Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista na samopoziom. chce ktoś jeszcze mogę zrobic II turę.


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

@secio84 kupiłem A4 jakieś 5 tygodni temu i jeszcze nie wszędzie zajrzałem.

Xenony są na bank dokładane, bo jeszcze przetwornice nie są nigdzie pochowane, tylko walają się pod maską luzem. Sprysków też nie mam, a przy xenonach być powinny. Kwestia w takim razie tego, co było zmieniane.

Odnośnie potencjalnego braku silniczków to myślałem, że jest tylko regulacja na śrubie, która jest w tym samym miejscu, w które wchodzi silniczek.

Ale koniec OT - popatrzę pod maską czy są silniczki i zajrzę w okolice kolumny kierownicy w poszukiwaniu kostki od regulacji lamp. Tak samo luknę na zawieszenie czy nie ma przypadkiem czujników nachylenia od ori samopoziomowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@secio84 kupiłem A4 jakieś 5 tygodni temu i jeszcze nie wszędzie zajrzałem.

Xenony są na bank dokładane, bo jeszcze przetwornice nie są nigdzie pochowane, tylko walają się pod maską luzem. Sprysków też nie mam, a przy xenonach być powinny. Kwestia w takim razie tego, co było zmieniane.

Odnośnie potencjalnego braku silniczków to myślałem, że jest tylko regulacja na śrubie, która jest w tym samym miejscu, w które wchodzi silniczek.

Ale koniec OT - popatrzę pod maską czy są silniczki i zajrzę w okolice kolumny kierownicy w poszukiwaniu kostki od regulacji lamp. Tak samo luknę na zawieszenie czy nie ma przypadkiem czujników nachylenia od ori samopoziomowania.

Tez tak zrob jak cos to pisz jak mi sie uda to chetnie pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nei mieszajcie w temacie.

imitacja powoduje ruch przy włczeniu swiateł jak na filmie.

mozliwość regulacji lamp pozostaje z ori pokrętła od wysokości.

Czy Twoj uklad pasuje do ori bixow z s4? Oryginalnie mam H7 i niedlugo bede zakladal wlasnie ori bixy. W bixach sa silniki krokowe i tak normalnie nie mozna ich regulowac przelacznikiem wysokosci z H7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nei mieszajcie w temacie.

imitacja powoduje ruch przy włczeniu swiateł jak na filmie.

mozliwość regulacji lamp pozostaje z ori pokrętła od wysokości.

Czy Twoj uklad pasuje do ori bixow z s4? Oryginalnie mam H7 i niedlugo bede zakladal wlasnie ori bixy. W bixach sa silniki krokowe i tak normalnie nie mozna ich regulowac przelacznikiem wysokosci z H7.

Zakladasz silniki do trgiulacji z pasdata b6 ze zwykluch lamp i wszysyko dziala regulacja wysokosci no i uklad od Gwerty tez bedzie chodzil. Do tych ori silnikow zeby dzialaly musisz miec samopoziom ori i wiazke pod xenon do lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uklad od Gwerty pochyla i podnosi i nic wiecej? O silniczkach z paska juz czytalem ale one pasuja p&p? Bo te w bixach maja inny ksztalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uklad od Gwerty pochyla i podnosi i nic wiecej? O silniczkach z paska juz czytalem ale one pasuja p&p? Bo te w bixach maja inny ksztalt.

Tak pasuja bo mialem ten sam problem zwykle lampy i kupilem bixy i gwerty mi powiedzial o tych silnikach wiec kupilem zalozylem i dziala. A ten uklad imituje ustawienie swiatel po zalaczeniu jak w ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to będę miał do sprzedania kompletne samopoziomowanie dynamiczne do b5 za 350zl. Silniczki sterownik czujniki instalacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@secio84 kupiłem A4 jakieś 5 tygodni temu i jeszcze nie wszędzie zajrzałem.

Xenony są na bank dokładane, bo jeszcze przetwornice nie są nigdzie pochowane, tylko walają się pod maską luzem. Sprysków też nie mam, a przy xenonach być powinny. Kwestia w takim razie tego, co było zmieniane.

Odnośnie potencjalnego braku silniczków to myślałem, że jest tylko regulacja na śrubie, która jest w tym samym miejscu, w które wchodzi silniczek.

Ale koniec OT - popatrzę pod maską czy są silniczki i zajrzę w okolice kolumny kierownicy w poszukiwaniu kostki od regulacji lamp. Tak samo luknę na zawieszenie czy nie ma przypadkiem czujników nachylenia od ori samopoziomowania.

ty masz kolego AMB czyli auto ze stanow, tam nie ma regulacji lampy są ustawiane na sztywno, sprawdź czy nie masz juz instalki i zbiorniczka pod spryski przygotowanego bo były takie wersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekhxc, @secio84 - pogrzebałem, popatrzyłem i jest tak:

- silniczki przy lampach mam i są chyba nawet podpięte (silniczki takie podłużne po wewnętrznej stronie lampy - w sensie od strony chłodnicy, a nie kierunkowskazów)

- ori czujników od samopoziomowania nie mam

- zbiorniczka od sprysków na 99% nie mam, ale najwyżej jeszcze przy zmianie kół zajrzę w nadkole (MCE w wersji E, więc sterowanie spryskami lamp jest)

W każdym bądź razie - samopoziomem z tego tematu jestem nadal zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może miałeś lampy zmieniane ,bo jeśli sterowania w kabinie nie masz a masz silniczki to coś było kombinowane ,u siebie przerabiałem temat też nie mam nic , juz kiedystam pytałem Grześka w tym temacie,ogolnie to musialbys podprowadzic instalke do sterowania w kabinie ,Gwerty sory za ot ale widze ze kolega ma ten sam problem co ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja niestety wycofuję się- zamontowałem oryginalne poziomowanie

---------- Post dopisany at 03:01 ---------- Poprzedni post napisany at 03:01 ----------

panowie ja niestety wycofuję się- zamontowałem już oryginalne poziomowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejdzie to do b7

---------- Post dopisany at 05:17 ---------- Poprzedni post napisany at 05:17 ----------

podejdzie to do b7??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekhxc - dopatrzyłem się, że przedni zderzak był zmieniany (pewno jakieś "bum"). Zbiorniczek od sprysków jest na 2 pompki i pompka od sprysków lamp jest zamontowana i podpięta. Z niej wychodzi od 25cm węża, które jest chamsko zaślepione śrubą i trytytką. Dalej nie ma ani wężyków, ani sprysków.

Obstawiam, że ktoś gdzieś kogoś w tył klepnął, zmienił zderzak i lampy (może maskę też), a sprysków nie ogarnął ze względu na koszta (spryski trochę kosztują jakby nie patrzeć).

Samopoziom w każdym bądź razie nadal chcę (nawet jeśli to tylko imitacja), żeby nikt mi się nie przyczepił, że nie mam (policja \ diagnosta), a nad ręczną regulacją to się z czasem pomyśli (temat nie jest pilny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie zapisywać sie na liste szybciutko taka imitacja przyda sie napewno przy kontroli policji czy na stacji diagnostycznej:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli podejdzie do b7 to sie wpisuje na II ture

jeśli masz manualną regulacje lamp to podejdzie normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko ze schowana bo drl i clh zamiast tego sa obok konsoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko ze schowana bo drl i clh zamiast tego sa obok konsoli

no to normalnie bedzie sie jak podłączyć i bedzie działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekstra juz napisane do gwetego o wpis na liste do II tury, ciezko to podlaczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...