500zł, ale z nich nie skorzystałem. Dużo nie zamierzam dokładać do nowego auta, a tak wyposażonej fury jak moja raczej nie znajdę. Nie wiem czemu ludzie boją się automatów, ja zrobiłem tym samochodem 50000km i naprawdę nigdy skrzynia mnie nie zawiodła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się trochę ociepli to możemy podziałać.

Co wpada na lato? Na pewno -40 Eibacha, miałem zakładać już jakiś czas temu, ale nie było okazji, więc zostawiam to sobie na deser. Szykuje się również do zrobienia programu, żeby trochę lepiej się odpychał ten samochód. Poza tym, korekta lakieru obowiązkowo, bo mocno styrany życiem już jest. Liczę również, że w 2014 roku zmienię zderzak z tyłu - obecny mnie osobiście denerwuje, a przy okazji dorezam PDC. Zobaczymy co uda mi sie wymyślić z felgami, chciałem na lato zmienić wzór, który jeździł w 2013 roku, ale nie wiem czy to wypali. Ot, takie tam skromne rozważania na nowy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również czeka korekta lakieru :decayed: Koło chcesz dawać jakieś większe 17, 18 czy raczej standardowo 16?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak wyjdzie, przewiduję raczej 16 cali, za dużo latam, żeby wkładać 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończmy temat zanim się jeszcze zaczął - za 6000zł to się dobrej B4 nie kupi. Auto nie było uderzone, jedyna malowana rzecz to tylny zderzak, wszystko mam sprawne, do wymiany został mi filtr kabinowy, wycieraczki i sprężyny. Nie będę nikomu robił prezentu, dostałem kilka propozycji sprzedaży za 9500-10500zł, ale z nich nie skorzystałem. Dużo nie zamierzam dokładać do nowego auta, a tak wyposażonej fury jak moja raczej nie znajdę. Nie wiem czemu ludzie boją się automatów, ja zrobiłem tym samochodem 50000km i naprawdę nigdy skrzynia mnie nie zawiodła.

Śmieję się z płaczka.

Na forum jest masa ludzi, którzy nie mają $, mają za to ogromną chęć posiadania i z tego żalu piszą głupoty:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończmy temat zanim się jeszcze zaczął - za 6000zł to się dobrej B4 nie kupi. Auto nie było uderzone, jedyna malowana rzecz to tylny zderzak, wszystko mam sprawne, do wymiany został mi filtr kabinowy, wycieraczki i sprężyny. Nie będę nikomu robił prezentu, dostałem kilka propozycji sprzedaży za 9500-10500zł, ale z nich nie skorzystałem. Dużo nie zamierzam dokładać do nowego auta, a tak wyposażonej fury jak moja raczej nie znajdę. Nie wiem czemu ludzie boją się automatów, ja zrobiłem tym samochodem 50000km i naprawdę nigdy skrzynia mnie nie zawiodła.

Śmieję się z płaczka.

Na forum jest masa ludzi, którzy nie mają $, mają za to ogromną chęć posiadania i z tego żalu piszą głupoty:wink:

Dobrze prawisz Armi:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i tak ale ja za swoja dalem 6200 jezdze od lata wymienilem klocki z tylu filtry i olej :)

Pozazdrościć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem nie powinieneś trafić na a4-klub tylko na forum auto-świata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój chłopakowi i nie robmy off topa :decayed: Niech służy mu A4 za 6200zł, a ja będę się bujał z moją za 11999zł :) BTW, nie ma chętnych na zamianę felg? Oddam swoje 16 i chętnie zmienię na inne 16 cali, z tym, że ori 5 ramienne 16 odpadają na starcie.

---------- Post dopisany 10-01-2014 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 19:25 ----------

Mały jubileusz, 50 000km ze mną pokonała A4. Trzeba dobić do 300 000km!

mt3b.jpg

l3mq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się cyfry podobają :jerk: W pracy jeżdżę nówkami - bierzesz furę, która ma 100km przebiegu i się zastanawiasz, czy to licznik dzienny, czy ogólny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pstrykałem u siebie foty jak miałem 299 999 i 300 000km :grin: Ale i tak fura skręcona o 40tys km była :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...