Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Valeo Black version

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odświeżę trochę temat ... bo jak już ładnie swoje lampki rozkleiłem.. to teraz nie wiem czy ja skleić z powrotem a nigdzie nie pisze :gwizdanie:

Opublikowano

kórwa , ile ja sie naszukałem tego tematu :polew: :polew: :polew: :polew:

Odświeżę trochę temat ... bo jak już ładnie swoje lampki rozkleiłem.. to teraz nie wiem czy ja skleić z powrotem a nigdzie nie pisze :gwizdanie:

ale o co ci chodzi ???? czym skleić ???? najlepiej silikonem :wink4:

ja tak zrobiłem i jest gites , silikon nie twardnieje od razu i mozesz sobie po nałożeniu ładnie wszystko spasować , jesli ci brakuje to dołożyć , no i bez pośpiechu można to robić :good:

tyle tylko ze troche dłuzej schnie niz zwykły klej , conajmniej na jedna nocke musisz zostawić w ciepłym pomieszczeniu :good:

Opublikowano

kórwa , ile ja sie naszukałem tego tematu :polew: :polew: :polew: :polew:

Odświeżę trochę temat ... bo jak już ładnie swoje lampki rozkleiłem.. to teraz nie wiem czy ja skleić z powrotem a nigdzie nie pisze :gwizdanie:

ale o co ci chodzi ???? czym skleić ???? najlepiej silikonem :wink4:

ja tak zrobiłem i jest gites , silikon nie twardnieje od razu i mozesz sobie po nałożeniu ładnie wszystko spasować , jesli ci brakuje to dołożyć , no i bez pośpiechu można to robić :good:

tyle tylko ze troche dłuzej schnie niz zwykły klej , conajmniej na jedna nocke musisz zostawić w ciepłym pomieszczeniu :good:

zwykły bezbarwny ?? a ten stary klei usunąłeś całkowicie? bo ja go nożem wyciąłem.. ale troszkę go zostało ...
Opublikowano

zwykły bezbarwny ?? a ten stary klei usunąłeś całkowicie? bo ja go nożem wyciąłem.. ale troszkę go zostało ...

zwykły :good:

nie wiem jaki ty miałes ori klej , u mnie był taki szary i ładnie odchodził od plastiku jak juz lampa była rozklejona , wczesniej jak była lekko ciepła przed rozklejeniem , jak próbowałem ja rozkleic to za chója nie chcial sie nawet ugiąć :thumbdown:

Opublikowano

zwykły bezbarwny ?? a ten stary klei usunąłeś całkowicie? bo ja go nożem wyciąłem.. ale troszkę go zostało ...

zwykły :good:

nie wiem jaki ty miałes ori klej , u mnie był taki szary i ładnie odchodził od plastiku jak juz lampa była rozklejona , wczesniej jak była lekko ciepła przed rozklejeniem , jak próbowałem ja rozkleic to za chója nie chcial sie nawet ugiąć :thumbdown:

ok w takim razie jadę po silikon, muszę jeszcze tylko przemyśleć czy chce czarne środki :decayed:
Opublikowano

muszę jeszcze tylko przemyśleć czy chce czarne środki :decayed:

WTF ???

to jakie jeszcze bierzesz pod uwage ????

jaki masz kolor auta ???

Opublikowano

muszę jeszcze tylko przemyśleć czy chce czarne środki :decayed:

WTF ???

to jakie jeszcze bierzesz pod uwage ????

jaki masz kolor auta ???

mam jeszcze te plastiki srebrne... kolor auta to taki granat:

RVo4J.jpg

... muszę sobie VT porobić

Opublikowano

muszę jeszcze tylko przemyśleć czy chce czarne środki :decayed:

WTF ???

to jakie jeszcze bierzesz pod uwage ????

jaki masz kolor auta ???

mam jeszcze te plastiki srebrne... kolor auta to taki granat:

RVo4J.jpg

... muszę sobie VT porobić

wszystko na czarno , zero chromu oprócz odbłysnika długich :good:

Opublikowano

muszę jeszcze tylko przemyśleć czy chce czarne środki :decayed:

WTF ???

to jakie jeszcze bierzesz pod uwage ????

jaki masz kolor auta ???

mam jeszcze te plastiki srebrne... kolor auta to taki granat:

