Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4-KLUB.GERMANY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wpraszam sie rownież ;p

fajnie by było się spotkać jak coś będę wiedział będę pisał że mam czas

nie ma nikogo z Bawaria?

Opublikowano

nie ma nikogo z Bawaria?

Z Bawaria to zapomnij. Boja się ze będziesz o robotę pytał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Boja się ze będziesz o robotę pytał

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

a żeś mnie podsumował

Opublikowano

a żeś mnie podsumował

Haha, spokojnie ;p to pewnie taki żarcik :D

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano

a żeś mnie podsumował

Haha, spokojnie ;p to pewnie taki żarcik :D

luzik nie ma problemu , zrozumiałem przekaz

Opublikowano
  • Autor

trzeba się wyluzować :grin:

Opublikowano

Jaki tam żarcik;) Tak tam jest naprawdę :))) W ubiegłym roku z 10 zjawiło sie....2. Ale za to konkretnych!?

Narty się zaczynają. Można się zgadać. Od4azu mówie że nie umiem jeździć, ale jest zawsze fajnie;)

Narty się zaczynają. Można się zgadać. Od4azu mówie że nie umiem jeździć, ale jest zawsze fajnie;)

Opublikowano
  • Autor

Narty się zaczynają. Można się zgadać. Od4azu mówie że nie umiem jeździć, ale jest zawsze fajnie;)

Na narty sam mam plan jechać teraz mnie trochę ogranicza brak swojego auta ale jak kupie to nie widzę przeciw wskazań . tez jeździć nie umiem ale pora się nauczyć
Opublikowano

no to widzicie a ja instruktor

także może być śmiesznie

Opublikowano

no to widzicie a ja instruktor
Z instruktorka to bym po jednym dniu już umiał! :guma: Ale niech będzie instruktor :) To co? 7 albo 8 albo 15.01. zbiórka u mnie o 7:00? :naughty:
Opublikowano

no to widzicie a ja instruktor

Z instruktorka to bym po jednym dniu już umiał! :guma: Ale niech będzie instruktor :) To co? 7 albo 8 albo 15.01. zbiórka u mnie o 7:00? :naughty:

Haha to jestem lepszy bo my do 12 po fifffku i już dawno jeździmy

ja musze tylko do pl po sprzęt pojechać i jak tylko będzie śnieg gotowy do działania

proponuję basen na rozciagniecie się ale tak dwa tygodnie pływania żeby nie było zakwasow

a jeszcze dla ścisłości u mnie to gdzie mieszkasz bo ja nie obcykany w temacie??

Opublikowano

Na rozgrzewkę to ja grzanca biorę ;) A z Lindsey Vonn nie zamierzam sie scigac. Przynajmniej na górce nie;)))

Mieszkam tu i tam w górach:) Reszta na PW :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jestem znów po przerwie wywołanej aktualizacją tapatalk :(

Coś pominąłem ?

Edytowane przez RS

Opublikowano

Haha, Tygrys?, wyczuwam nutkę sarkazmu:)

Jak tam w Rajchu? Już bialo? Bo u mnie w Biesczadach od miesiąca zima pełną gębą. Przed dwoma tygodniami było -28 oficjalnie. W domu termometr pokazywał -30. ;)

Opublikowano
  • Autor

Nic nikogo nie ominęło :wink:

Opublikowano

Haha, Tygrys, wyczuwam nutkę sarkazmu:)

Jak tam w Rajchu? Już bialo? Bo u mnie w Biesczadach od miesiąca zima pełną gębą. Przed dwoma tygodniami było -28 oficjalnie. W domu termometr pokazywał -30. ;)

Zima w rajchu? Śmiech na sali. :))))

Zapiedaala sie, a sarkazm jest zawsze wilkommen ;)

Opublikowano

Siemka Ja Jestem z Siegen NRW i mam nie Dalko do Hessen !! Pozdro

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Już jestem na Bayerach z powrotem:]  Widzę ze trochę przypruszone. To wprawdzie pikuś w porównaniu do Bieszczad, ale w sobotę albo niedzielę jadę na górkę:) Chyba na Brauneck albo nad Achensee;)

Edytowane przez griga-st
gramatyka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mozna mnie dopisac do Badeni, mieszkam w Mannheim ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.