Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista na samopoziom. chce ktoś jeszcze mogę zrobic II turę.


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

@Gwerty, masz fotę tego cuda? Pamiętam, ze pierwsza wersja to był jakiś potwór z wyglądu. Zmieniło się coś?

Jest jakakolwiek szansa, że zrobiłbyś 8 szt.? Nie wiem czy 10 zbierze się kiedykolwiek. Teraz jest chyba 7, ja bym się dopisał i kończymy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądają tak samo. fotki nie mam bo nigdy nie robiłem.

nic na to nie poradzę. ze nie może się zebrać 10 osób.

będą to ostatnie układy, więc za pół roku nie jęczeć czy jeszcze zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmienia w czasie jazdy jak w b6/7........zmienia tylko po wyłączeniu stacyjki i ponownym uruchomieniu jak był zmieniony /dołożony jakiś ładunek :wink:

Artur musze cie poprawić. Samopoziomowanie w b5 zmienia ustawienia lampy podczas jazdy. Nie działa to tak szybko jak w nowszych modelach gdzie jest poziomowanie dynamiczne ale zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem kiedyś działanie ori zestawu u kumpla w polifcie i nie chodziło to tak "online" jak w b/7 zmiana wysokości świecenia następowała dopiero po zgaszeniu i ponownym odpaleniu .........

....Hmmm....no chyba ,że coś było u niego zd.pane ....:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widocznie coś miał nie tak. U mnie działa cały czas. Co prawda korekta jest z lekkim opóźnieniem ale jest. Jak mi się uda to nakręce film z działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samopoziom u mnie działa:

Reaguje w czasie pracy, lecz właśnie z opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może z powodu tego opóźnienia nie zauważyłem zmiany :whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz powiedzcie - przydało Wam się to kiedyś? PRzy jakieś kontroli, czy coś?

A co di filmiku @Marcin6 - czy to działa właśnie tak? Przekręcasz światła i ma takie opóźnienie? Czy od raz po włączeniu świateł ureguluje i się potem nie rusza? No i w razie ustawienia lamp później jest problem, czy nie? Bo rozumiem, że ten przełącznik z kokpitu wtedy przestaje funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarszo,ja mam ori i przy każdorazowym odpaleniu lamp działa regulacja i po każdym dłuższym przeciążeniu(do 10 sek.),w tej opcji co ja mam to niestety przełącznik poszedł out bo musi mieć stałą masę a regulacja jej nie ma.Bynajmniej nie wiem jak to podłączyć sterownik a regulacja,ja chciałem i cyrki się działy lampy miałem na długość maski jadąc na BT:grin:a tam górek górecek jest mnogo:facepalm:.teraz mam na stałą masę i jest :good:(tylko grzechotka w sanatorium:wink::grin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nei mieszajcie w temacie.

imitacja powoduje ruch przy włczeniu swiateł jak na filmie.

mozliwość regulacji lamp pozostaje z ori pokrętła od wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie gwerty ma racje w 100% dziala tylko to po wlaczeniu i nic wiecej. Reszta jest w standardzie tak jak bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty nie dasz się namówić aby nam co wpłacili ogarnąć imitację ?? Bo nikt juz od miesięcy się nie dopisuje do listy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko takie - podejdzie ten zestaw do B6 czy nie ma sensu montować tej "imitacji" i lepiej jest wydać więcej (dużo więcej) kasy i zamontować ori jak być powinno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja mam b6 i i jestem na liscie. Jak masz manualna regulacje to podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sęk, że z tego co widziałem, to nie mam żadnej regulacji - jedynie na śrubach. Nie widziałem silniczków przy lampach, a przy włączniku świateł też nie ma pokrętła.

W takiej sytuacji musiałbym też pewnie dołożyć silniczki przy lampach i puścić kable do tego modułu. Dobrze by było przy okazji zrobić manualne sterowanie...

@Gwerty - dopisz mnie proszę do listy chętnych na ten samopoziom :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki przy lampach musisz miec nie ma takiej opcji zeby nie byli czy to jest zwykla lampa czy xenon silnik musi byc. A jesli nie masz regylacji na kokpicie to byly w tym aucie xenony z tego co mi wiadomo ale moge sie mylic. A jesli w lampie nue bedzie siknikow ti bleda latala by jak by byla nie przykrecona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...