Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pytanie o różnice między 1.6 ADP a AHL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Padł silnik także lepiej i taniej włożyć używany

Mam AHL 1.6 który w moim regionie ciężko jest mi aktualnie namierzyć

czy ADP które są nie nadają się do przekładki w miejsce AHL, nie wiem sprawy elektroniki, czujników, komputerka, czy mocować??

Dodam że miałem sekwencję G3 z holandii na nim

Można o poradę prosić ??

Opublikowano

AHL ma pompę wody na rozrządzie adp nie ma do tego w AHL jest plastikowy kolektor ssący z jakimś tam bajerem niewiem jak to się dokłanie nazywa (kierownica powietrza dolotowego coś takiego) tyle wiem ja...aha AHL ma koło dwumasowe ADP jednomase :hi:

Opublikowano

Termostat jest napewno inny :wink4:

Opublikowano

ADP jest na aparacie zapłonowym

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki

muszę moją byłą niunie ratować jakimś syfem z odzysku, ale jak wam pokaże na zdjęciach co się podziało w silniku i chodził to nie wiem czy uwierzycie

jutro photos

Opublikowano

Jaki przebieg miał ten twój silnik i co sie stało że padł, bo mam taki sam i dlatego mnie to ciekawi.

Opublikowano

Padnięte ADP? Qrde, co tam mogło się rozwalić?

Opublikowano

padniete ADP zdarza sie znam przypadki 2 co padaly i zazwyczaj na panewkach na zaorach zaczelo zrzytać i tak pwoli siada u kolegi po 240 tysiacach sie rozpadl a u drugiego po 260 tysiachach i zdech. te silniki to jakas poraszka chyba ja mam i narazie jezdzi ale ciekweo jak dlugo ..

Opublikowano

ja tez mam adp 1.6 narazie smiga poza wymiana czujnika temperatury kabli i swiec ale przymiezam sie na swap na 1.8 t :notworthy: :notworthy: moze 1.6 demonem nie jest ale pracuje ladnie cicho :) polecam

Opublikowano

Już sie zdjęć nie mogę doczekac :naughty:

Opublikowano
:mysli: :mysli: korby wyszły ??
Opublikowano

AHL ma pompę wody na rozrządzie adp nie ma do tego w AHL jest plastikowy kolektor ssący z jakimś tam bajerem niewiem jak to się dokłanie nazywa (kierownica powietrza dolotowego coś takiego) tyle wiem ja...aha AHL ma koło dwumasowe ADP jednomase :hi:

nie każdy AHL ma dwumas....

kolektory w AHL tez są i plastikowe i aluminiowe...

Opublikowano

Nie zazdroszczę koledze w mojej wcześniejszej furze też motor padł "tłok się złamał" i takiego syfu narobił też próbowałem reanimować ale więcej z tym problemów bo to nie takie hop siup no ale motor miał ponad 400 tyś km :)

Opublikowano

Co z tymi zdjęciami?

Opublikowano

jak wam pokaże na zdjęciach co się podziało w silniku i chodził to nie wiem czy uwierzycie

jutro photos

:mysli: będą te fotki

Opublikowano

Ja mam AHL i również kolektory są aluminiowe a nie plastikowe .... i nie ma 2masa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.