Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wariata to masz teraz :kox:

ale nie jedzie :decayed:

nie jedzie to mój golf na skręconym gazie :gwizdanie:

nie to powiem CI że po przesiadce na 15", jest jak po chipie :decayed:, mam sentyment do tego pudła :cool1:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:naughty:

to dopisz do listy modów - program by stalówy15" :kox:

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

to dopisz do listy modów - program by stalówy15" :kox:

:wink4:

Opublikowano
Sesyjka Jesienna

47696005.jpg

69564414.jpg

72448184.jpg

16689236.jpg

40879676.jpg

43548104.jpg

88478979.jpg

42915457.jpg

80313820.jpg

17382662.jpg

48545551.jpg

29035166.jpg

99962346.jpg

Nie no stary... jest klimat :notworthy: zakoorwiste foty :kox:

Opublikowano
Sesyjka Jesienna

47696005.jpg

69564414.jpg

72448184.jpg

16689236.jpg

40879676.jpg

43548104.jpg

88478979.jpg

42915457.jpg

80313820.jpg

17382662.jpg

48545551.jpg

29035166.jpg

99962346.jpg

Nie no stary... jest klimat :notworthy: zakoorwiste foty :kox:

noo, prawie jak z audizine :kox:

Opublikowano
  • Autor
Sesyjka Jesienna

47696005.jpg

69564414.jpg

72448184.jpg

16689236.jpg

40879676.jpg

43548104.jpg

88478979.jpg

42915457.jpg

80313820.jpg

17382662.jpg

48545551.jpg

29035166.jpg

99962346.jpg

Nie no stary... jest klimat :notworthy: zakoorwiste foty :kox:

noo, prawie jak z audizine :kox:

:hi:

Opublikowano

Ślepy ja bym to teraz widział tak:

-pompa 11mm

-turbo brd

-wtryski 0.230

-fmic

-wywalić kata

-chłodniczka oleju awx

-zaslepić EGR

-pomysleć nad sprzegłem :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Ślepy ja bym to teraz widział tak:

-pompa 11mm

-turbo brd

-wtryski 0.230

-fmic

-wywalić kata

-chłodniczka oleju awx

-zaslepić EGR

-pomysleć nad sprzegłem :naughty::kox:

A ja to widzę tak:

- silnik AVF, ze skrzynią 6

- turbo BRD

- wtryski AL

- FMIC

- dobry program

:decayed:, powinno być ok, co nie? :kox:

Opublikowano

z tym ze ja ALki zastąpił bym hybrydami, coraz ciężej o dobre ALki na rynku

Opublikowano

A ja to widzę tak:

- silnik AVF, ze skrzynią 6

- turbo BRD

- wtryski AL

- FMIC

- dobry program

i ile by z tego wyciągnęło?

Opublikowano
  • Autor

z tym ze ja ALki zastąpił bym hybrydami, coraz ciężej o dobre ALki na rynku

parę osób, przerabioło już temat w AWX/AVF, także bede do nich uderzał :wink4:, rzut beretem od siebie mam Sebe 1_2, także spoko :wink4:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 10:54_________________________________________________

A ja to widzę tak:

- silnik AVF, ze skrzynią 6

- turbo BRD

- wtryski AL

- FMIC

- dobry program

i ile by z tego wyciągnęło?

zobacz sobie na auto Seby1_2 :kox:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 10:54_________________________________________________michu masz gdzieś ten wątek o podswietlaniu nóg, bo wczoraj coś przepiołem, i cały czas mi świeci, i nie gaśnie po zamknięciu, centralnym ani po przekręceniu kluczyka, i nie wiem co zepsułem :confused4:

Opublikowano

A ja to widzę tak:

- silnik AVF, ze skrzynią 6

- turbo BRD

- wtryski AL

- FMIC

- dobry program

i ile by z tego wyciągnęło?

ok 19x , i od 39x-4xx :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A ja to widzę tak:

- silnik AVF, ze skrzynią 6

- turbo BRD

- wtryski AL

- FMIC

- dobry program

i ile by z tego wyciągnęło?

ok 19x , i od 39x-4xx :decayed:

Powinno już być fajnie :kox:

Michu mam juz przyczyne, podpiąłem się pod stałą masę :wallbash:

Opublikowano

michu masz gdzieś ten wątek o podswietlaniu nóg, bo wczoraj coś przepiołem, i cały czas mi świeci, i nie gaśnie po zamknięciu, centralnym ani po przekręceniu kluczyka, i nie wiem co zepsułem :confused4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=64122.0;highlight=po+otwarciu+drzwi :good:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 11:04_________________________________________________hehe no bywa :decayed:

ja chyba w tygodniu będę montował w nogi oraz te dwie diody w plakatówkę :kox:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 11:06_________________________________________________te 190KM dla slepego to może być za dużo :decayed: rdza ze stali mu poodlatuje :kox:

Opublikowano
  • Autor

te 190KM dla slepego to może być za dużo :decayed: rdza ze stali mu poodlatuje :kox:

spoko, spoko, zanim bedzie to 19X, to wcześniej bedą alu na zimę :decayed:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 11:36_________________________________________________Jutro zabieram się za rezanie podgrzewanych luster, i odrazu doprowadzam wiązkę do podgrzewanych sprysków :gwizdanie:

Opublikowano

ładne autko choc wolę avanty :wink4:

no i fela super :good: taka jak moja która mam już wcześniej niż samochód czekają na polerką

a powiedz mi czy wchodzi bez problemu i czy potrzeba dystanse

Powodzenia i bezawaryjności :>

Opublikowano

:decayed: zalezy jakie masz ET

jak widać u mnie nawet 19ka się mieści tyle że podstawa to odpowiednie ET

Opublikowano
  • Autor

ładne autko choc wolę avanty :wink4:

no i fela super :good: taka jak moja która mam już wcześniej niż samochód czekają na polerką

a powiedz mi czy wchodzi bez problemu i czy potrzeba dystanse

Powodzenia i bezawaryjności :>

8J18, Et35, 225/40ZR18 pasi ideał, choć na tył bym dołożył jakiś dystans, do 10mm myślę :gwizdanie:

:decayed: zalezy jakie masz ET

jak widać u mnie nawet 19ka się mieści tyle że podstawa to odpowiednie ET

:good:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 19:35_________________________________________________Idą nowe graty :kox:

Opublikowano

podobno wreszcie będzie kierownica? :naughty:

Opublikowano

Ale dziurawa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.