Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Valeo Black version

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idąc tropem http://www.audisport-iberica.com/foro/index.php?showtopic=132728

wsadziłem do pieca moją lampke

d11766d937aadf5d.jpg

kilka podejść, lampa siedziała w piecu łącznie jakieś 30minut

ale ja sie nie poddaje

be022dda1c89eb0e.jpg

niesety nieźle sie oberwało obudowie

e5b5a5650c1943b6.jpg

8b39437ae0ec484d.jpg

no ale jako tako wyszło :evil:

b8857cf5df9227ab.jpg

8d100f36af1134dc.jpg 9b0eff47526933ec.jpg

8c740b4f92df5e76.jpg

dd33714f4a279ee0.jpg

e74b68936d5dbebe.jpg

na czysto musze sie bardziej postarać :decayed:

Opublikowano

Keżor ekstra.. :thumbup: wlasnie tak to widzialem.. :)

1 zdjecie z lampka w piekarniku i ta scierka wyglada swietnie.. :polew:

Opublikowano

Brawo "jasiu" :thumbup:

No i jakby nie patrzeć pasuje do Twojego potwora :wink4:

Opublikowano

1 zdjecie z lampka w piekarniku i ta scierka wyglada swietnie..

powiem mamie że sie naśmiewasz z jej fartuszka :bicz2:

fajnie że sie podoba , na żywo wygląda grożnie :naughty:

Opublikowano

Keżor wyszlo kozacko :) a druga zrobiles tez mam nadzieje ? czy zostawiles z jednym podbitym okiem ? :polew:

respekt za lampki :hi::notworthy:

Opublikowano

powiem mamie że sie naśmiewasz z jej fartuszka :bicz2:

..ale piekarnik ogolnie mi sie podoba ..oldshoolowy taki :th:

fajnie że sie podoba , na żywo wygląda grożnie :naughty:

No w sumie to jest dobry sposób dla kogos komu oferta rynkowa nie odpowiada ,a ty poprawiłes firme :drunk:

PS. odpisałbyś na to moje PW :rolleyes:

Opublikowano

super :thumbup:

a co stalo sie z halogenem z prawej strony??? :shocked:

Opublikowano

Wow podziw dla ciebie :thumbup:

Opublikowano

karolina. jaki halogen przeciez to stary zderzak.

Keżor, wodze ze walisz w czrne dodatki.

Oby tak dalej (A)rturo z A3 w swojej A3 tak robil i bylo git. :thumbup:

Opublikowano

Swietny sposob. Juz dlugo sie zastanawialem jak te lampiska rozebrac, ale do wisly nie zdaze z tym... :PP

Opublikowano

Keżor - brawo!!!! :thumbup: wygląda super bandycko!! efekt pioronujący! :kox: :kox: :kox:

co zrobiłeś z uszkodzoną podczas "pieczenia" obudową??

Opublikowano

Keżor - brawo!!!! :thumbup: wygląda super bandycko!! efekt pioronujący! :kox: :kox: :kox:

co zrobiłeś z uszkodzoną podczas "pieczenia" obudową??

to jest lampa na brudno. połamane wszystkie uchwyty, połamana obudowa, także lampa idzie do kosza. po prostu na czysto musze sie bardziej postarać :th:

jak polakieruje obie to napewno wrzuce fotki :thumbup:

Opublikowano

to jak już zrobisz "na czysto", to wrzuć fotki. efekt na pewno będzie 2 x to co jest teraz... albo jeszcze lepiej... :thumbup: :thumbup: :thumbup: bardzo mi sie podoba taki mod. ja do swojej od razu kupie czarne i obejdzie sie bez "pieczenia" w piekarniku... :thumbup:

p.s.

naklejki doszły... dzięki... :hi:

już przyklejone na autku...

Opublikowano

ja do swojej od razu kupie czarne i obejdzie sie bez "pieczenia" w piekarniku... :thumbup

tylko nie ma takich czarnych bo szukałem :thumbdown: są tekie jak sa w S4 (dzielone) i to z Depo
Opublikowano

no wyglada pieknie :thumbup: jak bedziesz mial lepsze fotki to wrzuc :th:

Opublikowano

tylko nie ma takich czarnych bo szukałem :thumbdown: są tekie jak sa w S4 (dzielone) i to z Depo

takich jak Twoje na pewno nie ma... ja chce kupić FK

Opublikowano

te wyglądają całkiem podobnie do Twoich :thumbup:

Opublikowano

tylko nie ma takich czarnych bo szukałem :thumbdown: są tekie jak sa w S4 (dzielone) i to z Depo

Własnie ze sa . FK kupiłem takie w piątek , rzadkosc na allegro ale doczekałem sie

http://moto.allegro.pl/item295851691_..._01_black_angel_eyes_fk_promocja.html

Co o nich sądzisz Keżor????

Opublikowano

ja mam uraz do anielskich oczu przez sonary, także podobne a takie same to jest różnica :wink4:

złe pewnie nie są.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.