Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

listwy od b6 beda pasowac do b7?? co sadzicie? chyba raczej tak..

Mysle ze nie , ale pewny nie jestem :decayed:

Chetnie bym kupil takie listwy ori, ale ciezko je dostac, jesli bede robil obramowki z listwy chromowej "tasmy" to dopiero gdzies wiosna-lato, zobaczymy, a jak jest z ori, trzeba czarne sciagac i chromowe sie wrzuca , duzo z tym roboty da sie to normalnie podmienic czy trzeba cos duzo rezac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basen wymieniałeś już ? Rzeczywiście trzeba wycinać tylnie szyby. Bo coś takiego słyszałem.

W tej aukcji Darkoz co podałeś to gość daje 150 zł za sztukę więc 300 za kpl.

tylko żeby kupić to raczej trzeba osobiście za takim elementem. Hmm a ja do Lubina mam cholernie daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby komplet kosztowal 300 zl. cos mi sie to troszeczke za malo wydaje.. wiem ze calosc w salonie kosztuje jakies 1400 zl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to przemyślałem i źle napisałem gość napisał że sztuka 150 zł a pełny komplet to jest więcej niż 2 sztuki.

Ale co sprzedający miał na myśli to on sam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do goscia ... haha..

zgaduj zgadula.. bez oszukiwania.. zgadnijcie za ile ten przemily pan ma do sprzedania komplet listew niklowanych do b6 - b7 ? ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam teraz dokladnie ale pytalem jakis czas temu w salonie Switon Paczkowski w Lubinie i uslyszalem identyczna cene za komplet.. czyli ~ 1200..

jutro jestem umowiony po odbior auta z serwisu wiec zapytam jeszcze raz jesli nie wyleci mi to z glowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 zl.. :wallbash:

Cena zachęcająca :polew: - za te pieniądze mam prawie 30 kompletów listew z allegro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz w tym ze to sa listwy z allegro za 1200.. rozmawialem wlascicielem tego szajsu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie za używki to nie więcej jak 300 - 400 zł pojechali panowie z ceną nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakby to powiedzieć. Wypas panie wypas. Z daleka b.ładnie wygląda. To są ori ?

Jeśli nie ori to opisz technologię :) I zdjęcia jakieś ze szczegółami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ..... listwy :naughty: Na górze 9mm , na dole 14mm , a technologia hmmm trzeba przykleic, dobrze dociac, i na laczeniu ( rog szyby ) podgrzac , wygiac troszke listwe i polaczyc dwie listwy górna , wyszlo calkiem ladnie, prawie jak ori :decayed: A czas moze z godzinke, ale chyba nawet nie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zdjęcie makro najbardziej newralgicznego miejsca czyli zaokrąglenia przy tylnych szybkach :)

A górne nie są szersze niż w oryginale ?

Aha i czym grzałeś.

i gdzie kupowałeś listwy. jakiej firmy czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zdjecie zrobie ale jutro, dzisiaj na szybko zrobilem ... niewiem czy sa szersze czy nie, mierzylem te czarne co mialem to na gorze bylo 9 , na dole 15 , ale na dol najwieksze znalazlem 14 .... Ogolnie ladnie to wyglada, lepsze fotki jutro, a kupowalem od kolegi z A4 Klubu, ktory ma swoje konto i sklep na allegro - pro-trade

Grzalem suszarką - chwilke i sie listwa uklada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...