Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista na samopoziom. chce ktoś jeszcze mogę zrobic II turę.


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli jest możliwość to poproszę o dopisanie do listy. Pozdrawiam

zróbcie przelew to Gwerty sam was dopisze do listy

---------- Post dopisany 24-06-2014 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2014 at 22:35 ----------

Gwerty wiadomo juz czy jest 10 osób bo pare sie dopisało do listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty ostatnio był aktywny na forum 30-05-2014 10:24, być może przelewy z dopiskiem imitacja spowodują, że szybciej zajrzy na forum.

Pewnie jak zobaczył taki bałagan to mu się odechciało tu zaglądać... a swoją drogą ta akcja juz lekko pół roku się ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on sie pojawi pewnie ma urlop albo cos sie stalo cierpliwosci to gosc konkret jest:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on sie pojawi pewnie ma urlop albo cos sie stalo cierpliwosci to gosc konkret jest:wink:

dokładnie

---------- Post dopisany 14-07-2014 at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2014 at 13:05 ----------

ktoś wie co z gwertym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho pewnie zaraz wyląduje na czarnej liście nie uczciwych sprzedawców znając życie i podejście niektórych użytkowników...

A chłop może ma jakiś problem... ostatnio co z nim rozmawiałem to był na etapie przeprowadzki. Więc może Poprostu jest tym zajęty. A urządzanie mieszkania zabiera czasu w cholerę.

Trzeba poczekać. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho pewnie zaraz wyląduje na czarnej liście nie uczciwych sprzedawców znając życie i podejście niektórych użytkowników...

A chłop może ma jakiś problem... ostatnio co z nim rozmawiałem to był na etapie przeprowadzki. Więc może Poprostu jest tym zajęty. A urządzanie mieszkania zabiera czasu w cholerę.

Trzeba poczekać. ;-)

ja też o tym wiem od niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dobrze go wszyscy znają i wątpię.

Masz racje ale czasami nowi użytkownicy chcą się wykazać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym się czepiać, jako osoba niezainteresowana bezpośrednio, ale jakieś zobowiązanie jest i można by napisać choć słowo na forum o sytuacji. W dzisiejszych czasach z internetem w kieszeni to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, temat aktualny? Mam zwykle lampy z elektryczna regulacja (B6), to doloze spryski + samopoziom i moge ladowac xenon bez wiekszego modzenia? ;-)

by zetOne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z qwertym cos sie stalo moze ma duzo spraw na glowie poniewaz dawniej byl na naszym forum wszechobecny:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...