Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista na samopoziom. chce ktoś jeszcze mogę zrobic II turę.


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

Up bo może po zmianie silnika forum nie każdy może odnaleźć wątek, mnie też poginely subskrynowane. Gwerty co się dzieje w temacie ? Daj jakiś znak życia bo zaczyna się robić niepoważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiadomo co z nim jest. Ale wiem ze mial tam jakoms przeprowadzke. Kupilem od niego soczewki z b8 jakis rok temy zadnych problemow nie bylo mozliwe poprostu ze nie potrafi sie ogarnoc. Ja daje mu jeszcze jakis czas. A najlepiej bylo by jak by ktos kto ma nr do niego zadzwonil i zapytal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty ma numer w swoim podpisie, znajdźcie jakiś jego post i tam jest numer telefonu, jakiś czas temu kontaktowałem się z nim przez ten nr i nie było problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty nie wchodzi na forum od jakiegoś czasu, ale ma podany numer telefonu i można śmiało zadzwonić do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na moduł samopoziomowania? Udało mi się skonstruować to cudo, całość zmontowana na płytce pcb o wymiarach 5x4cm. Chciałbym wiedzieć ile mniej-więcej części pozamawiać. Koszt w granicach 70zł z wysyłką. Do podłączenia tego modułu tylko 4 przewody, wszystko do montażu w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całość podłącza się przy oryginalnym korektorze wysokości, 4 przewody są do podpięcia. kable z urządzonka będą wypuszczone, jak zmontuję pierwszy taki układ i umieszczę w obudowie oczywiście zrobię zrobię zdjęcia, instrukcje montażu i dam resztę szczegółów. Aktualnie czekam na wykonanie płytek PCB, elementy na 5sztuk tego urządzonka już mam, pozostaje tylko czekać na płytki, polutować, dobrać i kupić obudowę i można finalizować :hi: Myślę że do końca przyszłego tygodnia powinienem się wyrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qweert sie odezwal?


Ktoś chętny na moduł samopoziomowania? Udało mi się skonstruować to cudo, całość zmontowana na płytce pcb o wymiarach 5x4cm. Chciałbym wiedzieć ile mniej-więcej części pozamawiać. Koszt w granicach 70zł z wysyłką. Do podłączenia tego modułu tylko 4 przewody, wszystko do montażu w zestawie.

zapodaj jakies foty tego jak to wyglada. jak to sie montuje i jak to dziala. zaloz najlepiej temat tak jak qwerty

ja jestem chetny!! prosze o pw w razie czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś nr tel do Gwertego aby zadzwonić i spytać się co sie dzieje z naszymi zamówionymi imitacjami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w jego podpisie w KAŻDYM poście:

słabo świecą lampy,przeróbka na xenon, bixenon, malowanie tel. 662677497

Edytowane przez jihaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś nr tel do Gwertego aby zadzwonić i spytać się co sie dzieje z naszymi zamówionymi imitacjami ?

Jak byś dzwonił to napisz co tam się dowiedziałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...