Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki spam toż to pogaduszki o lampkach :naughty:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

10 stron spamu , będę tu wpadał częściej od dzisiaj :gwizdanie: :evil:

właśnie Ive coś mnie zaniedbałeś ostatnio :embarrassed:, a i koszulki doszły są MEGA :kox:

zacnie zrobiłeś swoją audiczkę tylko zastanawiam się czy masz założone jakieś dystanse na kołach czy nie ? :>

nie ma dystansu, koła mają ET35, i stąd taki efekt :hi:

Opublikowano

to troszkę lepiej wyglądają jak moje bo ja też mam ten sam rozmiar kółek i to samo ET i troszkę inaczej to u mnie wygląda :) ale kuszą mnie 19' :P

Opublikowano
  • Autor

no to ciekawe czemu taki efekt, a jaką masz oponkę na nich?

Opublikowano

225/40 (jedyny słuszny rozmiar na takie felgi) ale widzę że też masz troszkę tył niżej posadzony niż ja i może dlatego

Opublikowano
  • Autor

225/40 (jedyny słuszny rozmiar na takie felgi) ale widzę że też masz troszkę tył niżej posadzony niż ja i może dlatego

no wzór też jest inny, te MAMy co ja mam, wydają sie rozmiar większe w porównaniu do innych kółek :wink4:

Opublikowano

cwane cwane :D a lampki depo czy innej firmy ?

Opublikowano
te MAMy co ja mam, wydają sie rozmiar większe w porównaniu do innych kółek :wink4:

a Ty masz 8 czy 8,5 cala szerokości tych felg? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

cwane cwane :D a lampki depo czy innej firmy ?

lampki DEPO :wink4:

te MAMy co ja mam, wydają sie rozmiar większe w porównaniu do innych kółek :wink4:

a Ty masz 8 czy 8,5 cala szerokości tych felg? :chytry:

8j18 :cool1:

Opublikowano

kuzwa, co Twoje auto robi w dziel sprzedam:> :gwizdanie:

tłumacz sie

Opublikowano

Szkoda sprzedawac takiego cukra :)

Opublikowano

kuzwa, co Twoje auto robi w dziel sprzedam:> :gwizdanie:

tłumacz sie

Hehe, i kto to mówi :gwizdanie:

Ja tam ślepego rozumiem, zawsze przychodzi taki czas że by się chciało coś nowszego, szybszego, lepszego itd.

Opublikowano
  • Autor

kuzwa, co Twoje auto robi w dziel sprzedam:> :gwizdanie:

tłumacz sie

Chwila zwątpienia Sensei :cool1:

Szkoda sprzedawac takiego cukra :)

Jak moje narzeczona zobaczyła go w kalendarzu, to powiedziała że jej nie odda :D

kuzwa, co Twoje auto robi w dziel sprzedam:> :gwizdanie:

tłumacz sie

Hehe, i kto to mówi :gwizdanie:

Ja tam ślepego rozumiem, zawsze przychodzi taki czas że by się chciało coś nowszego, szybszego, lepszego itd.

i to jest właśnie ta chwila, chociaż ciagle ze sobą walczę :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:31_________________________________________________a póki co, nowy nabytek, nowa lampka w podsufitkę :naughty:, jeszcze tylko tylnia :przebiegly:

Opublikowano

poka

Opublikowano
  • Autor

1372161896

:good:

Opublikowano

ty to jest z polifta jak to założysz

Opublikowano

nooo i cacy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

podsufitka idzie do przeróbki :wink4:, i obszycia czarną alcantarą :decayed:

Opublikowano

ty to jest z polifta jak to założysz

pare stron temu :decayed: slepy pisal ze przerabia podsuftowke :good:
Opublikowano

ja pierd.. a bez przeróbki ni hu hu :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.