Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Super czekam na szczegółowe zdjęcia. Tylko ciekawe czy nie oblezą za jakiś czas.[br]Dopisany: 27 Luty 2008, 18:13 _________________________________________________Kurcze wojtas męczę cię ale podaj linka do aukcji albo na pw. Bo w/w użytkownik ma tyle tych listew że nie wiem które będą ok. I jak możesz to ile Ci m poszło. A robota extra gratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW :shocked: wygląda jak orginał :slina: też takie chcę :wallbash: jesli możesz to wstaw lepsze foto :notworthy:

Ile metrów tych listew i które to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc na strone szerokiej listwy (14mm) idzie 2,60 m , jedna wiec nie starczy ( niestety ) Wiec kupilem 2 x 14 mm ( link : http://www.allegro.pl/item318926556_listwy_listwa_chrom_5_metrow_boczna_14mm_14_mm_d_.html )

oraz 1 x 9mm ( 8metrow - starczy spokojnie na dwie strony - link : http://www.allegro.pl/item318925891_listwy_listwa_chrom_8_metrow_szer_9mm_9_mm_hit.html )

To są dokladnie te listwy ktore zamowilem, a wiec wychodzi 10 metrów - 14mm listwy oraz 8 metrów - 9mm listwy

Lepsze fotki postaram sie wrzucic jutro lub pojutrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dla mnie to ...kwestia gustu,ale to jest Audi! a nie BMW czy calibra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dla mnie to ...kwestia gustu,ale to jest Audi! a nie BMW czy calibra...

Ale co Ci nie pasuje ? Porownaj sobie zdjecie z ori ramkami do tych :wink4: Ja tutaj nic z bmw nie widze i widziec nie chce . a Dac 1000 zl za kawalek chromowej ramki to przesada :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dla mnie to ...kwestia gustu,ale to jest Audi! a nie BMW czy calibra...

ehhe ramki wokol szyb byly montowane ori wiec niema starchu ze pomyla twoje A4 z bwm :gwizdanie: no ale dobrze mowisz to kwestia gustu

wojtas-audi wrzuc foty jak najszybciej bo chce zobaczyc jak to wyszlo bo tez planuje w nastepnym tyg kupic te ramki :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się pomysł wojtasa podoba i zgadzam się z nim :th: niczym się nie różnią od orginałow przynajmniej na zdjęciu nie wiem jak jest w realu :)

Aha sorry róznią się od orginałów (ceną :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie nie chcę nikogo urazić ale wiem jak jak wygladają chromy z metra.Wcześniej miałem Passata w orginalnych chromach i kupe kasy mnie to kosztowało.Wygladał jak piszecie koxs.

Pojawiło się kupe Pasatów w chromie tylko jakim... z metra.Dlatego piszę o tym.Myślę że co orginał to orginał i czasami nie warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiem jak jak wygladają chromy z metra

Wszystko zalezy jak i co sie montuje .... W A4 B5 rowniez robilem takie cus tylko ze nie wygladalo to za dobrze - szczegolnie chodzi o laczenia ..... Wytrzymalosc - nie moglem na nic narzekac, wszystko sie trzymalo . Tutaj troche sie pomeczylem, laczenia wyszly w miare ok, wiadomo to nigdy nie bedzie ori , ale mysle ze i tak warto .... Tylko trzeba uwazac przy zakladaniu, zepsuc latwo :wink4:

Poki co wrzuce jeszcze fotki dla porownania - bez i z "chromami"

19a.jpg

19b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnij dokładne foty i wtedy wszystko będzie widać :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chromy z metra?po prostu kupuje się na metry...

często jestem na giełdzie w Krakowie i są tam takie dwa stanowiska z gadzetami... :th:[br]Dopisany: 27 Luty 2008, 22:43 _________________________________________________

ale wiem jak jak wygladają chromy z metra

Wszystko zalezy jak i co sie montuje .... W A4 B5 rowniez robilem takie cus tylko ze nie wygladalo to za dobrze - szczegolnie chodzi o laczenia ..... Wytrzymalosc - nie moglem na nic narzekac, wszystko sie trzymalo . Tutaj troche sie pomeczylem, laczenia wyszly w miare ok, wiadomo to nigdy nie bedzie ori , ale mysle ze i tak warto .... Tylko trzeba uwazac przy zakladaniu, zepsuc latwo :wink4:

Poki co wrzuce jeszcze fotki dla porownania - bez i z "chromami"

19a.jpg

19b.jpg

A tak bez urazy jaką masz folię na szybach i ile procent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem niezłe, rzeczywiście na tych fotkach jak ori. wyglądają... I tak porównując zdjęcia to chyba czarny avant wygląda lepiej z tym chromem, zwlaszcza jak ma satynowe relingi i ciemne szybki... WROCŁAWSKA KLASA... :naughty: pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra robota.. gratuluje.. :th:

nigdy tego nie robilem ... te stare gumowane listwy trzeba wyciagac??

Prosimy o wiecej zdjec.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyciaga sie tych gumowych listew. Przyciemnienie hmm nawet niewiem ile procent, byly 4 rodzaje koloru, jasny, ciemniejszy, ciemny i czarny calkiem, i tyl caly jest w przedostatnim kolorze -ciemnym, a przod od kierowcy i pasazera o stopien jasniej .[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 13:27 _________________________________________________Nie wyciaga sie tych gumowych listew. Przyciemnienie hmm nawet niewiem ile procent, byly 4 rodzaje koloru, jasny, ciemniejszy, ciemny i czarny calkiem, i tyl caly jest w przedostatnim kolorze -ciemnym, a przod od kierowcy i pasazera o stopien jasniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wojtas-Audi twoja obróbka tych listew rewelacyjna !!! Nie wiem czego niektórym się nie podoba. Avanty bez listew chromowych to jak rower bez koła :blink: :>. Elegancko wygląda bryka i to samo robie w swoim B5 Avant 97', nie mogłem sie doczytać i mam pytanie czy wymiary będą te same tych listew?? bo jeszcze dziś bym zamawiał, bo właśnie tego szukałem. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wymiary będą te same tych listew?? bo jeszcze dziś bym zamawiał, bo właśnie tego szukałem. pozdro

Oj tego Ci nie powiem, mierzylem w B6 , w B5 nie wiem jakie sa wymiary, zmierz jakie sa ori te czarne i takie same kupisz chromowe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas kiedy będą te lepsze zdjęcia bo doczekać się nie mogę i wacham się mychą nad opcją kup teraz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas kiedy będą te lepsze zdjęcia bo doczekać się nie mogę i wacham się mychą nad opcją kup teraz :notworthy:

:naughty: Jutro po poludniu zrobie i wrzuce

Ale i tak twierdze ze warto warto warto, maly szczegol a zmienia samochód :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...