Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chorus 2

W Concercie lewa rolka nie dziala, w RNS-E przewija np. stacje radiowe, utwory mp3 itp. W Chorusie moze byc podobnie jak w Concercie, jesli sie myle to mnie poprawcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek a od kiedy niby nie dziala ? bo jakos montuje i działa normalnie, concert cd, przewija cd utowry stacje itp normlanie funkcjonuje. [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 14:00_________________________________________________warunkiem jest posiadanie modułu w wersji Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek a od kiedy niby nie dziala ? bo jakos montuje i działa normalnie, concert cd, przewija cd utowry stacje itp normlanie funkcjonuje. [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 14:00_________________________________________________warunkiem jest posiadanie modułu w wersji Q

a to dziwne bo ja mam właśnie moduł Q i zanim założyłem RNS-E to bujałem się jakiś czas z Concertem i lewa rolka mi nie banglała :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek a od kiedy niby nie dziala ? bo jakos montuje i działa normalnie, concert cd, przewija cd utowry stacje itp normlanie funkcjonuje. [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 14:00_________________________________________________warunkiem jest posiadanie modułu w wersji Q

a to dziwne bo ja mam właśnie moduł Q i zanim założyłem RNS-E to bujałem się jakiś czas z Concertem i lewa rolka mi nie banglała :mysli:

Tez mam moduł Q i lewa niedziała (chorus 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o jakich rolkach wy mówicie? Przecież multikiera w B6 ma przyciski a nie rolki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze prblem u was w kodowaniu radia lezy, badz w tasmie to ma dzialac i dziala

Cały zestaw taśma moduł manetki od czaki22 to chyba problem w kodowaniu .

Może trzeba zrobić zamianę kabelków w okablowaniu poduszki tylko które? Mam okablowanie kupione w serwisie i wszystkie są czarne.

A do przycisków idzie 6 przewodów. Wolny jest tylko pin 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam multitronica przymierzam sie do kupienia kierownicy multi z modulem, oraz manetka do fisa i tiptronica (teraz pełny golas w tym wzgledzie - nawet moduł kierownicy mam w wersji 8E0 953 549 S). Nie moglem znalezc jasnej odpowiedzi tutaj na forum stad pytania.

1. Pytanie czy kierownica bez manetek zmiany biegow bedzie ok do mojego auta z multitronikiem? Bo jest do kupienia takie cos

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1198324484

tylko ze to bez lopatek ale za to ma modul, okablowanie i poduche.

2. I czy poducha od kierownicy bez multi pasuje do kierownicy z multi?

3. Gdybym to kupil pozniej wystarczyloby ewentualnie jak znajde jakas fajna zmienic juz tylko kierownice na lopatki i byloby cacy full, prawda? :)

4. Co oznacza opis ze moduł jest "niekompatybilny" przy opisie modułów kierownicy w pierwszym poscie tego watku - opis kolegi pre_pl? Z czym niekompatybilny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam multitronica przymierzam sie do kupienia kierownicy multi z modulem, oraz manetka do fisa i tiptronica (teraz pełny golas w tym wzgledzie - nawet moduł kierownicy mam w wersji 8E0 953 549 S). Nie moglem znalezc jasnej odpowiedzi tutaj na forum stad pytania.

1. Pytanie czy kierownica bez manetek zmiany biegow bedzie ok do mojego auta z multitronikiem? Bo jest do kupienia takie cos

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1198324484

tylko ze to bez lopatek ale za to ma modul, okablowanie i poduche.

będzie OK pod warunkiem, że dostaniesz od gościa moduł (podkowę) i taśmę

Twój moduł jest z końcówką S więc nie działałaby ta kierownica ani tempomat

2. I czy poducha od kierownicy bez multi pasuje do kierownicy z multi?

chyba tak... ale tego akurat nie wiem :wink4: (oczywiście musiałbyś mieć odpowiednią taśmę)

4. Co oznacza opis ze moduł jest "niekompatybilny" przy opisie modułów kierownicy w pierwszym poscie tego watku - opis kolegi pre_pl? Z czym niekompatybilny?

niekompatybilny z tempomatem i kierownicą multifunkcyjną

jeżeli masz moduł S lub F to znaczy, że zakładając multifukcje lub tempomat nie będzie to działać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp. mam juz ta kiere z modułem poducha i tasmami. wyglada ok nawet jest podgrzewana podobno ale to sprawdze po zamontowaniu. szukam teraz manetek do avanta. ma ktos moze :)

co myslicie w ogole o zamiennikach tanszych nie orig? warte to cos?

no a druga opcja to kupno osobno manetki do tempomatu i kompa. tez tak mozna chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a taka kiera do B6 podejdzie ze niby z B7 jest.

dd2160a23afc5f9emed.png

podejdzie ale musisz mieć moduł Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio tylko Q a te J,L,N,M,P nie podejdą dlaczego? Przy okazji będę montował Tempomat to nic tylko muszę szukać ten z Q.

w kierze B6 nie ma rolek którymi sterujesz i nie trzeba modułu Q

a w kierze B7 są rolki i nie będą działać bez modułu Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio tylko Q a te J,L,N,M,P nie podejdą dlaczego? Przy okazji będę montował Tempomat to nic tylko muszę szukać ten z Q.

w kierze B6 nie ma rolek którymi sterujesz i nie trzeba modułu Q

a w kierze B7 są rolki i nie będą działać bez modułu Q

Ok to jeszcze jedno pytanie Tempomat tez normalnie podejdzie pod ten moduł bez problemów? Masz może numer katalogowy tego modułu z Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...