Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie Końcówki wydechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zdecydowałem się na z cięte końcówki tylko zastanawiam się które wybrać z 3 :) doradzicie ? 

Ulter1

Ulter2

Ulter3

Najlepiej jak by ktoś podrzucił jakiś foto u siebie pod seryjny zderzak. Z góry dzięki za pomoc :)

Opublikowano
5 minut temu, reikeb napisał:

tylko zastanawiam się które wybrać

Marek bierz Nr 3.  

Opublikowano
1 minutę temu, jacek70 napisał:

Marek bierz Nr 3.  

Bez dyfuzora mówisz ? 

Opublikowano
Godzinę temu, reikeb napisał:

Bez dyfuzora mówisz ? 

Ja jak kupowalem gość w sklepie tez specjalnie nie polecał z dyfuzorem mowil ze lubią rdzewieć ale ile w tym prawdy nie wiem,tylko powtarzam to co mi gość w sklepie powiedział ;) 

Opublikowano

Myślę że nierdzewka jak sama nazwa wskazuje nie powinna rdzewieć a poza tym w środku i tak jest sadza więc nie widać :D

Opublikowano
1 godzinę temu, reikeb napisał:

Bez dyfuzora mówisz ? 

No bez. 

Opublikowano
48 minut temu, jacek70 napisał:

No bez. 

A czemu ? :)

Opublikowano
2 godziny temu, reikeb napisał:

A czemu ? :)

Bo nie ma efektu że z zewnątrz jest gruba a w środku spore zwężenie. No ale wybór oczywiście jest Twój a moje tylko skromne zdanie. 

Opublikowano
17 godzin temu, jacek70 napisał:

Bo nie ma efektu że z zewnątrz jest gruba a w środku spore zwężenie. No ale wybór oczywiście jest Twój a moje tylko skromne zdanie. 

Przymierzę te 3 sztuki do autka i zdecyduję :D 

Opublikowano

Sam zastanawiam się jakiej średnicy końcówki wrzucić...

Boję się ze 100 fi będzie straszna bazOOOOOka :kox:,  ale z drugiej strony... trzeba te otwory czymś ''wypełnić'' :P

 

3b318bb1ad22aaf2med.jpg

Opublikowano

Witaj,

102 mm w B8 nie będzie żadna bazooka, skoro do B7 idealnie pod dyfuzor S line wchodzi :D

Pozdrawiam

Opublikowano

Dziś przymierzyłem kilka sztuk, te ultery co mi się podobały niestety nie były dostępne w tym rozmiarze czyli fi100 wiec padł wybór na te, miałem tej firmy końcówki w b6 i przez 6 lat nic z nimi się nie działo :)

a14c5a5b3d532bddd057059bf27f1f45.jpg

końcóki.jpg

Jak ktoś ma wolne 500zł to te końcówki kozacko wyglądały ----><----- . Ale jak dla mnie za dużo kasy jak na wydech do klekota :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie wyszło tak .

P1136044.JPG

Opublikowano

Fajnie wyszło :thumbup1:

Szczerze mówiąc myślałem że, ø100 wizualnie wygląda na dużo większe :P

Wrzucaj jeszcze s-lina z tyłu i będzie miazga!

Opublikowano
W dniu 24.01.2018 o 20:14, reikeb napisał:

U mnie wyszło tak .

P1136044.JPG

Możesz zrobić zdjęcie z boku i góry zderzaka?

Opublikowano
2 godziny temu, Pucek napisał:

Możesz zrobić zdjęcie z boku i góry zderzaka?

Będę miał chwilkę to cyknę :)

Opublikowano

ma ktoś może u siebie założone czarne końcówki w rzędówce? 

Chciałbym  zobaczyć jak to wygląda na aucie a niestety nigdzie tego nie namierzyłem.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, ja wszystkim polecam firmę Buzzer. Mam założony wydech od S4 z dwiema podwójnymi dzidami i do tego customowe końcówki Buzzer robione indywidualnie pod moje zamówienie na wzór ZZ-2x84R i ZZ-2x84L. Zrobiłem rysunek na podstawie którego zespawali mi te końcówki. A zapłaciłem tyle ile za katalogową wersję tych końcówek:D Musiało to być precyzyjnie wykonane żeby końcówki idealnie siadły w wycięciach dyfuzora.  Jak dla mnie efekt lepszy niż zamierzony :banan:

wydech_4.jpgwydech_3.jpg

 

Edytowane przez bladzio1

Opublikowano
Możesz zrobić zdjęcie z boku i góry zderzaka?
Proszę foto z boku .b541cbd463d719645a8ff05aab14011d.jpg
Opublikowano

Fajnie, dzięki!

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.