Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Ile mm ma listwa chromowa wokol szyb


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Może i mały szczegół ale nieźle zmienia optykę, tym bardziej w ciemnych autkach :cool:

Tak jak mowisz, sam jeszcze jestem w szoku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie taniej kupić na metry?? metr kosztuje 4,50zł. max długość 8 metrów.

Niewiem moze i tak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie :slina: gitara :th: czekam na foto z realizacji i też biorę się do roboty

[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 22:12 _________________________________________________hmmm... a czy do b5 będzie taka sama szerokość i długość co do b6? czy też nie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz by sie jeszcze przydaly dla porownania, zdjecia z bliska ori listewek.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas-Audi u ciebie jeszcze przydałoby sie walnąć taką listewke chromową na drzwiach, nad listwą fabryczną, wtedy to już by było cudo. dzięki za fotki

Nie bardzo złapałem o które miejsce ci chodzi kolego?

Wojtas nieźle nieźle. Wiadomo ori wygląda jak ori :)

Możnaby popracować nad łączeniem na tylnej szybce a tak to ok wygląda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori mają 15 mm , a te 14 mm wiec nie duza roznica , laczenia mozna dopracowac - kazdy wedlug wlasnych doswiadczen, kazdy wedlug swojego pomyslu :wink4: onion007 Tez nie wiem o co Ci chodzi ? :decayed: Wystarczy malowanie dokladek w przyszlym tyg i felgi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas-Audi u ciebie jeszcze przydałoby sie walnąć taką listewke chromową na drzwiach, nad listwą fabryczną, wtedy to już by było cudo. dzięki za fotki

Wiem że to wszystko rzecz gustu,ale z tego co się oriętuję Audi nie montuje takich seryjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to wszystko rzecz gustu,ale z tego co się oriętuję Audi nie montuje takich seryjnych

Tez niewiem o co chodzi, ale zadnych listew juz nie daje, ewentualnie obudowy lusterek chrom i to wsio z chromu, listew itd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...