Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co myślicie o tej manetkce: http://www.allegro.pl/item869046125_audi_a4_a6_a8_q7_przelacznik_tempomat_nowy.html

odpuścić sobie i szukać ori??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj ori, dopłacisz z 20-30zł ale będziesz miał taką jak z fabryki wyjeżdża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tej manetkce: http://www.allegro.pl/item869046125_audi_a4_a6_a8_q7_przelacznik_tempomat_nowy.html

odpuścić sobie i szukać ori??

Szukaj ORI! ORI to ORI! :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ,że instalacja tempomatu wyglada tak samo, czy się mylę? Jakie różnice w montażu?

tak samo, dokręcasz manetkę do reszty i kodujesz wg. instrukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że w moim b7 kupię manetkę i zaprogramuje vagiem i tyle?

Nie muszę zmieniać modułu pod kierownicą mimo, że nie mam kierownicy multifunkcyjnej?

W etce jest tylko 2 moduły 8E0 953 549 R i z końcówką N czym się różnią? no i do podgrzewanej kiery..

Nie mam dostępu do vaga i nie mogę nr sprawdzić a 2 razy rozbierać - bez sensu.

Czy w b7 każdy moduł obsłuży tempomat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że w moim b7 kupię manetkę i zaprogramuje vagiem i tyle?

Nie muszę zmieniać modułu pod kierownicą mimo, że nie mam kierownicy multifunkcyjnej?

u siebie raczej musisz zmieniać moduł

Czy w b7 każdy moduł obsłuży tempomat?

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował modułu pod tempomat to mam takowy i o kontakt proszę na priv

z jaką literką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi ze sterowaniem radiem z kierownicy (tzn z poduszki Airbag) gdyż w B6 przyciski są umiejscowione na wkładzie PP. Otóż u mnie nie działa sterowanie i brak jest podświetlania. Mam moduł 8E0 953 549 N. Tempomat działa, błędów brak a sterowanie milczy. Gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi ze sterowaniem radiem z kierownicy (tzn z poduszki Airbag) gdyż w B6 przyciski są umiejscowione na wkładzie PP. Otóż u mnie nie działa sterowanie i brak jest podświetlania. Mam moduł 8E0 953 549 N. Tempomat działa, błędów brak a sterowanie milczy. Gdzie szukać przyczyny?

sprawdź czy jest to wszystko podłączone, zobacz też jakie masz kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi ze sterowaniem radiem z kierownicy (tzn z poduszki Airbag) gdyż w B6 przyciski są umiejscowione na wkładzie PP. Otóż u mnie nie działa sterowanie i brak jest podświetlania. Mam moduł 8E0 953 549 N. Tempomat działa, błędów brak a sterowanie milczy. Gdzie szukać przyczyny?

sprawdź czy jest to wszystko podłączone, zobacz też jakie masz kodowanie

A czy poprawne kodowanie na znaczenie przy podświetlaniu przycisków bo u mnie jest ciemno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie kable kiery nie takie jak trzeba

A coś więcej? Bo na początku tego forum nie ma mowy o kablach tylko o sterownikach i modułach

Zdejmij kiere i zobacz może masz nie podpięte styki albo coś nie łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie ma ori kabli w kierownicy moze uszkodzona tasma ppoduszka dziala ? czy wywala blad wogole jaka tasme zapakowales tam ?? moze tasma nie taka jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...