Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też po zabiegu, moduł z literką Q komplet Tempomat i Fis odrazu i wszystko śmiga aż miło. Podziękowania dla autora instrukcji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebujesz tylko moduł i manetkę. A i moduł nie zawsze sprawdź jaki masz moduł bo może twój obsługuje tempomat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz tylko moduł i manetkę. A i moduł nie zawsze sprawdź jaki masz moduł bo może twój obsługuje tempomat.

Plus rezanie obudowy lub kupno nowej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy zeby zamontowac tempomat potrzebuje tylko nowy modół i manetke?czy tez trzeba jeszcze kabel ciągnąc do sterownika itd itp?dziekuje z gory za odpowiedz

Żadnych kabli po montażu tylko kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie małe pytanko, dostał mi sie w rece moduł pod tempomat o numerku 8E0953549N wszystko spoko, ale wyprodukowany 31 marca 2009r. wszystko z nim ok?? bo przeciez b6 produkowali do 2005.. :mysli:

jeszcze jedno tempomat wygladajacy tak:

100_1771.jpg

to od a4?? i czy ewentualnie bedzie dzialal jesli jest np z a6??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No generalnie to chyba nawet to robia.. faktycznie widzialem np licznik do b6 rb4 wyprodukowany w 2006 :) a orientujecie sie o ta manetke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No generalnie to chyba nawet to robia.. faktycznie widzialem np licznik do b6 rb4 wyprodukowany w 2006 :) a orientujecie sie o ta manetke??

Jaki numer ma ta manetka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakładam u siebie tempomat jednak sprawdziłem vagiem że mam moduł o numerze 8e0953549s czyli nieobsługujący tempomatu. Ma ktoś z forum może na odsprzedaż którykolwiek któy obsługuje tempomat, jeśli tak to proszę o wiadomość na pw. Jeszcze jedno pytanie czy ktoś już montował manetkę tempomatu ale tą nieoryginalną czyli ten zamiennik z allegro za 50 zł, jeśli tak to jak on wygląda jakościowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sa do b6..

Do be sa L, N, J, M, P - obsługuja

F, S - nie obługują

Pisalem ci ze mam w dobrej kasie to ty szukaj dalej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szybkie pytanie do znawców tematu. Brat jest posiadaniu A4 B6 z 2004r, posiada multifunkcyjną kierownicę czteroramienną, czyli sterownik powinien obsługiwać tempomat. Czy w takim przypadku wystarczy tylko dorzucić samą manetkę tempomatu i przeprowadzić kodowanie VAG, aby cieszyć się tym ustrojstwem? Drugie pytanie, gdzie szukać kodów do radia i nawigacji w razie resetu po odłączeniu akumulatora oraz czy po zwykłym dorzuceniu takiej manetki mogą wystąpić jakieś błędy w kompie bo przyznam się szczerze, że jestem nowicjuszem jeśli chodzi o diagnostykę i nie chciałbym czegoś uwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...