Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę jesteś ostro zdesperowany:grin:

Tarcze do wymiany :whistling::naughty:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Widzę jesteś ostro zdesperowany:grin:

Tarcze do wymiany :whistling::naughty:

tarcze jeszcze zdrowe, tylko auto nie jeżdzone z miesiąc, i wygląda jak wygląda:wink:

Opublikowano

Zwracam honor :hi:

Opublikowano
  • Autor
Zwracam honor :hi:

jak odbiorę graty od lakiernika, to sie wszystko, porobi na tip-top:wink:

Opublikowano

Czekamy czekamy :thumbup1:

Opublikowano
Widzę jesteś ostro zdesperowany:grin:

Tarcze do wymiany :whistling::naughty:

tarcze jeszcze zdrowe, tylko auto nie jeżdzone z miesiąc, i wygląda jak wygląda:wink:

kurna u mnie przez takie nie jezdzenie tarcze musialy tokarza odwiedzic.....bo straszna lipa z hamowaniem byla....

Opublikowano

Paweł daj znać jak swoje będziesz mył, polerował i dopieszał to może i ja swoim pażdzierzem podjade to w końcu wypijemy to obiecane piwko:)

Opublikowano
  • Autor
Widzę jesteś ostro zdesperowany:grin:

Tarcze do wymiany :whistling::naughty:

tarcze jeszcze zdrowe, tylko auto nie jeżdzone z miesiąc, i wygląda jak wygląda:wink:

kurna u mnie przez takie nie jezdzenie tarcze musialy tokarza odwiedzic.....bo straszna lipa z hamowaniem byla....

przepaliłem dzisiaj wóz, i jest wszystko ok:wink:, w końcu w środe zderzaki idą do malowania, i biorę sie za wiązki do halo, DRL i otwierania klapy:wink:

Opublikowano

DRL dzis ogarniete :banan:

Opublikowano

chyba tematy ci się pomyliły :decayed:

Opublikowano
:decayed: jest oki slepy sie bierze za drl a ja dzis ogarnalem temat :banan:
Opublikowano

a to zwracam honor :hi:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

jak masz załączane? dodatkowy guzik? czy na jakimś przekaźniku to dawałeś:eusathink:, i jak sie świeci DRL, to postoje też muszą?

Opublikowano

Ja mam u siebie na 2 przekaźnikach DRL zrobione, gaszą je postoje

Opublikowano
Ja mam u siebie na 2 przekaźnikach DRL zrobione, gaszą je postoje

ja mam tak samo tylko na jednym przekazniku

Opublikowano

U mnie to składa sie z 2 przekaźników, wyłacznika i własnego bezpiecznika, ale niestety schematu nie mam jak to mi sklecił elektryk

Opublikowano

mi wiazke robil gwerty przy okazji bixa, mam to podpiete po stacyjke, po przekreceniu zaplonu zapalaja sie drl a po przeloczeniu na postojowki gasna... w sumie te zarowki diodowe pobieraja minimalny prad takze przez ten moment od przekrecenia zaplonu do odpalenia auta nie zaszkodza aku... dlatego nie zakladalem zadnego dodatkowego wlacznika

Opublikowano
mi wiazke robil gwerty przy okazji bixa, mam to podpiete po stacyjke, po przekreceniu zaplonu zapalaja sie drl a po przeloczeniu na postojowki gasna... w sumie te zarowki diodowe pobieraja minimalny prad takze przez ten moment od przekrecenia zaplonu do odpalenia auta nie zaszkodza aku... dlatego nie zakladalem zadnego dodatkowego wlacznika

włacznik jest sensowny, choćby w przypadku jakiejś robótki:brzydkibanan: z ogrzewaniem w zime:grin::polew:

Opublikowano
  • Autor
mi wiazke robil gwerty przy okazji bixa, mam to podpiete po stacyjke, po przekreceniu zaplonu zapalaja sie drl a po przeloczeniu na postojowki gasna... w sumie te zarowki diodowe pobieraja minimalny prad takze przez ten moment od przekrecenia zaplonu do odpalenia auta nie zaszkodza aku... dlatego nie zakladalem zadnego dodatkowego wlacznika

no tak własnie chciałbym to ogarnąć, lampki też bede oddawał do Gwertego to moze mi to ogarnie przy okazji, a jak nie to sam coś wyczaruje:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.