Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ok. Powoli ją tam szykuj heh. Do tego zamówiłem już u goscia na allegro też tą tylnią lampke i daszki na słońce w kolorze szarym do ciemniej podsufitki.

czeka cały czas na pakowanie i wysyłkę :good:, no ja szukam cały czas czarnych, ale póki co bida :tongue4:, pojawił się jednak tajl na którego poluję od jakiegoś czasu, tylko narazie nie mam na niego kasy, dlatego czekam aż weźmiesz lampkę, i ktoś łyknię podświetlane kratki :wink4:, bede miał wtedy lewą kasę, i kupię tajla :kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łykne kratki łykne tylko poczekaj jeszcze troche bo u mnie z groszem problem ale mysle ze cos tam sie znajdzie :przebiegly:

Opublikowano

Ile za kratki :)

Opublikowano

Ile za kratki :)

zarezerwowane jak narazie dla mnie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ile za kratki :)

110zł z wysyłką, ale tak jak pisze u góry, narazie zarezerwowane :good:

Ile za kratki :)

zarezerwowane jak narazie dla mnie :tongue4:

Wójciu kitraj kasę bo mam rarytas do kupienia, i mi ucieknie :kox:

Opublikowano

Ile za kratki :)

110zł z wysyłką, ale tak jak pisze u góry, narazie zarezerwowane :good:

Ile za kratki :)

zarezerwowane jak narazie dla mnie :tongue4:

Wójciu kitraj kasę bo mam rarytas do kupienia, i mi ucieknie :kox:

cycku kase wytarmosze do poniedzialku max do wtorku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ile za kratki :)

110zł z wysyłką, ale tak jak pisze u góry, narazie zarezerwowane :good:

Ile za kratki :)

zarezerwowane jak narazie dla mnie :tongue4:

Wójciu kitraj kasę bo mam rarytas do kupienia, i mi ucieknie :kox:

cycku kase wytarmosze do poniedzialku max do wtorku :wink4:

oki, i to mnie cieszy :kox:

Opublikowano

co to za rarytas :kox:

Opublikowano
  • Autor

co to za rarytas :kox:

nic nie powiem :decayed:, dopóki nie bede miał go w łapkach :naughty:

Opublikowano

no to niet :foch::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to niet :foch::decayed:

ale napewno nie jest to rozpórka od Nowala :wink4:, także Solar szukaj dla mnie nadal :D

Opublikowano

no slepy gadaj co to za rarytas?

Opublikowano

Ile za kratki :)

110zł z wysyłką, ale tak jak pisze u góry, narazie zarezerwowane :good:

Ile za kratki :)

zarezerwowane jak narazie dla mnie :tongue4:

Wójciu kitraj kasę bo mam rarytas do kupienia, i mi ucieknie :kox:

cycku kase wytarmosze do poniedzialku max do wtorku :wink4:

oki, i to mnie cieszy :kox:

slepy weź ogarnij :decayed: powiedz co to bo kratexów nie kupie :przebiegly: pewnie jakiegos swapa zapoda :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie powiem :gwizdanie:

Opublikowano

co to za rarytas :kox:

nic nie powiem :decayed:, dopóki nie bede miał go w łapkach :naughty:

climatronic :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co to za rarytas :kox:

nic nie powiem :decayed:, dopóki nie bede miał go w łapkach :naughty:

climatronic :decayed: :decayed:

neee, bez tego da się żyć :naughty:

Opublikowano

gadaj no na PW bo nie bede szukał tajlów dla Ciebie :tongue4::rolleyes::evil:

Opublikowano

co to za rarytas :kox:

nic nie powiem :decayed:, dopóki nie bede miał go w łapkach :naughty:

climatronic :decayed: :decayed:

neee, bez tego da się żyć :naughty:

gadaj bo na spocie siłą wyciągne i wszystkim rozgadam :bicz3:

Opublikowano

slepy pw ci poszlo :kox: czy to to? :kox:

Opublikowano
  • Autor

gadaj no na PW bo nie bede szukał tajlów dla Ciebie :tongue4::rolleyes::evil:

już nie długo :gwizdanie:. a tajli szukaj, szukaj, bo wiosna się zbliża :kox:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 14:45_________________________________________________

slepy pw ci poszlo :kox: czy to to? :kox:

to je to :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.