Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista na samopoziom. chce ktoś jeszcze mogę zrobic II turę.


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj temat.. Tak działa - musisz miec manualną regulację z kabiny (musisz miec silniczki w reflektorach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wysyłajcie te zaległe układy bo ludzie czekaja po 3 miesiace, a Wy zawracacie dupe dwoma brakujacymi układami. Kto miał zamówić to zamówił, a kto nie to niech czeka na natępną turę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popieram !! Ta operacja staje sie zenujaca zebym wiedzial ze tyle bede czekal to bym sobie dal luzu ,porazka to dla tych co by chcieli zamowic taki uklad .

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robiłem przelew ostatniego października jutro mamy 8 marca :kwasny: !! a nie wspominam o tych co wpłacili jeszcze przedemna rozumiem ze ktoś to robi w wolnym czasie po pracy i ze wcale nie musiał tego dla nas robić ale jak dla mnie to już trochę żenada tyle czasu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 godziny temu kupiłem self-tester regulacji lamp z xenonowe.pl :) Jak przyjdzie i zainstaluję w autku, to podzielę się wrażeniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No daj znac !

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z ta wysylka ile jeszcze trzeba czekac ???

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo poniedzialke wtorek ale nie wiadomo ktorego miesiaca :)

tylko szkoda ze to bylo platne z gory bo tez juz bym co innego zamowil.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę to irytujące z racji tego że trwa to >3miesiące kasa już u Gwerty a my nic nie mamy. Mimo że czekam niedługo to powiem tyle - słowo ważniejsze od pieniędzy i wg mnie ciągłe odwlekanie wysyłki tych modułów jest dla mnie po prostu brakiem "słowa" od Gwerty, co dla mnie jest wkurwiające.. Albo ktoś mówi "Słuchajcie będzie za miesiąc" i wysyła za miesiąc i nie ma problemu, a nie co tydz ze za tydz.

Mam nadzieję że w tym tygodniu zostaną wysłane te moduły.. Bo to nie 5zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza tora układów zostanie wysłana w tym tygodniu. . pozostałe przyszły tydzien.

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

i bedzie to ostatnia zbiorcza robota. co jakisz czas bede wrzucał zrobione układy w dziale sprzedam. mysle ze tak bedzie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie!!!

Dzisiaj w godzinach popołudniowych zjawił się u mnie kurier ze wspomnianym wcześniej self-testerem z Xenonowe.pl. Dzisiaj niestety nie mam czasu, żeby zabrać się za rezanie, ale jutro na pewno zacznę coś działać w tym kierunku. W instrukcji instalacji do owego urządzenia jest napisane, żeby zainstalować je przy silniczku reflektora. Ale ja wpadłem na inny pomysł. Mianowicie chcę go zamontować gdzieś w okolicach włącznika świateł/regulatora wysokości. I tu pytanie: Gdzie najlepiej wpiąć się plusem i masą, żeby system zaczynał mi działać po włączeniu świateł mijania?? Najlepiej w wiązce idącej do włącznika. Proszę o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie z bezpieczników kabel od świateł mijania :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie z bezpieczników kabel od świateł mijania :) !

No właśnie tego chce uniknąć :/ Myślałem o wpięciu się we wiązkę. Tylko który kabel, żeby było dobrze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj montowałem moduł z Xenonowe.pl, wszystko poszło prawie po mojej myśli tylko okazało się że moduł jest uszkodzony i nie działa. Ogólnie kolesie z tego sklepu są super, bardzo chętnie udzielają pomocy przez telefon, a z wymianą nie ma żadnego problemu. Dzisiaj wysłał mi nowy moduł i jak będzie działał, to mam odesłać stary. W poniedziałek lub wtorek jak przyjdzie nowy, zrobię fotostory i wrzucę gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na kolejną paczkę z modułami.. Daj znać kiedy poślesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł z Xenonowe.pl zamontowany :) Super sprawa :) Niestety nie miałem jak zrobić foto-story. Jakby ktoś chciał jakieś info odnośnie samego sprzętu, sklepu albo wskazówek dotyczących instalacji, to zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie teraz bardziej interesuje co się dzieje z modulami..

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...