Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No mi też, i myślę że przy 225/40, już się powinna guma w miarę ładnie ułożyć, środek by się walneło w jakiś kolorek i byłby miód :mysli:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja myślałem nad 215/40 :naughty:

Ta felga ma 8J czy 8,5? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ja myślałem nad 215/40 :naughty:

Ta felga ma 8J czy 8,5? :mysli:

8,5J, no ja też bym najchętniej wrzucił na nie 215/40, ale kupiłem 225/40, na wiosnę , i szkoda mi teraz je sprzedawać i kupować nowe opony, ale myślę że 225/40 tez sie powinno ładnie ułożyć :decayed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 13:30_________________________________________________215/40 na 8,5J, jest już kozak w choooj :kox:

8.5_215_40_18%20(2).jpg

Opublikowano
  • Autor

Ja chce taki delikatny właśnie, bo teraz na 8J oponka wygląda tak I I, a powinna tak / \ :evil:

Opublikowano

A ja myślałem że 8J i myślałem wtedy nad 205 nawet :naughty: No to 215/40 na 8,5 J trochę mało ale jednak wygląd :slina: chyba że założysz 225/40 i mi się bardzo spodoba to też tak zrobie bo póki co nie mam podglądu jak to może leżeć... Ciekawe co Nosb miał za oponki na RX-ach :mysli:

Opublikowano
  • Autor

taki se zrób ____ :decayed:

:polew:, jak tam podsufitka, odpuszczasz temat :gwizdanie:

Ciekawe co Nosb miał za oponki na RX-ach :mysli:

no już poszło PW, do niego w tej sprawie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja też, mam znajomego tapicera, myślę że z podsufitką dałby sobie radę :decayed:, odrazu boczki drzwi bede chciał ogarnąć, ale to myślę zrobić w jakiejś ceracie :polew:

Opublikowano
  • Autor

no bo z podsufitka to za duzo jebania jest i nie mam na to czasu poprostu :wink4: a urlopu dla podsufitki mi szkoda :decayed:

Jakbyś miał ją ogarniętą to wrzuć fotki, bo ja Ciągle o tym myślę :przebiegly:

Opublikowano

Ja też, mam znajomego tapicera, myślę że z podsufitką dałby sobie radę :decayed:, odrazu boczki drzwi bede chciał ogarnąć, ale to myślę zrobić w jakiejś ceracie :polew:

cerata to słaby pomysł... ja bym u siebie widział takie futerko jakie starszy miał w maluszku i do tego piesek z kiwającą głową z tyłu na półce :good: + 10 do lansu i 20 do respektu bo nikt na forum nie ma :polew:

Opublikowano
  • Autor

mnie nosi właśnie na ceratę, materiał w kratę, na boczki, zasłonkę szyberdachu i słoneczniki, ale co wyjdzie, czas pokaże :good:

Opublikowano
  • Autor

kiera i fotele są priorytetem, póki co, potem reszta pierdołów :hi:, podsufitka, zostaje na końcówkę roku :wink4:, o ile wogóle zdążę :good:

Opublikowano

mnie nosi właśnie na ceratę, materiał w kratę, na boczki, zasłonkę szyberdachu i słoneczniki, ale co wyjdzie, czas pokaże :good:

Tylko wybierz jakiś fajny wzorek by nie wyglądało jak koszula flanelowa majstra z pobliskiej inwestycji :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mnie nosi właśnie na ceratę, materiał w kratę, na boczki, zasłonkę szyberdachu i słoneczniki, ale co wyjdzie, czas pokaże :good:

Tylko wybierz jakiś fajny wzorek by nie wyglądało jak koszula flanelowa majstra z pobliskiej inwestycji :naughty:

spokojnie, spokojnie bedzie coś fajnego :wink4:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 18:31_________________________________________________Kilka shotów, z dzisiaj :decayed:

61354500.jpg

86464313.jpg

69785669.jpg

94520692.jpg

73999661.jpg

25747834.jpg

64026001.jpg

12685564.jpg

14532072.jpg

74267436.jpg

Opublikowano

slepy - do tego twojego błyszczydełka to tylko jakaś pełna felga z polerce pasuje :slina:

ale te 19" to trochę małe :cool1:

i opony byś wypastował to też by inaczej było :cool1:

ale ten bbs wyżej (jak Nosb) to mi się podoba też :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

slepy - do tego twojego błyszczydełka to tylko jakaś pełna felga z polerce pasuje :slina:

ale te 19" to trochę małe :cool1:

i opony byś wypastował to też by inaczej było :cool1:

ale ten bbs wyżej (jak Nosb) to mi się podoba też :gwizdanie:

Pełna felga w polerce odpada, przynajmniej na dzień dzisiejszy :good:

jakie 19", i jakie małe

co do pastowania opon zdjęcia były robione na szybko, także nawet auto nie umytę, a co dopiero oponki

a co do BBS RX II, też mi się widzi :evil:

Opublikowano

miało być: "ale te 19" to by pasowało jak nic, bo te to trochę małe" :decayed:

zapodaj mercedesa albo lambo :kox:

Opublikowano

zielona padaka :kox:

Opublikowano
  • Autor

miało być: "ale te 19" to by pasowało jak nic, bo te to trochę małe" :decayed:

zapodaj mercedesa albo lambo :kox:

Nie no 19" nie bedzie, 18 to już dużo :naughty:, merce jeszcze, ale na koła od Lambo to mnie nie stać, a są :kox:

zielona padaka :kox:

a no :kox:

Opublikowano

wiem cos to tych padakach :kox: na kolor kazda blacha leci :kox:

Opublikowano
  • Autor

wiem cos to tych padakach :kox: na kolor kazda blacha leci :kox:

no kolorek, jest dobry :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.