RVo4J.jpg

... muszę sobie VT porobić

wszystko na czarno , zero chromu oprócz odbłysnika długich :good:

ale mam srebrny grill z s4... i mierzyłem też czarny i było lipnie moim zdaniem :thumbdown: :thumbdown:

w5hQS.jpg

Opublikowano

Królu, jak zapodasz czarne środki lamp, czarny grill, fajne koło w graficie i lekką glebę to zmienisz zdanie :good:

Opublikowano

ale mam srebrny grill z s4... i mierzyłem też czarny i było lipnie moim zdaniem :thumbdown: :thumbdown:

w5hQS.jpg

to nic ze masz srebrny grill , maluj całe środki na czarno bo inaczej wyjdzie kupa , słuchaj starszych , pomalowałem juz 4 zestawy lamp więc wiem co mowie :wink4:

Opublikowano

ale mam srebrny grill z s4... i mierzyłem też czarny i było lipnie moim zdaniem :thumbdown: :thumbdown:

w5hQS.jpg

to nic ze masz srebrny grill , maluj całe środki na czarno bo inaczej wyjdzie kupa , słuchaj starszych , pomalowałem juz 4 zestawy lamp więc wiem co mowie :wink4:

to napisze jeszcze czym to malowałeś i w środku mat czy połysk :cool1:
Opublikowano

to napisze jeszcze czym to malowałeś i w środku mat czy połysk :cool1:

MATT

tak miałem obklejone miejsca które zostały w chromie czyli odbłysnik i soczewka :

dsc00060yd.jpg

tak wyglądało po zdjęciu tasmy maskującej : (zwykła izolacja)

dsc00061sd.jpg

a tak juz na aucie :

dsc00076a.jpg

Opublikowano

to napisze jeszcze czym to malowałeś i w środku mat czy połysk :cool1:

MATT

tak miałem obklejone miejsca które zostały w chromie czyli odbłysnik i soczewka :

dsc00060yd.jpg

tak wyglądało po zdjęciu tasmy maskującej : (zwykła izolacja)

dsc00061sd.jpg

a tak juz na aucie :

dsc00076a.jpg

tak jak pokazuje Moskal jest idealnie , ale jak ja obkleiłem odbłyśnik taśmą to potem odkleiłem razem z chromem i to w ori lampie :confused4:
Opublikowano

a ja ciągle nie wiem, bo mój ideał wygląda tak:

Aahy9.jpg

Opublikowano

a ja ciągle nie wiem, bo mój ideał wygląda tak:

Aahy9.jpg

to może nie maluj :decayed: bo te są chyba chromowane :tongue4:
Opublikowano

nawet nie będę czytał 4-tej strony na trzeciej pozwolę sobie zakończyć, spartoliłeś ładne lampki :confused4:

Opublikowano

ale jak ja obkleiłem odbłyśnik taśmą to potem odkleiłem razem z chromem i to w ori lampie :confused4:

z moją sie nic nie działo , producent DEPO

a ja ciągle nie wiem, bo mój ideał wygląda tak:

Aahy9.jpg

z mojej strony moge ci powiedziec ze wyglada to tak ze mozna zrobić auto na 2 sposoby , w twoim przypadku gdy masz ciemny kolor mozna polecieć lampy w czerń , ale można tez zostawić w chromie ale wtedy koniecznie ramka grilla na czarno i znaczek w chromie. wtedy srebrne lampy ładnie kontrastują z ciemnym kolorem nadwozia :good:

ja po dzwonie w zime tez chcialem malnąć niedawno lampy na czarno ale jak sie przypatrzyłem dłużej to mi sie spodobało ze są w chromie i ładnie kontrastują z ramką i kolorem auta :gwizdanie:

20100424.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

....moze zamiast rozklejac je w piekarniku to moze lepiej w saunie :tongue4:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Hej

Wiem ze temat stary ale mam pytanko. nie moge poradzić sobie z zaczepami ( regulatorami ) do regulowania swiateł ( te dwa szajs plastiki ) mam oczka valeo i rozebrałem je bo były angole :/ a tu taki shit ze wystarczyło pstryczkiem przestawić przesłone :/ bo valeo robi w standardzie wiec pomyslalem ze pomaluje na czarno heh taki smoke front ;) jak juz mam wsio na wierzchu tylko nie wiem jak zdemontować te regulatory zeby czegoś nie urwać ;) jak to zrobilem w omedze ;) . Pasuje jednak wykrecic soczewke itd zeby czegos nie uciapać przy malowaniu ;) pomożecie ? :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.