Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Foto A4 Kulczasa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kulczas :lol::lol::lol::lol::lol:

A ja ostatnio moim jechałem 300km/h, ale kręciłem go aż do odcięcia zapłonu :!: :razz:

Opublikowano

Kulczas, zajefajna maszyna,podobać mi się :mrgreen:

moja niuna jest bardzo podobna do twojej,mozna by powiedziec że to "siostrzyczki"

miło popatrzeć na tak podobne auto do mojej pszczólki

szkoda że mieszkasz tak daleko,fajnie by było sie spotkać,postawić auta obok siebie i porównać,

zaskakujące osiągi-z chęcią bym się pocioł z tobą gdzieś na trasie,ma ten sam motor,

tez był podkręcany gdzieś w Niemczech,ja jak narazie swoją leciałem lekko ponad 200km/h i czułem że pojdzie jeszcze troche wiecej,myśle ze około max 215km/h

mam nadzieje że spotkamy sie kiedyś na jakimś zlocie,

pozdro600

Opublikowano
  • Autor

300km/h heeheh powiem ci tak kolega ma forda st 220 i kreci sie do 270km/h to twoje 2.6 to chyba troche sobie odejmij :mrgreen:

Opublikowano

ja niestety nie jechałem aż do odcinki na 5 biegu bo mi zawsze drogi brakuje ;)

[ Dodano: 2006-09-18, 21:37 ]

Kulczas, weź już sobie daruj te Twoje mądrości życiowe. Proponuję zamknąć temat albo przenieść do działu "Na Luzie" :D

Opublikowano
  • Autor
Kulczas, zajefajna maszyna,podobać mi się :mrgreen:

moja niuna jest bardzo podobna do twojej,mozna by powiedziec że to "siostrzyczki"

miło popatrzeć na tak podobne auto do mojej pszczólki

szkoda że mieszkasz tak daleko,fajnie by było sie spotkać,postawić auta obok siebie i porównać,

zaskakujące osiągi-z chęcią bym się pocioł z tobą gdzieś na trasie,ma ten sam motor,

tez był podkręcany gdzieś w Niemczech,ja jak narazie swoją leciałem lekko ponad 200km/h i czułem że pojdzie jeszcze troche wiecej,myśle ze około max 215km/h

mam nadzieje że spotkamy sie kiedyś na jakimś zlocie,

pozdro600

1.6 dobrze idzie jek masz jeszcze cos przerobione jakis chip itp....ładnie sie bedzie kreciło zycze ci osiegniecia wiekszej predkosci tylo wszystko z głowa rob bez głupot na trasie bo to juz duza predkosc serdeczne pozdro 3m sie

[ Dodano: 2006-09-18, 21:42 ]

ja niestety nie jechałem aż do odcinki na 5 biegu bo mi zawsze drogi brakuje ;)

[ Dodano: 2006-09-18, 21:37 ]

Kulczas, weź już sobie daruj te Twoje mądrości życiowe. Proponuję zamknąć temat albo przenieść do działu "Na Luzie" :D

a nio to widzisz sprobuj kiedys to zobaczysz ile ci wyskoczy na blacie ....dobra niee chce mi sie z Toba juz spierac hehee bo to smiechu warte ..

Opublikowano

ladnie przerobione = chip? w 1.6? lol :mrgreen:

Opublikowano

Fajne autko ;)

Opublikowano
1.6 dobrze idzie jek masz jeszcze cos przerobione jakis chip itp....ładnie sie bedzie kreciło zycze ci osiegniecia wiekszej predkosci

... i w tym momencie spadlem z krzesla :lol:

Opublikowano

Ale nie ma co, musze kupic magnetyzery, bo poki co mialem 215 - ale zaplonu mi nie odcielo jeszcze :mrgreen: :twisted:

Opublikowano

Widze że temat nabrał obrotu ,zastanawiem sie patrząc na niektóre posty czy trza sie śmiać czy płakac dla urozmaicenia co niektórych fantazji jak napisze że do odcięcia na 5 osiągam 140 to co ciekawego sie dowiem....

Opublikowano
  • Autor

Twoje 2.8Q kreci sie do 260hm/h to max chyba ze masz cos podkrecone to moze wiecej wyciagnie... :evil:

Opublikowano

hahahha :lol::lol::lol: nie niszczcie już kolegi.

Kulczas, kolego a co ty masz przerobione tam pod maską, że ci tyle odcina?

to może jeśli bym sobie założył magnetyzery na instal. gaz. miałbym do odcięcia 250 km/h?

Opublikowano
  • Autor

widze ze co 2 kolega to z duzym doswiadczeniem mechanicznym ......bez komentarza :twisted: :lol:

Opublikowano
widze ze co 2 kolega to z duzym doswiadczeniem mechanicznym ......bez komentarza :twisted: :lol:

Już wszyscy obejżeli popodziwiali , pogadali więc zamykamy bo tworzy się zbędna dyskusja

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.