Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista na samopoziom. chce ktoś jeszcze mogę zrobic II turę.


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Gwerty czy do A6 C5 ten uklad sie nada? Bo mam narazie hidy a dowod mi polecial i bede musial cos zalozyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zapytam może ktoś miał już kontrole i ta imitacja uchroniła go od zabrania dowodu/mandatu? mam zestaw ori ale nie chce mi się go podłączać a nasze Lubelskie Miśki strasznie odciekliwe są:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty czy do A6 C5 ten uklad sie nada? Bo mam narazie hidy a dowod mi polecial i bede musial cos zalozyc

tak. da sie go załozyc do kazdego auta w którym regulacja swiateł oparta jest na zwykłych silniczkach 3 pinowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ jest brata który sprzedał audi, układ 100000% sprawny tylko raz podłączony w celu sprawdzenia.

Ja go nie zakładam bo nie jeżdżę na hidach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie on spoko tak pytam. ja mam Ori samopoziomowanie. Tylko się zastanawiam czemu ludzie to kupują i sprzedają. Bo już wiele ogłoszeń widziałem na forum. Bo z tego co czytałem opis to układ jest fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biore!

wrzosu ....po co Ci do A2....rezaj ori ..:decayed:.ja wezmę ten :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Koledzy jestem chetny na zakup takiego ukladu do Bixow ale "Gwerty" podejmie sie kolejnej tury dopiero jezeli uzbiera sie 10 osob minimum tak wiec moze jak by byl ktos chetny to prosze wpisujcie sie.

Jako pierwszy chetny Ja :decayed:

1 - Marcin9680,

2 - ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do Ogr'a

nie przewiduje więcej układów.

Witam!

Koledzy jestem chetny na zakup takiego ukladu do Bixow ale "Gwerty" podejmie sie kolejnej tury dopiero jezeli uzbiera sie 10 osob minimum tak wiec moze jak by byl ktos chetny to prosze wpisujcie sie.

Jako pierwszy chetny Ja :decayed:

1 - Marcin9680,

2 - ?

Powiedział ci to osobiście? Kilka postów wyżej napisał że nie przewiduje więcej.

Poszukaj na forum czasem ktoś sprzedaje swoje co kupił od Grzesia to nie będziesz musiał czekać aż się nazbiera 10 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do Ogr'a

nie przewiduje więcej układów.

Witam!

Koledzy jestem chetny na zakup takiego ukladu do Bixow ale "Gwerty" podejmie sie kolejnej tury dopiero jezeli uzbiera sie 10 osob minimum tak wiec moze jak by byl ktos chetny to prosze wpisujcie sie.

Jako pierwszy chetny Ja :decayed:

1 - Marcin9680,

2 - ?

Powiedział ci to osobiście? Kilka postów wyżej napisał że nie przewiduje więcej.

Poszukaj na forum czasem ktoś sprzedaje swoje co kupił od Grzesia to nie będziesz musiał czekać aż się nazbiera 10 osób.

Wlasnie dzisiaj do niego pisalem z zapytaniem o ten ukald czy jeszcze posiada lub czy podjol by sie zrobienia dla mnie i dostalem wiadomosc od Gwertego , ze wchodzi w rachube kolejna tura na te uklady ale musialo by sie uzbierac minimum 10 osob w innym przypadku jest to nie oplacalne finansowo i czasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten modul od Grzeska. Nie zakladalem go jeszcze i nie bede. Tak wiec moge go sprzedac chetnemu. Kto pierwszy ten lepszy. Cena taka jak u Grzesia ;)

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...