Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdjęcie z telu, wkomponował mi sie dzisiaj szef hakiem holowniczym w zderzak:facepalm:

będzie premia na nowe mody:naughty:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

zdjęcie z telu, wkomponował mi sie dzisiaj szef hakiem holowniczym w zderzak:facepalm:

będzie premia na nowe mody:naughty:

żeby to chociaż w tył to bym sobie z friko eskowy prysnął:decayed:, a tak :kwasny:

Opublikowano

to sie mozna wk***ic...... niech teraz placi jak za us.....

---------- Post dopisany at 06:49 ---------- Poprzedni post napisany at 06:48 ----------

ja wczoraj wyjezdzajac z podworka urwalem prog od dolu :facepalm: myslalem ze na tym 1be jestem poza zasiegiem kraweznikow a tu d*pa...

Opublikowano

Slepy współczuje, ale z drugiej strony wpadnie pare groszy i pomalujesz za to przód i tył:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Slepy współczuje, ale z drugiej strony wpadnie pare groszy i pomalujesz za to przód i tył:naughty:

No taki jest plan, ale zostawię to chyba na wiosnę już może w międzyczasie wpadną progi z esy to się maznie całość:D

Opublikowano
:thumbup1:
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Parę fotek z dzisiaj:wink:

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A411.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A412.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A410.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A49.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A48.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A47.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A46.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A45.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A44.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A43.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A42.jpghttp://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/A41.jpg

Dobra fura i porządna gleba :hi:

ale odgrzałeś kotleta, z nowości, nowe koło zamówione, hamulce 312mm po regeneracji zamontowane, gwint oddany do regeneracji, nowe nakrętki zamówione, spręzyny oddane do malowania proszkiem, mam nadzieje ze przyszłym tygodniem powinno być wszystko poskładane przy dobrych wiatrach:decayed:

chyba miało być 321 :kox:

do 90KM:decayed:, odświeżyłem tylko 312mm:wink:

planujesz coś z motórem, czy raczej emerycko? :decayed:

chodzi mi cały czas po głowie jakiś swap, ale tak mi schodzi z roku na rok:whistling:

Opublikowano

najtaniej wepchnac vke, za tausena :decayed: tylko boli brak możliwości modzenia :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
najtaniej wepchnac vke, za tausena :decayed: tylko boli brak możliwości modzenia :facepalm:

do diesla to chyba więcej zabawy?, a o której Vce mówisz 2.8?

Opublikowano
najtaniej wepchnac vke, za tausena :decayed: tylko boli brak możliwości modzenia :facepalm:

do diesla to chyba więcej zabawy?, a o której Vce mówisz 2.8?

każdej, ale najlepiej 2.8 pas, sanki skrzynia, wybierak biegów, wiazka i ecu

Opublikowano

i bak i przewody i elektryka i licznik i ecu i skrzynia i sprzęgło i milion innych pierdół:whistling:

Opublikowano
  • Autor
najtaniej wepchnac vke, za tausena :decayed: tylko boli brak możliwości modzenia :facepalm:

do diesla to chyba więcej zabawy?, a o której Vce mówisz 2.8?

każdej, ale najlepiej 2.8 pas, sanki skrzynia, wybierak biegów, wiazka i ecu

no i bak chyba nie... w jakich kosztach bym sie zamknął?

Opublikowano
i bak i przewody i elektryka i licznik i ecu i skrzynia i sprzęgło i milion innych pierdół:whistling:

bak nie koniecznie, ecu wiazka silnika, sprzeglo skrzynia to raczej komplet, baku nie trzeba zmieniac, licznika tez nie, jeszcze pedały, ale raczej masz na potencjometrze :decayed:

jakbyś sam robił, to zamkniesz sie w 1,5k

Opublikowano
  • Autor
i bak i przewody i elektryka i licznik i ecu i skrzynia i sprzęgło i milion innych pierdół:whistling:

bak nie koniecznie, ecu wiazka silnika, sprzeglo skrzynia to raczej komplet, baku nie trzeba zmieniac, licznika tez nie, jeszcze pedały, ale raczej masz na potencjometrze :decayed:

jakbyś sam robił, to zamkniesz sie w 1,5k

no w tym roku już raczej nie wyrobie, chyba ze bliżej zimy:grin:

Opublikowano

na tyl zamowiles pojedyncze nakretki czy te podwojne? nakretka + kontra?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.