Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaka godzina?

Opublikowano
  • Autor

Myślałem kolo 14 tam być [emoji4]

Opublikowano

Podrzuccie jeszcze miejscowe

Opublikowano
  • Autor

Zum Autohof 4, 32457 Porta Westfalica

Opublikowano

14 jest ok

Opublikowano

Tak

Opublikowano

Ja zawożę żonę do siostry w Bückeburg i przyjeżdżam na hoff

Zawartość dodana 0 minutes later

IMG_1217.JPG

Zawartość dodana 1 minute later

To taki test- widzę że dodawanie fotek znów działa. ?

Opublikowano
  • Autor

My będziemy na 14 [emoji4]

Opublikowano

Ja będę chwilę po. Rozpoznacie po kolorze auta

Opublikowano

Ja też troche się spóźnię 

kobiety....

Opublikowano

Jestem. Nikogo nie ma

Opublikowano
  • Autor

My też jesteśmy

Opublikowano
  • Autor

Spot można uznać za udany [emoji4] Fajnie było zobaczyć nowe i stare juz twarze :decayed:
342a21d6205d784b51bd3944be320acb.jpg14f3de97b1debf23825a6eeb87b9207a.jpgdffa685036bdc03d43a288d4ffc8b064.jpg49a95b353ea01425e816f1d6d173af70.jpgcc9a0292300096c92b406bc7592622fe.jpgcbe106f1b48e78fbae329b860e69321f.jpgadcf9bfeb4da54b6be8ee41defab5ae4.jpge06d0521eb9a795f59eb91a92f0f9306.jpgf32855de879dcf1022062e35c4599c42.jpg19485e5d6837193e52ea319ac19c5844.jpg605d7e3c0469ad548957aad2c0009ebb.jpg0c732aac3aec249be3a637c93feb11c2.jpgadfd59f5635571d849d72ee02a9c8659.jpgce2b981036fbf150c41e7b642c24eeba.jpgcd5c8e515dcc5f78325d9abda33d804f.jpg
Jest i obserwator sesji :decayed:1befcf39a20eed4b9f24e2a15d2cfb92.jpg
3633eb35ea00da88ff90162973b91ee4.jpg
Mam nadzieje ze następnym razem zobaczymy ta b7 [emoji4]0fcd5ec71bf6c34fdd7ba53d61a31ae3.jpg
Spotowicze
1f6458eef63d1def6cd578ee94ec4cde.jpg
e45061b8cbbc8214a76604072755297d.jpg
0a9b61190f012a3e0cf9708c56ba9383.jpg8c849352876dec20d49048b68b4d9e30.jpgbce39b281c9b49ed5a70a1e883527395.jpg
0c146b2a215a0d9a30a7681dfbf47955.jpg3c0356eb0807279dde31c3dcd2a5ac1b.jpg0d3f38d0743438f56be61b167b6777bf.jpg5c28c1417fbeb9d11dc4be81ac46dbb6.jpge86dcfb9abce4110de19c25dab9dac01.jpg0d6f17b4694edc00b64ffe15c7ae5b5a.jpg6292bc0fa23a9b798a28febf958d22d3.jpg61dd6b0299540cb5f539e9153abb6052.jpgbe140d85ad9741f169040d2b0edd69bf.jpg7bbf12b36ce6e477d7d4f28312eb5a6f.jpg1005f14094cebf36e9beeb86cf97ae9e.jpgd2440ed668a09e1ee1026618e9ab1648.jpgce1723765008648e9472e9ed2060a6a4.jpg77fc4a320872e3106cdc968745dc4ad0.jpg

Opublikowano

Fajnie było.  Widzę że ustrzeliłeś moje progi. ?

 

 

Opublikowano
  • Autor

To był mój główny cel :decayed:

A teraz do reszty. Kto pisał by się na większe spotkanie gdzieś na środku ? Pytam poważnie i poważnie trzeba coś zorganizować. Andrzej rzucił pomysł na jakieś wyścigi. Myślę że można to połączyć ze spotkaniem i fajnie by to wyszło. Adrian chciał wystartować ale ta seria nie ma tam szans :grin:

Opublikowano
5 godzin temu, TOM3K napisał:

To był mój główny cel :decayed:

A teraz do reszty. Kto pisał by się na większe spotkanie gdzieś na środku ? Adrian chciał wystartować ale ta seria nie ma tam szans :grin:

No co.. nadzieja umiera ostatnia :decayed::grin: 

Własnie własnie, zróbmy coś wiekszego ;)  !
 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie lato się zbliża, więc trzeba w końcu pomyśleć nad jakimś większym spotkaniem. Myślałem trochę co tu wykombinować żeby było dobrze. Tak żeby ktoś nie powiedział on ma 100km, a ja mam 600. Znalazłem w necie miejsce myślę , że nie najgorsze i z nie najgorszą lokalizacją na takie spotkanie. Chodzi o pola namiotowe (jak ktoś ma Campera też jest tam miejsce) konkretnie Tu . Znaleźć teraz tylko jakiś ciekawszy termin który odpowiadałby wszystkim albo przynajmniej większości. Co o tym myślicie ?

Opublikowano

Jesli zlot bylby w srodku czerwca np od Bozego ciala (dlugi weekend ) to bylbym chetny :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam wszystkich jestem z mannheim jest tu jeszcze ktos ? Jakies zloty spotkania ? 

Opublikowano

[emoji4]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.