Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

No mi też, i myślę że przy 225/40, już się powinna guma w miarę ładnie ułożyć, środek by się walneło w jakiś kolorek i byłby miód :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja myślałem nad 215/40 :naughty:

Ta felga ma 8J czy 8,5? :mysli:

8,5J, no ja też bym najchętniej wrzucił na nie 215/40, ale kupiłem 225/40, na wiosnę , i szkoda mi teraz je sprzedawać i kupować nowe opony, ale myślę że 225/40 tez sie powinno ładnie ułożyć :decayed:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 13:30_________________________________________________215/40 na 8,5J, jest już kozak w choooj :kox:

8.5_215_40_18%20(2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce taki delikatny właśnie, bo teraz na 8J oponka wygląda tak I I, a powinna tak / \ :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że 8J i myślałem wtedy nad 205 nawet :naughty: No to 215/40 na 8,5 J trochę mało ale jednak wygląd :slina: chyba że założysz 225/40 i mi się bardzo spodoba to też tak zrobie bo póki co nie mam podglądu jak to może leżeć... Ciekawe co Nosb miał za oponki na RX-ach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki se zrób ____ :decayed:

:polew:, jak tam podsufitka, odpuszczasz temat :gwizdanie:

Ciekawe co Nosb miał za oponki na RX-ach :mysli:

no już poszło PW, do niego w tej sprawie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, mam znajomego tapicera, myślę że z podsufitką dałby sobie radę :decayed:, odrazu boczki drzwi bede chciał ogarnąć, ale to myślę zrobić w jakiejś ceracie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo z podsufitka to za duzo jebania jest i nie mam na to czasu poprostu :wink4: a urlopu dla podsufitki mi szkoda :decayed:

Jakbyś miał ją ogarniętą to wrzuć fotki, bo ja Ciągle o tym myślę :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, mam znajomego tapicera, myślę że z podsufitką dałby sobie radę :decayed:, odrazu boczki drzwi bede chciał ogarnąć, ale to myślę zrobić w jakiejś ceracie :polew:

cerata to słaby pomysł... ja bym u siebie widział takie futerko jakie starszy miał w maluszku i do tego piesek z kiwającą głową z tyłu na półce :good: + 10 do lansu i 20 do respektu bo nikt na forum nie ma :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nosi właśnie na ceratę, materiał w kratę, na boczki, zasłonkę szyberdachu i słoneczniki, ale co wyjdzie, czas pokaże :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera i fotele są priorytetem, póki co, potem reszta pierdołów :hi:, podsufitka, zostaje na końcówkę roku :wink4:, o ile wogóle zdążę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nosi właśnie na ceratę, materiał w kratę, na boczki, zasłonkę szyberdachu i słoneczniki, ale co wyjdzie, czas pokaże :good:

Tylko wybierz jakiś fajny wzorek by nie wyglądało jak koszula flanelowa majstra z pobliskiej inwestycji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nosi właśnie na ceratę, materiał w kratę, na boczki, zasłonkę szyberdachu i słoneczniki, ale co wyjdzie, czas pokaże :good:

Tylko wybierz jakiś fajny wzorek by nie wyglądało jak koszula flanelowa majstra z pobliskiej inwestycji :naughty:

spokojnie, spokojnie bedzie coś fajnego :wink4:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 18:31_________________________________________________Kilka shotów, z dzisiaj :decayed:

61354500.jpg

86464313.jpg

69785669.jpg

94520692.jpg

73999661.jpg

25747834.jpg

64026001.jpg

12685564.jpg

14532072.jpg

74267436.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy - do tego twojego błyszczydełka to tylko jakaś pełna felga z polerce pasuje :slina:

ale te 19" to trochę małe :cool1:

i opony byś wypastował to też by inaczej było :cool1:

ale ten bbs wyżej (jak Nosb) to mi się podoba też :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy - do tego twojego błyszczydełka to tylko jakaś pełna felga z polerce pasuje :slina:

ale te 19" to trochę małe :cool1:

i opony byś wypastował to też by inaczej było :cool1:

ale ten bbs wyżej (jak Nosb) to mi się podoba też :gwizdanie:

Pełna felga w polerce odpada, przynajmniej na dzień dzisiejszy :good:

jakie 19", i jakie małe

co do pastowania opon zdjęcia były robione na szybko, także nawet auto nie umytę, a co dopiero oponki

a co do BBS RX II, też mi się widzi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być: "ale te 19" to by pasowało jak nic, bo te to trochę małe" :decayed:

zapodaj mercedesa albo lambo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być: "ale te 19" to by pasowało jak nic, bo te to trochę małe" :decayed:

zapodaj mercedesa albo lambo :kox:

Nie no 19" nie bedzie, 18 to już dużo :naughty:, merce jeszcze, ale na koła od Lambo to mnie nie stać, a są :kox:

zielona padaka :kox:

a no :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...