Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista na samopoziom. chce ktoś jeszcze mogę zrobic II turę.


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

a te uklady beda do konca tego roku? bo to juz ze tak powiem troszke smieszne... zero ifno zero kontaktu?? co tu sie dzieje? co 100 zl w bloto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konca miesiaca zostaną wysłane. mam już auto i powoli testuje układy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się pisze na samopoziom. Jeżeli ktoś ma mogę od razu posłać kase.

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

a te uklady beda do konca tego roku? bo to juz ze tak powiem troszke smieszne... zero ifno zero kontaktu?? co tu sie dzieje? co 100 zl w bloto?

115 ;) chyba że to ja jestem tylko wyjątkiem :) czekam z niecierpliwością na ten układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wszystkich po tyle było także ja żadnych wyjątków nie robiłem, a wysłać do was jakoś to trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć Gwerty dokładną datę kiedy by to mogło dotrzeć do kolegi michal_g84 ale tak wiesz pewno ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłke układow planuje na poniedziałek wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wpłynęły pieniądze od Chowix i Jajuszko22, przed chwilą kasa poszła do Gwerty, także aktualizuję listę

Lista osób zdecydowanych na samopoziom made by Gwerty

1. michal_g84

2,3. twix_18 - 2szt. - kasa na koncie

4. soprano - kasa na koncie

5. uris - kasa na koncie

6. splawik90 - kasa na koncie

7. STASIU227 - kasa na koncie

8. pawelwor - kasa na koncie

9. Klejk - kasa na koncie

10. pocas - kasa na koncie

11. kraver - kasa na koncie

12. przemo2.4 - kasa na koncie

13. waldi919 - kasa na koncie

14. jacek28 - kasa na koncie

15. Chowix - kasa na koncie

16. Jajuszko22 - kasa na koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji od Gwerty była ponoć mowa o 14 szt.. Trochę się tu bałagan zrobił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie wcześniej pisał o 16 kompletach i nic nie mówił że coś się zmieniło także tego się trzymam, a kasa już do niego poszła, Gwerty daj znać jak to w końcu jest może być na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji jakie dostałem od Gwerty:

Próbuje dorobić te 2 brakujące sztuki przez co planowana wysyłka na poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wysyłajcie te zaległe układy bo ludzie czekaja po 3 miesiace, a Wy zawracacie dupe dwoma brakujacymi układami. Kto miał zamówić to zamówił, a kto nie to niech czeka na natępną turę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Ostatnio robiłem przegląd autka i pogadałem chwilę z diagnostą o montażu ksenonów w aucie. Wszyscy rozpływają się nad samo poziomowaniem, a diagnosta stwierdził iż:

1) Auto które ma ksenony musi mieć odpowiednią lampę (chodzi o homologację). Zdarza się często że dana lampa jest homologowana na xenon i np żarówkę H7

2) Musi być poziomowanie reflektorów. Nie musi być to wcale samo poziomowanie! Wystarczy manualna regulacja góra - dół.

3) Muszą być spryski do lamp.

Czy ktoś może się ustosunkować do wypowiedzi "Pana diagnosty"?

Kumpel ma także a4 b7 ale ze zwykłymi lampami i na kloszu faktycznie widnieje info że może być stosowany ksenon (nie pamiętam już czy d1s czy też d2s).

W takim układzie może dokupić spryski nawet nieoryginalne i ma legalne xenony, bo poziomowanie już ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec automatyczne samopoziomowanie lamp. Musisz miec reflektor przygotowany pod xenon i musisz miec spryskiwacze. Nie musisz miec oryginalnych podzespołów byle mają homologację.

zapisy regulaminu 48 określają, że reflektory wyposażone w źródło światła dużej jasności (wysoka wartość strumienia świetlnego), a takimi są gazowe wyładowcze źródła światła, powinny być wyposażone w urządzenia oczyszczające szybę reflektora (tzw. spryskiwacze) oraz urządzenia samopoziomujące reflektor, ma to zapobiegać nadmiernemu olśnieniu powodowanemu przez rozpraszanie światła na zanieczyszczeniach osadzonych na szybach reflektorów, czy olśnieniu powstającemu w wyniku zmian kierunku emitowanego światła. Zastosowanie tzw. zamienników źródeł światła jest niezgodne z przepisami i może stanowić podstawę do wymierzenia mandatu lub niespełnienia wymogów niezbędnych do przedłużenia okresu ważności badań technicznych pojazdu. Prawo o ruchu drogowym Dz. U. Nr 108 Poz. 908 Art.

66 ust. 4 p. 2: „Zabrania się stosowania w pojeździe przedmiotów wyposażenia i części nie odpowiadających warunkom określonym w przepisach szczegółowych” (Przepisami szczegółowymi, są w tym przypadku, regulaminy homologacyjne EKG ONZ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...