Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] srebrna a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów posiadam Audi A4 B6 1.9 TDI z 2001 (kupione w salonie w Polsce) przejechane ma 195000 km. Od początku w rodzinie (już 11 lat), w moje ręce przeszła 5 lat temu (w tym czasie zaszło najwięcej modyfikacji :decayed:).

Seria:

- czteroramienna skórzana kierownica (była) + skórzany lewarek zmiany biegów + skórzany hamulec ręczny

- standardowe fotele z elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego (były)

- podłokietnik

- radio Sony (było)

- elektryczne szyby przód

- felgi ori 15"x7J + oponki 205/60R15

- pełny FIS

ogólnie pakiet Polska

Mody zakończone:

- duża navi (navigation plus) + emulator zmieniarki XCarLink

- przyciemniłem lekko szyby

- zestaw HID-ów (6000K)

- parktronic tył

- wymalowałem dokładki w kolor nadwozia

- pakiet oświetlenie - kratki nawiewu

- wirus by Wojtek Dynosoft Katowice 160 KM 380 NM :kox: (zdjęcie wykresu niżej)

- wymiana oświetlenia wnętrza na biały LED

- dekory wewnętrzne s-line kolor 1NK alu szczotkowane

- wymiana foteli przód, kanapy tył (składana) oraz boczków na wersję materiałową s-line z B7 (boczki z pełnym pakietem oświetlenie)

- wymiana kierownicy na trójramienną pikowaną s-line z B6

- wymiana włącznika świateł na nowy (stary się powycierał)

10a59f9984ce77fcm.jpg

Planowane mody:

??? czekam na Wasze propozycje ???

Pozdrawiam :a4fan:

oto kilka fotek:

Przed modyfikacjami:

81c09f1adda4b765m.jpg c6445d1466fa510bm.jpg 4e23035d05ecc195m.jpg f1019a5ffbe4fe4dm.jpg 44505a0ae228d967m.jpg 3491d67b9e23556em.jpg 9eca0f1b3c904345m.jpg

Było po kilku modach:

46c47815b0b407cam.jpg ad87eadfeb551e2cm.jpg fad1888301579dbfm.jpg ecdda4edc8cfb0b1m.jpg 6f25fac7e0cfa5cfm.jpg aedb7702c3616d46m.jpg

a0078344d9c516fbm.jpg ac78f3875b5bd058m.jpg 1a0c459e2bd9422em.jpg b2a5f76efe83c186m.jpg 5e0660c83933d9c7m.jpg f475cfb79e7dca1bm.jpg

3580f4b29241acaam.jpg 7b3c6bb408ae28f8m.jpg 598b045ac09e4c41m.jpg

zimowa sesja:

dscn3987.th.jpg

dscn3983e.th.jpg dscn3982.th.jpg

dscn3980l.th.jpg dscn3978.th.jpg

Opublikowano

świetny pomysł miałeś z tym webparkiem :th:

:angry:

Opublikowano

przesuper pomysł... tylko ja żadnych fotek nie widzę... :evil:

norbi3000su9.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

sorki zaraz sprobuje to naprawic[br]Dopisany: 05 Styczeń 2008, 16:45 _________________________________________________oki poprawilem teraz powinno byc dobrze

Opublikowano

Noooo... trzeba przyznać, że z zewnątrz ładniutka. Felgi - moje marzenie :>

Środeczek jeszcze poproszę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

srodek zrobie jak go wyczyszcze bo narazie troche brudno a poza tym to jest seryjne tylko w konsoli srodkowej jest navi plus

Opublikowano

rzeczywisicie ladna. cos jeszcze zmieniasz? czyjuz tak zostanie?

a jesli chodzi o szybki to ile to procent?

Opublikowano
  • Autor

tzn mam zamiar zamontowac taki spojlerek na klape bagaznika jak w modelach rs i moze jeszcze spojlerek a moze bardziej nazwac go daszkiem nad szyba ale z tym to sie jeszcze zastanawiam, co do szyb to przyciemnilem to folia ktora jest najjasniejsza ( z tego co pamietam to 50 luksow),tzn oryginalnie jak sprawdzalem urzadzeniem przed zrobieniem sciemy to mialem 75 % przejzystosci a po sciemie 44 % jest wiec nielegalnie bo norma to 70 % z tego co wiem

Opublikowano

Siema norbi3000 :) Ciesze sie że przyjąłem moje zaproszenie... :D

Furka pierwsza klasa:D Super sie prezentuje to Twoje :a4fan:. Zapodaj jeszcze fotki wnętrza i bedziemy dalej chwalić :tongue4:

Zapraszam odrazu do działu: Zlociki Spociki>>Malopolska>>**Tarnów Nocą**

Pozdro :a4fan:

Opublikowano

Jeśli mógłbym coś zasugerować to polakierowanie zewnętrznych plastików.

Opublikowano

i nielakierowane listwy od s4

Opublikowano

norbi zrob cos z tym linkiem bo dalej nie dziala ;/

Opublikowano

Ok hula. Fajna bryczka :) Mozna pomalowac dokladki jak wspomnial kolega wyzej

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

norbi 3000 ruszałeś coś przy zawieszeniu??? :mysli:

bo też chce wrzucić 17stki, nawet takie same tylko nie chce nic kombinować z zawieszeniem, bo mieszkam na wsi i mój avancik by tego chyba nie zniósł :>

a co do szyb.. BOMBA :th:

Opublikowano
  • Autor

nic nie ruszalem przy zawieszeniu ale powiem Ci ze jak zmienilem na 17 z 15 calowych to od razu czuc roznice duzo twardszy i kierownica ciezko chodzi ale to dlatego ze sa walce 235/45ZR17 ael mi to nie przeszkadza da sie jezdzic,pozdrawiam

Opublikowano

nice girl :th:

zawias seryjny ??

Opublikowano

no pieknie si eprezentuje

dokładki w kolor :P i bedzie pięknie

PS tez kupiłem takie koła i wcale nie żałuje wygldaja bardzo fajnie :P

Opublikowano

no to szukam tych kółek w 17stce i wrzucam na wiosnę :dance:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

fajna seria , pomaluj jeszcze tylko dokładki :th:

ale i tak bardziej podoba mi się moto :notworthy::thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.