Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***


Murdzi

Rekomendowane odpowiedzi

mogę Ci sprzedać pomarańczowe małe kierunki w błotniki :decayed: ewentualnie wymienić z Twoją dopłatą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że zrobię interes życia :decayed: właśnie podobają mi się od dawna takie kierunki i miałem w planach swoje tak zrobić - oklejone folią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem małą buteleczkę + pędzelek, wyszło mnie całe 25zł, a jednym takim zestawem pomaluje chyba z 50 sztuk kierunkowskazów :) Tania sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja już na allegro obczajałem i buteleczka 60ml kosztuje 5,20zł :grin: To jaki kolor wybrałeś? żółty, oranżowy, koral oranż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do plastycznego, poprosiłem o pomarańczowy, Pani Artystka stwierdziła, że nie ma takiego koloru i musiałem wybrać pomiędzy żółtym wyglądającym jak pomarańczowy albo czerwonym wpadającym w pomarańcz. Wybrałem żółty i przyznam szczerze, że kolor prawie idealny z serią USA.

---------- Post dopisany 06-10-2013 at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 23:13 ----------

Dawno ni się nie działo w temacie, autko wystawione na sprzedaż, chociaż cena wysoka. Jak się sprzeda to przesiadka na A6, jeśli nie, jeździmy dalej następne parę lat.

Obecnie furka prezentuje się następująco:

04zb.jpghgnb.jpg

e8a0.jpg3ca1.jpg

gxr6.jpgagdl.jpg2v4w.jpg

Wyrzuciłem kierunki USA, możliwe, że wlecą ponownie na dniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem chwilę czasu, żeby cyknąc nowe fotki. W ostatnim czasie wyrezałem kierunkowskazy a'la USy, tym razem na folii. Całkiem ładnie wyszło.

wj5a.png

zvep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety :kwasny:

---------- Post dopisany 11-11-2013 at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2013 at 18:41 ----------

Takie tam wariacje na temat wczorajszej sesji...

ndmr.png

rge6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej dalej. I długo się to nie zmieni. Obecnie muszę wymienić termostat, wpada zawieszenie Eibach Pro Kit jak dobrze pojdzie i oczywiście 15 stalówki z zimówkami. Trzeba będzie też pomyśleć nad programem. Auto zostaje jeszcze na trochę, próbowałem sprzedawać, bo mialem możliwosć kupienia innego w dobrych pieniądzach, ale ludzie wolą kupić zajechanego lifta albo passata za 12000zł i włożyć na dzień dobry 3000zł, żeby to w ogóle jechało.

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2013 at 18:13 ----------

Ok, dzisiaj nabyłem springi Eibach Pro Kit do swojej A4. Niebawem szykuje się duży przeląda samochodu przed zimą. Będzie spokój na długi czas.

---------- Post dopisany 22-12-2013 at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2013 at 20:30 ----------

Auto na sprzedaż, gdyby ktoś był zainteresowany...

Link do ogłoszenia: Grupa Krotoski-Cichy Dealer Skoda VW Audi, Audi A4 1.9TDI 110 AUTOMAT SUPER STAN - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem na coś innego zmienić, ot tak, po prostu. Jak się nie sprzeda, to dalej będzie ze mną, nie mam żadnego parcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie ze sprzedażą kiepsko, ludzie widocznie nie chcą dobrego samochodu z automatem, zatem pokusiłem się, aby wyrezać termometr między zegarami. Po 3 latach w końcu się do tego zabrałem... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...