Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista na samopoziom. chce ktoś jeszcze mogę zrobic II turę.


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

graty nie są kupione z tego powodu żebym nie ładował swoich pieniędzy. chodzi mi o to bardziej, ze teraz czekam długo na pieniądze, a potem jak wpłaci to układ od razu na jutro by chciał. a nie zawsze mam tyle czasu żeby ogarnąć je w ciągu paru dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Grzesiu mówią. Są ludzie i taborety ale wyróżnia się też klamki. Także tego. Najpierw poruszają niebo i ziemię z płaczem ze "ja też bym chciał taki układ " a jak już się zapisze na listę to ślad po nich ginie.

Chłopak poświęca swój czas na zrobienie tego układu a uwierzcie ze to nie trwa godzinę... a ludzie to i tak mają w du... zrób Grzesiu układ tym sumiennym. Resztę wykresl, listę zamknij i tyle. A następnym razem jak ktoś chce to najpierw kasa a potem ty zapiszesz na listę i juz może się nauczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane przelewowe masz tu ....

no to wpłacajcie pieniądze. jak wpłynie od 10 osób zaczynam działać

....

.

.

.Moje dane:Grzegorz Jafiszow ul. Piękna 36a/7 60-591 Poznań tel. 662677497 e-mail [email protected]

bank PEKAO S.A. numer konta:40 1240 1848 1111 0010 0474 6976 w tytule przelewu nick z forum z dopiskiem imitacja

110 pln :wink:

wysłane z one v

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedl przelew =) ciekawe ile bedziemy czekac na pozostalych... bo to oni blokuja teraz wyslanie tego cuda.

nie wysłanie, a dopiero zakupy elementów z których będę robił układy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od powstania listy minęło ponad dwa miesiące a chłopaki nie możecie 110 zł uzbierać i wysłać dla Gwertego ? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będziemy długoooo czekać na nowych chętnych :kwasny:

---------- Post dopisany 14-02-2014 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2014 at 17:14 ----------

Koledzy nikt nie potrzebuje imitacji ?? a może jednak zapisujcie się na listę do Gwertego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dziura::hi:Grzesiek kase dam Ci w bukowinie i mimo tego że mam już ori samopoziom:grin:to dotrzymam słowa i wezmę 2 szt(jak je zrobisz)

,żeby mnie od taboretów i innych części wyposażenia domu:bicz2: na zlotach nie wyzywali:polew: i żeby reszta się w końcu doczekała :wink:Pozdrawiam:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...