Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Foto A4 Kulczasa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ladny i nietypowy kolor oraz extra felga. i nawet lexy mi sie podobaja :P progi tez calkiem calkiem, tylko ten zderzaczek za bardzo wisi (zbyt hardcorowy :P ) i siatka wg mnie nie pasuje do Audi.

Opublikowano
  • Autor

siatka jest czarna tylko brudna hehehe.. a zderzak wisi (heeh)bo jest na niskim zawiasie :mrgreen:

[ Dodano: 2006-09-17, 23:25 ]

Powiem tak kwestia gustu co kto woli .... :lol:

Opublikowano

Nieźle, nieźle...

Opublikowano

ladne A4 ale te zdezaki jakies dziwne :wink:

Opublikowano

Felga ładna , kolor ładny , zawias ładny ale zderzak tylny blee , przedni to też chyba nieoryginał RS4 tylko jakiś laminat bo jakoś dziwnie spasowany , lexy tez mi sie niepodobają wolałbym zamiast nich przednie ori soczewki Valeo.

Opublikowano
Felga ładna , kolor ładny , zawias ładny ale zderzak tylny blee , przedni to też chyba nieoryginał RS4 tylko jakiś laminat bo jakoś dziwnie spasowany , lexy tez mi sie niepodobają wolałbym zamiast nich przednie ori soczewki Valeo.

z lenistwa zacytuje kolegę bratpit sorry stary :wink: , tylko dlatego, że nie chce mi się powtarzać tego samego co już zostało ładnie ujęte :razz:

Opublikowano

do takiego designe to jeszcze musisz wsadzić 2.7 BiT :mrgreen: poza tym ok.

Opublikowano

A mi tam poza tylnym zderzakiem sie podoba :mrgreen:

Opublikowano

ciekawe autko fajne felasy :wink:

Opublikowano

Widze ze sie troszeczke napracowales . ALe rezultaty sa naprawde godne uwagi !

Opublikowano
  • Autor

dzieki :mrgreen: powiem tak heeheh dobry wabik na dziewczyny pzdr

Opublikowano
powiem tak heeheh dobry wabik na dziewczyny pzdr

to kwestia sporna, bo znam takie co na poloneza w gazie lecą :D

Kolor fajny, felgi tez. ale reszta to przerost formy nad treścia. Skonczyla sie moda przyklejania czego sie da. To wogole przyspiesza z tym silnikiem i tymi dodatkami ?

Opublikowano

ale Kunio pojechałes po całosci:)

Opublikowano
  • Autor
powiem tak heeheh dobry wabik na dziewczyny pzdr

to kwestia sporna, bo znam takie co na poloneza w gazie lecą :D

Kolor fajny, felgi tez. ale reszta to przerost formy nad treścia. Skonczyla sie moda przyklejania czego sie da. To wogole przyspiesza z tym silnikiem i tymi dodatkami ?

hehe przyspiesza osiaga predkosc 225km/h przy 6,5 tys.obr to max co wydusiłem do odciecia zapłonu heheehhe i zaje...... dobrze sie trzyma drogi na tym zawiasie co mam ale bedzie cos mocniejszego wsadzone moze na wiosne :lol:

Opublikowano
225km/h
:shock:

No niezly wynik, ale jestes pewien, ze prawdziwy :?:

Cos te 1,6 benzynki niezle predkosci osiagaja. :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
225km/h
:shock:

No niezly wynik, ale jestes pewien, ze prawdziwy :?:

Cos te 1,6 benzynki niezle predkosci osiagaja. :mrgreen:

zauwaz ze moc sie liczy przy predkosci.... i 17calowe fele robia swoje i na kazdym biegu mozesz wiecej wykrecac !!!! :lol: 3 do 135km/h i reszta poooo tem :grin:

Opublikowano

z wiatrem z gorki... nie ma bata zeby na tych kołach i z tymi dokładkami tyle pojechało. Chyba ze Ci predkosciomierz przeklamuje :)

Opublikowano
17calowe fele robia swoje

No robia robote bo spowalniaja samochod, bo obwod powinien byc taki sam jak przy 195/65/15. :razz: No chyba, ze Ty masz jakis dziwny rozmiar opony na tej feldze o profilu moze 60. :lol:

Opublikowano
  • Autor

raczej niee w czwartek sprawdzałem na trasie i tyle ciagnie moze miec wiecej mocy bo to auto mam 2 miesiecy niee robiłem testów na moc mowie fakty

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.