Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

regeneracje maglownicy miałem sam zrobić?:decayed:

wymianę:tongue4:

ojciec! :grin:

ta bedzie sie pier**lil w wymiane jak i tak sam zbieznosci nie ustawi :decayed: a zaklad mu pewnei od A do Z ogarnal

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ile Cie wyszlo, bo u mnie to samo, gnoji mi magiel ze niewiem....

Opublikowano
  • Autor

regeneracje maglownicy miałem sam zrobić?:decayed:

wymianę:tongue4:

ojciec! :grin:

ta bedzie sie pier**lil w wymiane jak i tak sam zbieznosci nie ustawi :decayed: a zaklad mu:grin: pewnei od A do Z ogarnal

Si! Zostało tylko odjechać :decayed:

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

ile Cie wyszlo, bo u mnie to samo, gnoji mi magiel ze niewiem....

860 za wszystko, regeneracja wymiana nagła wymiana drążków i zbieżność. Sama regeneracja 600, ale zrobione tak ze magiel wygląda jak nówka

Opublikowano

regeneracje maglownicy miałem sam zrobić?:decayed:

wymianę:tongue4:

ojciec! :grin:

ta bedzie sie pier**lil w wymiane jak i tak sam zbieznosci nie ustawi :decayed: a zaklad mu:grin: pewnei od A do Z ogarnal

Si! Zostało tylko odjechać :decayed:

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

ile Cie wyszlo, bo u mnie to samo, gnoji mi magiel ze niewiem....

860 za wszystko, regeneracja wymiana nagła wymiana drążków i zbieżność. Sama regeneracja 600, ale zrobione tak ze magiel wygląda jak nówka

Ile masz na to gwarancji? mi dali 1 rok, a dałem też coś koło tego, z tym, że bez drążków, wymieniał mi magla taki młodzieniaszek, który powiedział, że drążki jak i końcówki są ok, a jak później sam je sprawdziłem to chwyciłem się za głowe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

regeneracje maglownicy miałem sam zrobić?:decayed:

wymianę:tongue4:

ojciec! :grin:

ta bedzie sie pier**lil w wymiane jak i tak sam zbieznosci nie ustawi :decayed: a zaklad mu:grin: pewnei od A do Z ogarnal

Si! Zostało tylko odjechać :decayed:

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

ile Cie wyszlo, bo u mnie to samo, gnoji mi magiel ze niewiem....

860 za wszystko, regeneracja wymiana nagła wymiana drążków i zbieżność. Sama regeneracja 600, ale zrobione tak ze magiel wygląda jak nówka

Ile masz na to gwarancji? mi dali 1 rok, a dałem też coś koło tego, z tym, że bez drążków, wymieniał mi magla taki młodzieniaszek, który powiedział, że drążki jak i końcówki są ok, a jak później sam je sprawdziłem to chwyciłem się za głowe :decayed:

Rok czasu a i mówił że jakby coś wyskoczyło po gwarancji to ogarnie coś taniej:whistling:

Opublikowano
:thumbup1:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wpadł nowy nabytek:whistling:, niestety tylko przedlift, ale lepsze to niż seria:wink: teraz do wiosny znaleźć progi s4

Zderzaks4.jpg

Opublikowano

Zbrojenia ciąg dalszy hehe:kox: Slepy koło zostaje czy masz coś innego już na oku?? Wpadnie tu wreszcie ładna 18 z rantem:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Zbrojenia ciąg dalszy hehe:kox: Slepy koło zostaje czy masz coś innego już na oku?? Wpadnie tu wreszcie ładna 18 z rantem:naughty:

koło, leci na allegro w tym tygodniu, i przez zimę szukam czegoś z jajem i słusznymi parametrami:wink:

Opublikowano

19"? :decayed: i 10j? :decayed:

Opublikowano

18 i 4 x 10j:jerk::kox:

Opublikowano
  • Autor
19"? :decayed: i 10j? :decayed:

zostaje przy 18, na tył chciałem 9,5J a przód zostawić 8,5J:wink:, no i z odpowiednim ET

Opublikowano
wpadł nowy nabytek:whistling:, niestety tylko przedlift, ale lepsze to niż seria:wink: teraz do wiosny znaleźć progi s4

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/Zderzaks4.jpg

kurna mnie juz wkur...a to szukanie polifta w normalnej cenie.... i chyba zapodam avanta pod pdc i zaadoptuje go do sedana :)

Opublikowano
  • Autor
wpadł nowy nabytek:whistling:, niestety tylko przedlift, ale lepsze to niż seria:wink: teraz do wiosny znaleźć progi s4

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/Zderzaks4.jpg

kurna mnie juz wkur...a to szukanie polifta w normalnej cenie.... i chyba zapodam avanta pod pdc i zaadoptuje go do sedana :)

Egon rezał RSa do sedana to i S4 ogarniesz:wink:, ja szukam jeszcze do wiosny jak nie znajde to zakładam tego:decayed:

Opublikowano

Polifta ciezko trafic no i sie ceni ale powodzenia w szukaniu:wink:

Opublikowano

Wiem takie fele bez opon w nizszej cenie:wink:

Opublikowano

w sumie żadna okazja, ale rzadko pojawia się komplet

balony pogonić i może by wyszły ~2200pln:eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.