Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powiem ci tak nie miałem climy a teraz mam i nie ma porównania, w lecie udręka bez niej, szczególnie jak jeździsz po mieście a raczej stoisz w korkach :wink4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nie pitol skad zes wyrwal sloneczniki pod homelink :shocked: kurna ostatnio tez szukalem juz nawet z passata i golga IV ale bida..

niewidomy ma homelinka w tunelu, w panelu sterowania navi :przebiegly::wink4:

kurna ja z chęcią bym przytulil slonecznik z homelink-iem

Opublikowano
  • Autor

powiem ci tak nie miałem climy a teraz mam i nie ma porównania, w lecie udręka bez niej, szczególnie jak jeździsz po mieście a raczej stoisz w korkach :wink4:

pomożesz w razie W :naughty:

no nie pitol skad zes wyrwal sloneczniki pod homelink :shocked: kurna ostatnio tez szukalem juz nawet z passata i golga IV ale bida..

niewidomy ma homelinka w tunelu, w panelu sterowania navi :przebiegly::wink4:

kurna ja z chęcią bym przytulil slonecznik z homelink-iem

też bym takiego przygarnął najlepiej czarnego :kox:

Opublikowano

lol tak dawno mnie tu nie bylo ze widze ASO jak nic w tym temacie slepy zloz cv powinni ci przyjac ;p bedziesz glownym monterem od climatronika

Opublikowano
  • Autor

lol tak dawno mnie tu nie bylo ze widze ASO jak nic w tym temacie slepy zloz cv powinni ci przyjac ;p bedziesz glownym monterem od climatronika

tak dobrze nie ma :wink4:, a pozatym nowy rok niedługo i niewiem czy nie nowe plany :embarrassed:

Opublikowano

co to jest ten homelink? :embarrassed:

sam myślę nad coming/living home ale to dopiero jak mi dojdzie pilot do centralki :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

co to jest ten homelink? :embarrassed:

sam myślę nad coming/living home ale to dopiero jak mi dojdzie pilot do centralki :)

Homelink, to sterowanie bramą wjazdową/garażową :wink4:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 18:34_________________________________________________przymusiłem sie na koniec 2011r. i jest tak :gwizdanie:

zimatq.jpg

Opublikowano

to żeś pokazał felgi z dobrego profilu :polew: gdzie klapa men ? :tongue4:

Opublikowano

cały battalion widzę w serii lata :disgust:

stalówki pierwsza klasa :good:

Opublikowano

seria :polew:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 19:52_________________________________________________

cały battalion widzę w serii lata :disgust:

stalówki pierwsza klasa :good:

ja ma 15" stalowki....

Opublikowano
  • Autor

to żeś pokazał felgi z dobrego profilu :polew: gdzie klapa men ? :tongue4:

na szybko fotki cykałem, postaram sie o coś lepszego niebawem, tylko czekam na śnieg, zeby coś do kalendarza ustrzelić :gwizdanie:

klapa leży z resztą taili i czeka na montaż :decayed:, poluje cały czas na lampki US, ale posucha jak nie wiem :wallbash:

cały battalion widzę w serii lata :disgust:

stalówki pierwsza klasa :good:

jaka seria 1BE i na przodzie springi H&R -40 :evil:, ale i tak koza w chooooj :wallbash:

Opublikowano

ja ma 15" stalowki....

śmieję się :wink4:

ja to nawet grill RS zdemontowałem na rzecz zwykłego poliftowego :bag:

Opublikowano

Cyknij jakieś foto jak to stoi w porównaniu do mojego -30 :gwizdanie: Od razu zobaczymy jak wygląda u Ciebie :tongue4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cyknij jakieś foto jak to stoi w porównaniu do mojego -30 :gwizdanie: Od razu zobaczymy jak wygląda u Ciebie :tongue4:

ogarnę w tygodniu jakieś foto, konkretniejesze :wink4:, ale wydaje mnie sie że u mnie jest wyżej :mysli:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 22:28_________________________________________________nowy gadżet :decayed:

blachaj.jpg

[/url]

wie ktoś gdzie idzie dorobić wypukła naklejke? :mysli:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 17:32_________________________________________________

Masz US klapę ?

:yes2:

Opublikowano

Już wiem, dlatego skasowałem post.

Będzie kosa.

Opublikowano

gadżet jest :decayed: a klapa już w kolorze?? czy czeka na wiosnę??

Opublikowano
  • Autor

gadżet jest :decayed: a klapa już w kolorze?? czy czeka na wiosnę??

klapa póki co w podkładzie, bliżej wiosny psiknę ja w kolor :wink4:, jak tam sufit czarny już? :naughty:

Opublikowano

pierdziele na mrozie nie robię :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pierdziele na mrozie nie robię :decayed:

ja też, póki co zbieram graty :decayed:

Opublikowano

slepy ile za blache dales? zamawiales z tego AGO? czy jakos tak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.