Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tapicerka/fotel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam serdecznie,

zalogowalam sie tutaj bo zrobilam dzis cos strasznego...

opowiem wiec...

przyjaciel moj dobry przyjechal dzis po mnie nowym audi a4 z 2002 roku 2.5 diesel,

mega radosc ! super auto! wypielegnowane, wypucowane! no i zeby dopelnic zachwytu i radosci chcielismy zapalic

papierosa...a ja ta zapalniczka wypalilam mu dziure w bialej tapicerce!!! :cry::cry::cry:

sprawa jest honorowa, musze to naprawic...ale jak? skad wziac taka tapicerke, dziura jest w takim pasku wiec chyba wystarczy ten pasek wymienic???

pomocy :cry::oops:

Opublikowano

Livia, ciesz się że żyjesz :lol:

Ja na miejscu twojego przyjaciela,urwał bym ci głowe :razz:

Mam pomysł :twisted:

Spal mu cała tapicerke i powiedz że mu załatwisz lepszą.

Mam jeszcze pare metrów weluru Jaguara (patrz fot)

Dogadamy się :lol:

ssa50011sg7.th.jpg ssa50019kn4.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Hary,

ale nie orientujesz sie skad wziac taka biala tapicerke? czy ja w sklepach sprzedaja, czy w salonie, czy u tapicera? czy to rzadkosc jest czy nie?

Przyjaciel to kochany czlowiek i twierdzi, ze niby nie che ode mnie piniedzy ani nic,

ale ja tak tego nie zostawie...zepsulam to naprawie, tylko nie wiem od czego zaczac...

jakies wskazowki?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1436793

chodzi mi o takie fotele.

Opublikowano

Ktoś mi kiedys mówił na spocie że można kupić kawałek swojej tapicerki w Audi , ale gdzie i jak to nie pamiętam , zapytam sie we wtorek to dam znać :)

Opublikowano

a mowilem ze palenie szkodzi nie tylko zdrowiu ale i niuni :razz:

Opublikowano
  • Autor
Ktoś mi kiedys mówił na spocie że można kupić kawałek swojej tapicerki w Audi , ale gdzie i jak to nie pamiętam , zapytam sie we wtorek to dam znać

bylabym bardzo wdzieczna za info :oops:

Opublikowano

Witam :lol: Jezeli to jest na boczku to mozesz koledze zafundowac pólskóre u tapicera,czyli koles zrobi mu same boczki ze skórki z przodu i z tyłu,odrazu dorzuc obszycie klapki podlokietnika i bedzie lux :wink: Koszt w Krakowie takiej zabawy to około 700-800 zł -kolega robił w mondeo i fajnie wyszło

A jezeli to jest pod dupeczką to lekka lipa :sad:

Opublikowano

popatrz no jakie dziewczyny są honorowe. szkoda ze ta moja taka nie była jak mi dach pogjęła :(

kup mu nowe Audi 3.0TDI :D Najlepiej w quattro. Wtedy ziomek bedzie Cie woził do śmierci ;)

Opublikowano

skocz do tapicera, za boczki w moich fotelach chcial 140 pln (przod) i podobno moze dobrac kazdy kolor tapicerki. oczywiscie to zalezy od majstra :)

Opublikowano
  • Autor
A jezeli to jest pod dupeczką to lekka lipa

no, lipa wlasnie :???:

kup mu nowe Audi 3.0TDI

jakbym dysponowala takimi srodkami to bym tu nie wchodzila a do salonu leciala :razz:

popatrz no jakie dziewczyny są honorowe

a bo to dobry przyjaciel, wiele razy mi pomogla z moja tigrą :oops: no i wiem

jak sie cieszy z tej audicy i jak o nia dba :cry:

a ja nie jestem typem co wejdzie, zniszczy i wyjdzie :wink:

skocz do tapicera, za boczki w moich fotelach chcial 140 pln (przod) i podobno moze dobrac kazdy kolor tapicerki. oczywiscie to zalezy od majstra

_________________

tak jak mowisz, po prostu polatam po tapicerach bo jak nie sprawdze to sie nie dowiem :)

Opublikowano

zapraszamy przyjaciela na forum :grin:

Opublikowano

Zadzwoń do ASO i popytaj o materiał bo tapicer z identycznym może mieć problemy.

Opublikowano

Kociaq z tego co sie dowiedzialem to firma AudioMania sprowadza oryginalna tapicerke od auta i moze ci to zrobic za niewielką kaske , Kunio coś moze powiedzieć obszywał zegary za jakieś 350 zł więc strasznie nie jest :) A robią to super . Powodzenia

Namiary

AUDIOMANIA

ul.Radzymińska 212a, 03-683 Warszawa

tel. (22) 678.63.66, email : [email protected]

Kontakt bezpośreni: 0.602.333.180 [email protected]

Opublikowano
  • Autor

dzieki, napisalam i czekam na odpowiedz choc jestem co raz bardziej sceptycznie nastawiona do tematu :sad: w aso powiedzieli ze nie moga mi pomoc bo robia tylko cale wnetrza, a tapicer powiedzial, ze w polsce takiego materialu nie znajde...ze skórą nie byloby problemu, a z tym materialem jest duzy :neutral:

takze kumpel lapie co raz wiekszego dola (neta nie uzywa wiec sie tu raczej nie udzieli :oops: ) , no ale moze tym razem sie uda... :razz:

poluje tez na jakies rozbite audi na czesci sprzedawane ale nie za bardzo moge takowe znalezc :cool:

[ Dodano: 2006-09-29, 10:53 ]

ziomki, co to jest alcantara?

bo dostalam odpowiedz, ze skory i alcantare sprowadza, a materialu nie :???:

Opublikowano

heh panowie i panie akurat tam wczoraj bylem jak odbieralem turbine i zaszedlem do tego tapicera bo bylo obok i z ciekawosci zapytalem o przerobienie na skore to uslyczalem do 4000 zl , a przerobienie na inny kolor tak zeby nie wygladalo jak seryjny material ok 1500 ala welur czy moze (zamszowego ale wygladalo super)

pozdr

Opublikowano
ziomki, co to jest alcantara?

Alcantara - to nowoczesna tkanina obiciowa, rodzaj mikrowłókna o wyjątkowych właściwościach estetycznych i mechanicznych. jest produkowana z ultradrobnych mikrowłókien, 20 razy cieńszych od włosa, Tkanina doskonale przepuszcza wilgoć i powietrze. Jest odporna na działanie wody i na ścieranie.

Opublikowano

mam sofę z alcantary... Po blisko 5 latach użytkowania widać już wytarcia...

Nie są one szpecące, ale jednak widać.

Materiał jest jednak bardzo przyjemny, pierwsza klasa

Opublikowano
  • Autor

a ja caly czas szukam...jakby ktos przypadkiem slyszal o jakims biednym rozbitku na czesci to sie przypominam :oops:

Opublikowano

Może zapodać temat u kolegów: http://7797.rapidforum.com/

warto by pokazać fotki owej tapicerki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.