Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Leon Top Sport by Mario22


Mario22

Rekomendowane odpowiedzi

No i wykresik bardzo fajny, graty :good: Ciekawe jak by to latało w porównaniu do mojego.

tak na uczciwie - możesz mieć z nim problem[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 14:48_________________________________________________Twoje A4 ma pewne znaczące minusy ( quattro, 19, masa ) :)

do czego to doszło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wykresik bardzo fajny, graty :good: Ciekawe jak by to latało w porównaniu do mojego.

tak na uczciwie - możesz mieć z nim problem[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 14:48_________________________________________________Twoje A4 ma pewne znaczące minusy ( quattro, 19, masa ) :)

do czego to doszło :decayed:

Kur... kupuję ośkę na 15" :decayed: Sprawdzimy kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wykresik bardzo fajny, graty :good: Ciekawe jak by to latało w porównaniu do mojego.

tak na uczciwie - możesz mieć z nim problem[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 14:48_________________________________________________Twoje A4 ma pewne znaczące minusy ( quattro, 19, masa ) :)

a niby miały to być jego atuty :decayed: że na mokrym i takie tam pierdu pierdu :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wykresik bardzo fajny, graty :good: Ciekawe jak by to latało w porównaniu do mojego.

tak na uczciwie - możesz mieć z nim problem[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 14:48_________________________________________________Twoje A4 ma pewne znaczące minusy ( quattro, 19, masa ) :)

a niby miały to być jego atuty :decayed: że na mokrym i takie tam pierdu pierdu :evil: :evil:

No i racja bo na mokrym nie mam szans ale na suchym... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tylko musze starty poćwiczyc a jak na razie szkoda mi auta... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wykresik bardzo fajny, graty :good: Ciekawe jak by to latało w porównaniu do mojego.

tak na uczciwie - możesz mieć z nim problem[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 14:48_________________________________________________Twoje A4 ma pewne znaczące minusy ( quattro, 19, masa ) :)

a niby miały to być jego atuty :decayed: że na mokrym i takie tam pierdu pierdu :evil: :evil:

No i racja bo na mokrym nie mam szans ale na suchym... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: tylko musze starty poćwiczyc a jak na razie szkoda mi auta... :cool1:

chociaż raz się z Tobą zgadzam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu masz przedni zderzak od TSa a tylni od FR? bo tak to on napewno z fabryki nie wyjechal. i zapodaj foty wnetrza duzo wyjasnia..a skrzynie masz 6biegowa?.

a tak się cieszył, że nie bity :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu masz przedni zderzak od TSa a tylni od FR? bo tak to on napewno z fabryki nie wyjechal. i zapodaj foty wnetrza duzo wyjasnia..a skrzynie masz 6biegowa?.

a tak się cieszył, że nie bity :gwizdanie: :decayed:

wiedział, że bity ale głupio mu było powiedzieć, że nie kupił Audi tylko Seata po dzwonie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu masz przedni zderzak od TSa a tylni od FR? bo tak to on napewno z fabryki nie wyjechal. i zapodaj foty wnetrza duzo wyjasnia..a skrzynie masz 6biegowa?.

a tylni to nie tak czasem Cupra a nie FR ?

Tył był dotknięty - a kupić serie było nudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FR(formula racing) wystepowal od konca 2004 do 2005r i w tych modelach wsadzali pakiet cupry.czyli ten zderzak moze byc od cupry i tez od FR. ale napewno nie od top sporta.to wszystko jest troche zamotane ale da sie to ogarnac, szczegolnie jak sie tym jezdzi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że napewno był kupowany z ASo a nr seryjne były z cupry :)

a kupowane były jak seria uległa pęknięciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznym sentymentem darze Seaty :)

Zebys sie nie nudzil, to w ramach modzenia proponuje Ci:

1) wymiane kratek wentylacyjnych na kratki od A3 z podswietleniem

2) wymiane lampki wewnetrznej (przy lusterku) na lampke od Paska z diodami

Te dwie drobne zmiany, a wnetrze auta wyglada zupelnie inaczej :good:

Kiedys mialem coś takiego:

3e3a4a754fb78c28.jpg

634570f7e80ab842.jpg

de8b56b77b92695a.jpg

5350791d19b290da.jpg

A jeszcze wczesniej takie cuś - alez to fajnie jezdzilo.... :gwizdanie:

ddbf68e599be9a21.jpg

1dc4ea139470bd52.jpg

3c160133f924a084.jpg

5e5ff92a6773bcfa.jpg

48441d7e1be346d8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same fajne seaty miales :cool1: , leon Rka to bylo n prawde rewelacyjne auto , za rowno pod wzgledem osiagow jak i wygladu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same fajne seaty miales :cool1: , leon Rka to bylo n prawde rewelacyjne auto , za rowno pod wzgledem osiagow jak i wygladu :cool1:

ibiza biła leona na glowe - seryjnie miala 1.8t 150KM, ale u mnie bylo ich 209 :cool1:

Gwizdala, rwala trakcje jak wsciekla, do tego strzelala z wydechu przy przegazowkach, bo troche "przelana" byla :decayed:

Szoda było mi ja sprzedawać, ale jakoś tak przyszedl w życiu taki moment, że poczułem się w niej trochę głupio pod biurowcem w garniturze i krawacie :polew:

Ale na niej też sie nauczyłem, że jak chcesz miećc mocne auto to kup mocną serię ;-)

I tak dzięki niej Leon był total seria, A4 było serią i Q7 też serią pozostanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na niej też sie nauczyłem, że jak chcesz miećc mocne auto to kup mocną serię ;-)

I tak dzięki niej Leon był total seria, A4 było serią i Q7 też serią pozostanie

dobre motto , tylko jakis mi to BRD nie pasuje do tego grona , aczkolwiek szkoda ze nie chcesz dlubnac Q , bo 4.2 po chipsie to by dupe urywalo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jakis mi to BRD nie pasuje do tego grona

A4 miało byc już rodzinnym, wygodnym i bdb wyposażonym samochodem, a zadowalających osiągach.

Niestety z tym ostatnim jednak trochę się przeliczyłem - co prawda dramatu nie było, ale dużo szybciej niż myślałem zacząłem tęskić za większą ilościa KM

Mario, sorry za nasze OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jakis mi to BRD nie pasuje do tego grona

A4 miało byc już rodzinnym, wygodnym i bdb wyposażonym samochodem, a zadowalających osiągach.

Niestety z tym ostatnim jednak trochę się przeliczyłem - co prawda dramatu nie było, ale dużo szybciej niż myślałem zacząłem tęskić za większą ilościa KM

Mario, sorry za nasze OT :)

Spoko luz dzisiaj bedzie mały update....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc obiecany update...

Oryginał Seat Leon Cupra R ... 225/40/18 Teraz tylko czekac na nowy sezon i Gwinta... oczywiście zima felgi ida do piaskowania i malowania tylko jeszcze nie wiem na jaki kolor...

DSC_0035.jpg

DSC_0042.jpg

DSC_0032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...