Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Przednie lampy?? Wielki znak zapytania??


pox

Rekomendowane odpowiedzi

Made in Taiwan.. :)

Ale musze przyznac ze jeszcze takiego wzoru nie widzialem. Czy one maja kierunek a'la Golf V? :rolleyes:

Czy co to, tam jest na dole..? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ebayu takie cuś widziałem - kwestia gustu :wink4: nie wiem czy ładne ale na pewno inne :tongue4:

firma i cena raczej nie wróży dobrej jakości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, wygląda to fatalnie.

Chodzi ci o tą listwę LED na górze?

Według opisu: "MOŻE ŚWIECIĆ JAKO POSTOJÓWKA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunek jest chyba na swoim miejscu a u góry pewnie postojówka. Zdjęcie ostatnie mówi wszystko na temat jakości tego produktu :polew: plątanina kabli i niec więcej. Ja bym odpuścił sobie. Lepiej troche dołóż i kup soczewki Valeo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez to jest takie smo gów... jak SONARy tylko jeszcze tą listwe LED dodali, wg mnie klapa po calosci, jeszcze moze gdyby ten led byl na dole, ale osobiscie wolal bym kupic Valeo po lifcie, albo chociaz DEPO, na wzor ori... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem allegro i przypadkiem wpadłem na tą aukcję. Po zdjęciach widać, że jakość jest fatalna.

A osobiście zastanawiam się nad DEPO, ale trochę mnie przeraża konieczność cięcia blachy, no i wtyczki muszę zmienić bo mam Bosha. A co myślicie nad lampami dzielonymi? No i co z halogenami? Ktoś już przeniósł je na zderzak? Chodzi mi o te ori z modelu po II lifcie. Wiem, że trzeba trochę przerobić zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zobacz sobie te http://allegro.pl/item284862201_audi_...4_reflektor_lampa_soczewka_h7_h7.html z watku, lukasza , tylko jak juz mowilem jak poszukasz to znajdziesz, taniej do tego kierunki clear i bedzie :thumbup: a co do halogenow, to jesli wmontujesz ori do zderzaka sprzed liftu, to zaslonisz wloty powietzra na IC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba w silniku ADR nie ma IC. No chyba że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba w silniku ADR nie ma IC. No chyba że się mylę.

Nie mylisz sie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moj blad, chodzilo mi o chlodnice...,bo zaslonia one te wloty co sa w kratkach, przynajmniej tak gdzies wyczytalem, no i chyba najrozsadniejsza opcja bylaby wymiana zderzaka na ten po lifcie... no ale to znowu koszta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już widział te lampy?? Czyżby to jakiś chińsku bubel??

http://moto.allegro.pl/item291812733_lampy_przednie_audi_a4_95_99_chrom_ringi_hit.html

Jeden shit co sonar .. jak chcesz to Ci pstryknę fote jak wygląda lampa po roku uzywania - :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moj blad, chodzilo mi o chlodnice...,bo zaslonia one te wloty co sa w kratkach, przynajmniej tak gdzies wyczytalem, no i chyba najrozsadniejsza opcja bylaby wymiana zderzaka na ten po lifcie... no ale to znowu koszta :mysli:

slepy Chyda zle czytałeś ! ADR niema IC !!! a diesle TDI maja ale tylko po stronie kierowcy taką nieduza chłodniczke

ale mozna sadzić halogeny ori śmiało i nietrzba zmieniać zdezaka na ten po II lifcie kratka jest na tyle szeroka ze zmieszczą się wloty i halogeny !! za środkową tą długą kratką jest chlodnica cieczy i klimy (jak ktos ma) a za bocznymi w ADR nic niema no chyba re klaksony po stronie pasarzera :D ale to da się przesunąć ! ;)

pox a te lampeczki to mi się niewydają :sick3: lepiej jezdzij na tych co masz i poluj na te zespolone po II lifcie ;) one są ''the best'' :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diesle TDI maja ale tylko po stronie kierowcy taką nieduza chłodniczke

ale mozna sadzić halogeny ori śmiało i nietrzba zmieniać zdezaka na ten po II lifcie kratka jest na tyle szeroka ze zmieszczą się wloty i halogeny !!

Skad ta pewnosc??

d8efb5cfc301c5c3.jpg[br]Dopisany: 10 Styczeń 2008, 22:06 _________________________________________________Tyle raptem zostaje z wlotu na IC :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dobrze Pikuś zauwazyl, jak zalozysz halogeny to zostaje tam malo miejsca w porownaniu z tym gdy jest bez takze nie wiem, ja osobiscie sie nie skusilem, ostatnio znalazlem na aukcji kompletny zderzak z krtkami, halogenami i spryskami po lifcei za 1200zl, gdyby nie to ze narazie licho z kasa to bym go kupil a tak :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 to duzo fakt faktem ze spryskami ale i tak duzo za duzo. Za 600 mozna wyrwac z halogenami spokojnie bez spryskow

Co do IC ja monce i kupuje kierownice powietrza i bedzie wszystko git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wiem no i jeszcze do malowania byl, bo ja mam zielony a on byl niebieski,

a co do spryskow to wlanie mi pasuje kupic ze spryskami, bo ma zalozone HIDy, i jakby sie Miski trzepialy to zawsze jest jakas podkladka, a pozatym jak sa klosze czyst to lepiej swieca i nie rozpraszaja swiatla,

zasatanawialem sie jeszcze nad zderzakiem od S-ki ale to juz calkiem cena kosmos :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...