Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista na samopoziom. chce ktoś jeszcze mogę zrobic II turę.


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak dalej będzie to lista sie zapełni może w 2015:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze mugl by sie ktos dopisac bo mi jest to potrzebne. Lepiej miec imitacje nic co chwile dowod oddawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie no ogarnijcie sie .... gosc chce zrobic cos bo sami zaczepiliscie, a teraz wszyscy czekaja co wplacili bo jednak reszta niezdecydowana.....

Dokladnie kolega ma racje. Za chwile wszyscy sie zniecheca. A to calkiem przydatna rzecz chocby przy kontroli policyjnej. A nie kisztuje to 2000zl zeby zbierac na to tyle czasu. Jeden weekend mniej picia i kasa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie na to pisze daj pw do wpłaty

Dane przelewowe masz tu ....

...

Grzegorz Jafiszow

ul. Piękna 36a/7

60-591 Poznań

tel. 662677497

e-mail [email protected]

bank PEKAO S.A. numer konta:40 1240 1848 1111 0010 0474 6976 w tytule przelewu nick z forum z dopiskiem imitacja

110 pln :wink:

:hi::decayed:

wysłane z one v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty jest możliwość abys zrobił te układy dla naszej siódemki bo nie zapowiada sie aby byli jeszcze jacyś chętni a już minęło trochę czasu od stworzenia listy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie licz :whistling::wink: ja nie biorę już

nie ma szans dopiero jak zbierze się 10 osób to zacznę je ogarniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie licz :whistling::wink: ja nie biorę już

nie ma szans dopiero jak zbierze się 10 osób to zacznę je ogarniać.

No cóż trzeba bedzie czekać :kwasny: Koledzy zapisujcie sie na liste dawajcie !!!!!!!!!!!!!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie licz :whistling::wink: ja nie biorę już

nie ma szans dopiero jak zbierze się 10 osób to zacznę je ogarniać.

No cóż trzeba bedzie czekać :kwasny: Koledzy zapisujcie sie na liste dawajcie !!!!!!!!!!!!!:wink:

Zamów więcej. Później jak ktoś będzie chciał sprzedasz od reki gotowy, z zarobkiem dla siebie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych wszystkich chętnych którzy tak płakali ze bardzo chcą układ. Wręcz żyć bez niego nie mogą a teraz milczą. Nie wpłacając kasy. I całość stoi i czeka za nimi. A Grzesiu mniej jak 10 nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych wszystkich chętnych którzy tak płakali ze bardzo chcą układ. Wręcz żyć bez niego nie mogą a teraz milczą. Nie wpłacając kasy. I całość stoi i czeka za nimi. A Grzesiu mniej jak 10 nie rusza.

wiedziałem ze tak będzie. przy poprzedniej turze były już opóźnienia. oby ta jakoś skończyć. mam nadzieje ze do około 10 kwietnia znajda sie chętni, żebym do 15 kwietnia się wyrobił, po tym terminie mam przeprowadzkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzeba 3 osoby do zamknięcia listy zapisujcie sie !!!!!!!!!:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjalnie bym wziął. Ma ktoś fotkę jak to wygląda?

Na ile to imituje prawdziwy samopoziom ze starego, przedliftowego S4 na przykład?

Albo inaczej. Jak działa samopoziom w S4 przedlifcie? Ustawia światła raz po włączeniu świateł i nie zmienia w ogóle podczas ruchu, jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmienia w czasie jazdy jak w b6/7........zmienia tylko po wyłączeniu stacyjki i ponownym uruchomieniu jak był zmieniony /dołożony jakiś ładunek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli imitacja daje radę w odwzorowywaniu oryginału krótko mówiąc?

Właśnie jestem w trakcie poszukiwania osłony (półki) dolnej kierowcy, tej gdzie jest miejsce na regulację świateł. Oryginalną przedliftową regulację wywaliłem, bo nie miałem miejsca na konsoli.

Teraz wpadłem na pomysł samopoziomu i nie będę zmieniał półki wtedy.

Dajcie foto tego cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli imitacja daje radę w odwzorowywaniu oryginału krótko mówiąc?

Właśnie jestem w trakcie poszukiwania osłony (półki) dolnej kierowcy, tej gdzie jest miejsce na regulację świateł. Oryginalną przedliftową regulację wywaliłem, bo nie miałem miejsca na konsoli.

Teraz wpadłem na pomysł samopoziomu i nie będę zmieniał półki wtedy.

Dajcie foto tego cuda.

:yes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...