Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podświetlanie przycisków mam podłączone pod tylne lewe światło w skrzynce bezpieczników wszystko bangla :hi:

Opublikowano
  • Autor

Siema.Już wszystko wiem.Sprawdziłem dzisiaj kość od starej lampki i co się okazało ze tam są 2 masy a nie dwa plusy.

Czarny stały plus po środku

Czarny z białym stała masa po prawej

Czarny z zielonym po lewej masa rozłączana.Pojawia się po otworzeniu drzwi i wyjęciu kluczyka.

1 pali się wszystko

neutral pali się wszystko po otwarciu drzwi

0 nic się nie pali

Jutro działam dalej z podświetleniem zobaczymy co z tego wyjdzie.

dscf5766z.jpg

alcw.jpg

dscf5772q.jpg

Muszę jeszcze raczki przykręcić ale potrzebne mi są dłuższe śruby,ponieważ te od starych rączek nie pasują.

Opublikowano

yyyyy zakochałem się w tej czarnej podsufitce :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

curva...szfarne to mosz :slina:

:kox:

Opublikowano

:shocked:

ciężko to ogarnąć? :slina:

Opublikowano

no właśnie. Dawaj jakieś fotostory z tym jak stworzyłeś taką podsufitkę :slina:

Dalej jestem pod wrażeniem :kox:

Opublikowano

jeszcze jakieś ładnej 2 dinowej konsoli Ci brakuje do pełni szczęścia :gwizdanie:

:naughty:

Opublikowano

Rewelacja .

pokaż jak wyglądają te miejsca w których musiałeś naciągnąć materiał - przy kaszkach i rączkach .

Krzysiek

Opublikowano
  • Autor

Jak będzie ładny dzionek to zrobię lepsze fotki.A konsola już rozebrana będzie poliftowa na pewno.Jeżeli chodzi o oklejanie to nie jest to takie trudne dacie rade chłopaki.Są tam jakieś niedociągnięcia ale jak na pierwszy raz myślę że ok.

Opublikowano

Jak będzie ładny dzionek to zrobię lepsze fotki.A konsola już rozebrana będzie poliftowa na pewno.Jeżeli chodzi o oklejanie to nie jest to takie trudne dacie rade chłopaki.Są tam jakieś niedociągnięcia ale jak na pierwszy raz myślę że ok.

no to ładnie :good:
Opublikowano

Ja jestem w szoku :slina: takie wnętrze w już prawie 15letnim aucie :shocked::notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Co do środka to jeszcze zrobię konsolę poliftową.

Opublikowano

Sluszna decyzja. Zeby tylko 2 DIN odrazu :tongue4:

Ja jestem w szoku :slina: takie wnętrze w już prawie 15letnim aucie :shocked::notworthy: :notworthy:

Ogolem np poliftowe czy przedliftowe wnetrze kolegi a wnetrze innego auta nawet z powyzej 2000r ... Nie ma co dyskutowac ktore ladniejsze...

Opublikowano

Szukaj 2DIN, wypędzisz archaizm 80tki ze srodka :good:

Opublikowano
  • Autor

Przydało by się 2DIN.Ale trzeba mieć z 2 tys.Samo radio teraz min 1500.

Ale wygląd kox

Relingi

dscf5787j.jpg

Alcantara

dscf5789w.jpg

dscf5790l.jpg

dscf5793t.jpg

dscf5794v.jpg

dscf5801y.jpg

dscf5802c.jpg

Podłokietnik w skórze

dscf5804v.jpg

Opublikowano

Wku.... super :notworthy: tylko szkoda że trumniak :gwizdanie:

Auto mega, wnętrze nieomal niema sobie równych :notworthy:

P.S Maga kołpalusy :kox:

Opublikowano

Mała podpowiedź ode mnie, pomaluj sobie zaznaczone elementy - czarnym markerem:

dscf5789w.jpg

tak jak ja :decayed:

P1000679.jpg

Opublikowano
  • Autor

Adam prawdopodobnie będę to farbował jak da rade a jak nie to marker.Testowałem tusz do stępli ale brudzi.

Opublikowano

Powiedz mi - jak mocno ta alkantara jest uciągliwa . Dawałeś pod spód klej w sprayu czy pędzelkiem dawałeś ?? Kupiłeś ją na alledrogo czy gdzieś w lokalnym sklepie .

Krzysiek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.