Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki nr farby masz? :D LZ6L? :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

LZ6U, Szmaragd :kox:

Opublikowano

no to mamy inne :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ty masz już po I lifcie :wink4:, ten mój się mieni, na zielono niebiesko w słoneczne dni :evil:, naprawdę jest kosa :wink4:

Opublikowano

taa. taki lekierek slepego to chciałem mieć choćby na rowerze :evil:

Opublikowano

Ty masz już po I lifcie :wink4:, ten mój się mieni, na zielono niebiesko w słoneczne dni :evil:, naprawdę jest kosa :wink4:

eeee heniek :kox: moj tez w sloneczne wpada w leeekki niebieski ale w bardzo lekki :disgust: poza tym to perla :disgust:

Opublikowano

mój ulubiony Zecior :decayed: szkoda że lusterka ma takie same :confused4:

No i zdała by się 19ka :gwizdanie: wtedy będziesz miał powód do zrobienia swapa bo nie będzie jechał :kox:

Opublikowano

lusterka sa :kox:

Opublikowano
  • Autor

taa. taki lekierek slepego to chciałem mieć choćby na rowerze :evil:

Michu mam puszkę tego lakieru na zaprawki :wink4:, to mogę Ci resztę podesłać :kox:

mój ulubiony Zecior :decayed: szkoda że lusterka ma takie same :confused4:

No i zdała by się 19ka :gwizdanie: wtedy będziesz miał powód do zrobienia swapa bo nie będzie jechał :kox:

a dziękować :naughty:, Aju on na 15" nie jedzie :polew:, dlatego powód do swapa mam już dawno :naughty:, a lusterka, to mi się odrazu nie podobało że prawe mniejsze :kwasny:

Opublikowano

malina fura :good:

Opublikowano
  • Autor

malina fura :good:

:hi:

Opublikowano
dlatego powód do swapa mam już dawno

no to dawaj AWXa albo inny "shit"

Opublikowano
  • Autor
dlatego powód do swapa mam już dawno

no to dawaj AWXa albo inny "shit"

In Next Season :wink4::hi:, or 2012 :gwizdanie:

Opublikowano

hehe gdybym jeszcze miał rower to spokooo :kox:

a co do silnika to odrazu wrzucaj jakieś ASZ albo ARL :gwizdanie: najwyżej w bagażniku będziesz go woził :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe gdybym jeszcze miał rower to spokooo :kox:

a co do silnika to odrazu wrzucaj jakieś ASZ albo ARL :gwizdanie: najwyżej w bagażniku będziesz go woził :polew:

Gdyby to pasowało tak P&P, to nie ma problemu :wink4:, Myślę że AWX/AVF, z większą turbinką i wtryskami, i FMIC, + programik, powinno te 180KM wypluć, a to już powinno wystarczyc :wink4:

Opublikowano

2x tyle co masz? na bank ci starczy :wink4:

do czasu... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

2x tyle co masz? na bank ci starczy :wink4:

do czasu... :gwizdanie:

Na początek bedzie musiało wystarczyć 130KM, to i tak niezły skok z 90KM :wink4:, dzisiaj jeździłem kumpla Leonem 2 2.0 TDI 140KM, i dość fajnie to chodzi :naughty:, a potem :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie jest lepsza sytuacja.

jedziesz golfem 75KM (kiedyś miał - teraz to może z 44 :decayed: ) i przesiadasz się do AFN - pocisk :kox:

Opublikowano
  • Autor

u mnie jest lepsza sytuacja.

jedziesz golfem 75KM (kiedyś miał - teraz to może z 44 :decayed: ) i przesiadasz się do AFN - pocisk :kox:

No i takiego efektu, chciałbym doświadczyć po swapie, ale o tym bedziem gadać, jak przydzie czas :wink4:, narazie cisza w temacie swapa :wink4:

Opublikowano

No, rezanie to masakra jest.. :decayed:

Ale co zrobic, myslalem ze juz wyrezalem wszystko co chcialem, a tu lista modow jest dluga jak mur chinski :decayed:

Rezamy Bixa teraz :decayed:

No no :decayed: tylko uważaj co byś galeri spierdolonych modów nie powiększył

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.