Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakbyś miał L,N to dokręcasz manetkę, kodujesz w module, że masz tempomat i uruchamiasz go kodem w silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA dzisiaj wymieniłem moduł i zainstalowałem manetkę, tempomat chodzi super, ale nurtuje mnie jedno pytanie. Nie idzie zakodować w grupie 17 instruments wyświetlacza tak żeby pokazywała się ustawiona prędkość bo u mnie jest tylko kontrolka. Jeździłem passatem b6 i tam właśnie na fisie wyświetlała się ustawiona prędkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA dzisiaj wymieniłem moduł i zainstalowałem manetkę, tempomat chodzi super, ale nurtuje mnie jedno pytanie. Nie idzie zakodować w grupie 17 instruments wyświetlacza tak żeby pokazywała się ustawiona prędkość bo u mnie jest tylko kontrolka. Jeździłem passatem b6 i tam właśnie na fisie wyświetlała się ustawiona prędkość.

Niewykonalne jak do tej pory..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA dzisiaj wymieniłem moduł i zainstalowałem manetkę, tempomat chodzi super, ale nurtuje mnie jedno pytanie. Nie idzie zakodować w grupie 17 instruments wyświetlacza tak żeby pokazywała się ustawiona prędkość bo u mnie jest tylko kontrolka. Jeździłem passatem b6 i tam właśnie na fisie wyświetlała się ustawiona prędkość.

nie zapominaj, że jeździsz A4 B6 z 2002r a nie Passatem B6 <2005r :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba, że może któryś z rezaczy klubowych jest w stanie to ogarnąć :naughty: :naughty: Bart-s wrclaguna :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:14_________________________________________________

chyba?? no wiesz ty co :cool1:

miło by było :decayed: :decayed: jak by było :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna sprawa z tym dodatkowy komputerem ale mało konkretów czy podejdzie do B6.

A co do passata B6 to szczerze wole moje audi też b6 :)

Napisałem do tego gościa od kompa i zobaczymy może da radę w B6 to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna sprawa z tym dodatkowy komputerem ale mało konkretów czy podejdzie do B6.

A co do passata B6 to szczerze wole moje audi też b6 :)

Napisałem do tego gościa od kompa i zobaczymy może da radę w B6 to zrobić.

Dawaj znac koniecznie bo temat jest moim zdaniem mistrzowski! Czy jest cos komercyjnego juz dzisiaj na wzor vfiz zeby korzystac z dodatkowych info na fis w b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno się reza ale do B7. Zobaczymy czy podejdzie do B6? Chociaż ja się obawiam że nie bo zegary z B7 nie pasują do B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj ludzi z forum mieszkajacych w Irlandi.. moze ktos ma.. ja mam takich kilkanascie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieoplacalne, nie wiem ile list kosztuje popytaj ludzi z tego forum co sa w irlandi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...